• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    KYN
    KYN --- ---
    ILL_EEL: "Ahoj, já jsem Andy C, tohle je GQ, koupil sem mu letenku a bude se mnou zpivat"

    "Ahoj, já jsem Franta, stagemanager a buď jdeš hrát sám, nebo padej"
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    no, navíc vždycky můžeš obrátit sluchátka žejo... :)
    RONDO
    RONDO --- ---
    Nejhorší byl jeden "kámoš" co u nás hrál a když jsem ho šel střídat tak mi vůbec nechtěl věřit, že nemáme mikrofon, málem se z toho rozbrečel... a pak suveréně zkoušel normálně přeřvat zvuk, což se mu samozřejmě v breakdownech nádherně dařilo.
    RONDO
    RONDO --- ---
    VON_GILOTINE: jj, to je totální klasika, už za mnou takhle přišli tři různý lidi, že prej ahoj já jsem MC, co kdybych trochu todleto támdleto a já: hele sorry ale my nemáme mikrofon. Teď se mu rozzářej oči a prej: TO NEVADÍ, JÁ MÁM!!!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ILL_EEL: nemyslim si ze chces djovi rikat ze to a to nepřichází v uvahu nebo tak něco..pritom staci nemit tam mic. hh. ale je mi jasny ze tihle snazivci maj mic dycky záložní nekde v trenyrkach
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    VON_GILOTINE: Chapu jeho pointu, ale pokud to formuluje takhle, vyplyvaj z toho tri veci:

    1) Organizatori LiRu neznaj dobry MCs
    2) LiR nema stage managery, ktery by zabranili vystupu otravnejch neohlasenejch MCs
    3) Bifidus zni jako Okamura ceskyho drum'n'bassu
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---


    Zásadní činitelé české raveové kultury RAVEBOY A MAD4CE (a jejich hosté z Roots'n'Future) prověří náš soundsystem v sobotu 12. srpna od 20h.

    [ Stalin Roots: RaveBoy, Mad4ce & RNF DJs / partyparty / 12.8.2017 / CR - Praha - Stalin ]

    HALFTIME/AUTONOMIC/SUBSTEP
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: hodne dobre!
    KYN
    KYN --- ---
    KYN: Teď mi ale došlo, že sem za posledních x let narazil osobně na jedinýho vyloženě vlezlýho cz mcho. Takže beru zpět a řikám - uk djs jsou stejný jako český před 10 lety :)
    RONDO
    RONDO --- ---
    Je to ovšem úžasná představa, jak slavnej UK MC přijede na Lir, zaplatí vstup, spí ve stanu, pak v kapuci projde areál a v nestřeženej okamžik ho Headliner pustí na stage, aby si moh zahulákat jako doma.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RONDO
    RONDO --- ---
    Takže fakt hnutí "MCs v ČR nechceme"? V uvědomělost na nejvyšších místech jsem skutečně nedoufal.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Krystof Bifidus Benca to je přesně to, co jsem psal. MC přijede na festival jako "návštěvník" a v den hraní toho daného umělce se "vnutí" na stage. pokud mi ten DJ řekne, že toho MCho chce, tak mu to prostě nemůžu zakázat... a proto jsem psal tento post - aby si DJs uvědomili, že ničí svoje sety tím, že si myslí, že to, co funguje v Anglii, je aplikovatelné i u nás. Není. My MCs nechceme
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA:
    Krystof Bifidus Benca
    17 hrs · Prague ·
    Tak jsem si projel diskuze a je tu opět jedno velké téma: MCs. Snažíme se, aby na LIRu MCs nebyli, protože to ve většině přápadů zkazí žážitek z hudby. Čest výjimkám. LIR návštěvníci prostě ví, kdy mají aplaudovat a zvedat ruce nahoru. Nepotřebujou šaška, který bude donekonečna opakovat rušivé fráze. Některé acty bez MCho prostě nevystoupí a mají to dané, ale já osobně při tvoření programu všem zástupcům umělců říkám, že MCs tady nechceme a nepotřebujeme. Ale bohužel, oni si je vozí i na své náklady, někteří MCs přijíždějí sami na své triko a pak se cpou na stage. Já říkám NE a pojďte nám v tom pomoci. Pokud vám MC zkazil zážitek ze setu daného umělce, prosím, napiště mu zprávu na fanpage nebo hoďte komentář a vyjádřete svůj názor. Díky
    L4MA
    L4MA --- ---
    KYN: co se deje?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KYN: mc jacob by mel zalozit odbory a pod jeho hlavickou by meli protestovat ze chtej svuj podil na LIRu.
    KYN
    KYN --- ---
    MEDAN: amen. Podle toho, co tam Bifi píše jsou ty zahraniční uplně stejný jako ty český. Ano hnusně zobecňuju, čest výjmkám atd.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    Po vylouceni ze sceny se MCs ve volnym case naucej varit, aby se zase dostali zpatky na lajnapy,)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VON_GILOTINE: ban sice treba dostanou, ale jak znam mcs, kterych se to tyka, tak ti si cestu na podium stejne najdou... jsou jak mouchy, jednim oknem ven, druhym dovnitr.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: MC Jelen included
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam