• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YARRODivoke kmeny - sqela browser game
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    no to sem vyskocil, rano uz sem byl 40. ale ted sem to rozjel, koukej spis na porazeny protivnik to je vymluvnejsi :)
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    uz je taky na case..propadas se hluboko mezi loosery....vo 31 misto bych si neoprel ani kolo
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    tak první kousek lehký kavalerie... teď začne maso! :)
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    YARRO: uz ho netrap
    YARRO
    YARRO --- ---
    MUCKER: napsal jsi mi ze se muzu zeptat...
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    YARRO:
    MUCKER:

    :D..hele ale to neni zas tak spatny..to budu asi rikat...dycky dyz budu chtit nekoho fakt utrit
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    YARRO: no a?
    YARRO
    YARRO --- ---
    MUCKER:kolik mas vesnic?
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    YARRO: tyvole vis vubec s kym mluvis? tohle je lolit_napoleon a ja mucker_bonaparte... jak sem rek uz na zacatku. nas se muzes ptat, az budes mit nejaky otazky, simte...
    YARRO
    YARRO --- ---
    LOLIT_MAJ: to nemusis jen buduj, to prijde...
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    :DD

    asi zacnu raci znova...ted kdyz mam tolik novejch poznatku
    YARRO
    YARRO --- ---
    neboj, za chvilku si zabojujes...chce to do zacatku trochu trpelivosti a nemusis mit strach z hracu co maji hodne vesnic jednek maji spatnou moralku na dobyti tve vesky a za druhe je pro ne korist tak od 6ti tisicovejch vesnic :)
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    achjo
    YARRO
    YARRO --- ---
    body jsou o staveni budov, ty se musis predevsim soustredit ted na vyrobu surovin a ty prostavet ne provalcit, tak ti naskoci body... tzn. pioritou pro tebe jsou doly, sklad a hlavni budova at se ti to stavi rychle
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    LOLIT_MAJ: jinak k veci: zda se mi, ze prave ten koklokan, kterej se kokloktal nekde daleko za mnou jednoho tak vyprudil, ze zacal nekde jinde a on tam 300bodovou!! vesnici barbaru.. chapes ja mam dve jedna ma asi 54 a druha 72, to znamena ze tam je hovno i po trech dnech :)

    takze ja proste to co mam v okoli brousim, aby nemeli alespon zadnou armadu, ale jenom me to stoji suroviny.. je to takova hra o nervy. ted dva mi zacali vyhrozovat kmenem, dalsi tam ma podpory, ale zarezava se to jenom mne, koklokan jede.. to prave nechapu, co jako dela..
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    MUCKER: :DD
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    LOLIT_MAJ: no to kazdopadne, chtel jsem mu rict, ze kdyby mel nejaky otazky, at se klidne pta, ale jak koukam, tak uz napovedu nasel primo ve hre! :D
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    LOLIT_MAJ: spoustu noveho jsem myslil samozrejme
    LOLIT_MAJ
    LOLIT_MAJ --- ---
    MUCKER: jj,to je tezka vec...si s nima zacal mnoc brzo,to chce dycky se udrzet a nechat je trosku rozvinout,jinak si je zariznes a mas z nich pak uz porad hovno....jenze udrz se kdys ty surky covek potrebuje co nejdriv...nejlepe hned s prvnima kominikama :))

    jo a YARROhyho poslouchej...vypada,ze ti toho muze spouste prozradit a naucit ;DD
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    aha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam