• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • zobrazit sekci
    Have phun ADZI on fire

    http://tv.sety.cz/tv-archiv/adzi-a-mikro.html

    Richard Adzi MarshalTekk · Kuchař ve společnosti Eurest, spol. s r.o.
    Nejsem profík kámo hraji sotva 11 let :)

    Podívej se kolik ubožáků jako jsem já na internet dává tyhle bootlegovaný nebo remixovaný věci. Myslíš že to mají s autorem dohodnuté dle práv ? myslím že 60% nikoliv a o tom jsem přesvědčen.
    Třeba v MHD také jezdím na černo protože to dělají i jiní, to že občas zaplatím mně stejně neodradí od toho jezdit tak dál. A narazím tak narazím...
    Byl bych rád kdyby jste mně už neřešili.
    Pokud ohrožuji svými činy přímo Vás (jako osoby) tak sorry ale nevšímám si že tomu tak je nebo bylo...

    ADZi
    Vloženo: 27.05.2011 18:50
    Rozhlédni se tady po tom serveru !
    Více jak 20% tracků je ilegálích, hrají to lidi z MP3 které mají stáhnuté z internetu a nebojí se to sem dát. To že tady má HalbaX jeden track který nevyšel ale je na internetu už venku není snad důvod mazat mix z internetu.

    Každej hraje jinak. Já hraji tak jak jsi viděl :)

    Jako poslouchám to už 30 minut a nevidím tam nic čemu by se dalo říkat chyba nebo něco co by se kopalo... Asi to je tím že to neposlouchám na bednách ale ve sluchátkách :)

    Pravidla si musí každý DJ udělat sám to musíš uznat. Jinak je pravda co tu píšeš ale pomalu ve 30 letech se už nechci učit něčemu "novému" když to hraji už dlouho stejně...

    Kdybych uměl mixovat jako Vy všichni tady, tak bych nehrál celou tu dobu jen v hospodách a barech ale snažil bych se jít výš a zahrát třeba na nějakém openairu ale hold někdo má někdo nemá. Já mám rodinu a nemohu si dovolit být týden co týden na akcích, takže možná i kdybych denně trénoval abych měl mixy dokonalé a měl tu možnost být osloven z mé kvality zahrát tam a tma a tady a tu tak bych to stejně nemohl přijmout. Doufám že toto chápete, a že to zase nebudete brát jako mojí výmluvu (jak má ve zvyku ten z drumandbass.cz co jsem si s ním vyměnil už pár nozorů :-)

    Hrát neumím ? nojo to se stává občas...s tím také nic neudělám !
    Jinak co se týče rychlosti, tak já standardně hraji na +10 až +20 na pitch ale tady to bylo o něco pomalejší protože Technics má jen 8+ já mám raději 200 BPM nežli 165 :)

    Vím že to tady už padlo, ale jsou snad nějaká pravidla jak má DJ hrát ? jsou nějaká kritéria jak by to mělo vypadat, a nebo je to jen o tom jak který hrát chce a bere to jako svou vlastní čínost kterou si bude dělat podle svých pravidel aby to nebylo vše stejné ?



    Have phun Jahrider

    "Tak to snad nám Jahrider přidá BONUS WORKSHOP PART
    Jak se kradou flyery 25min + 5 pro dotazy,
    Okrádáme a využíváme lidi, 25+ 60 pro dotazy
    Slibujeme hory doly 25+5 min
    Umět se vyhnout přesdržkodostání 10min
    Já, Underground (biografie od A po Z) 3 hodiny + 10 na podpisy knížek a prvních pět dostane syntetické lízátka od polského bratrského soundsystému !!!"

    "Suki zrušil zimní Let It Roll, protože Jahrider udělal konkurenční akci v Sensi."

    "Na BBC RADIO 1 už x let běží zásadní drum n bass / jungle radiová show, která doslova formovala scénu a ovlivnila celej dnb svět...za tou show samozřejmě stojí nejznámější dnb dj dvojka na světě FABIO A JAHRIDER!!"

    "Když jde Chuck Norris v noci spát tak se kouká pod postel, jestli tam není Jahrider"

    "Jahrider má aktualní dubplate od Boba Marleyho"

    "Jahrider se dohodnul s Goldiem na polovičním honoráři, protože se nevydělalo. Vysvětlil mu to a týpek byl uplně v pohodě. V létě mu přijede zas a s nim prijede gratis i simon bassline smith"

    "co bylo driv, vejce, nebo jahrider?"

    "jahraider porada koncert michaela jacksona, je s nim na tuty domluvenej a michael to ma na svym facebooku."

    "jahraiderovi chteli prijet zadarmo zahrat k narozeninam pendulum, ale odmitl je, protoze uz byly vyrobeny plakaty."

    "the winstons to zabalili po tom, co prisel jahrider"

    "jahrider se modli k amen breaku"

    "jahraider nabubnoval amen break a z kazdy odehrany ragga desky mu chodi tantiemy."

    "Jahrider má jenom pátky v kalendáři"

    "Jahrider předběhl drum and bass"

    "Jahrider pozval Andyho C - bez smlouvy"




    Have phun jiná inteligence

    TOHMO

    2011-02-19 11:58:37

    Ahoj, d´n´b je cool music. Prosim, uz leta shanim pc studio, na kreaci tonu tohoto stylu, klidne i koupim ;-D napis na: tohmo@seznam.cz Zdarec



    MOST POPs


    KILL JAHRIDER


    ZÁBAVA DNESKA


    MISTR SVĚTA


    PODPÁSOVKA


    MÁŠ RECHT


    SMUTNÝ


    FUCK OF MCs


    RESPECT!


    BEST!


    REDRUM


    NO JASNĚ


    STAČILO DNES


    SHOCK!


    GRUPEN BLITKY


    FAIL


    NUDA

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam