• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    L4MA
    L4MA --- ---
    KYN: jezis, to by bylo nadherny. :)
    KYN
    KYN --- ---
    ILL_EEL: "Ahoj, já jsem Andy C, tohle je GQ, koupil sem mu letenku a bude se mnou zpivat"

    "Ahoj, já jsem Franta, stagemanager a buď jdeš hrát sám, nebo padej"
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    no, navíc vždycky můžeš obrátit sluchátka žejo... :)
    RONDO
    RONDO --- ---
    Nejhorší byl jeden "kámoš" co u nás hrál a když jsem ho šel střídat tak mi vůbec nechtěl věřit, že nemáme mikrofon, málem se z toho rozbrečel... a pak suveréně zkoušel normálně přeřvat zvuk, což se mu samozřejmě v breakdownech nádherně dařilo.
    RONDO
    RONDO --- ---
    VON_GILOTINE: jj, to je totální klasika, už za mnou takhle přišli tři různý lidi, že prej ahoj já jsem MC, co kdybych trochu todleto támdleto a já: hele sorry ale my nemáme mikrofon. Teď se mu rozzářej oči a prej: TO NEVADÍ, JÁ MÁM!!!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ILL_EEL: nemyslim si ze chces djovi rikat ze to a to nepřichází v uvahu nebo tak něco..pritom staci nemit tam mic. hh. ale je mi jasny ze tihle snazivci maj mic dycky záložní nekde v trenyrkach
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    VON_GILOTINE: Chapu jeho pointu, ale pokud to formuluje takhle, vyplyvaj z toho tri veci:

    1) Organizatori LiRu neznaj dobry MCs
    2) LiR nema stage managery, ktery by zabranili vystupu otravnejch neohlasenejch MCs
    3) Bifidus zni jako Okamura ceskyho drum'n'bassu
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---


    Zásadní činitelé české raveové kultury RAVEBOY A MAD4CE (a jejich hosté z Roots'n'Future) prověří náš soundsystem v sobotu 12. srpna od 20h.

    [ Stalin Roots: RaveBoy, Mad4ce & RNF DJs / partyparty / 12.8.2017 / CR - Praha - Stalin ]

    HALFTIME/AUTONOMIC/SUBSTEP
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: hodne dobre!
    KYN
    KYN --- ---
    KYN: Teď mi ale došlo, že sem za posledních x let narazil osobně na jedinýho vyloženě vlezlýho cz mcho. Takže beru zpět a řikám - uk djs jsou stejný jako český před 10 lety :)
    RONDO
    RONDO --- ---
    Je to ovšem úžasná představa, jak slavnej UK MC přijede na Lir, zaplatí vstup, spí ve stanu, pak v kapuci projde areál a v nestřeženej okamžik ho Headliner pustí na stage, aby si moh zahulákat jako doma.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RONDO
    RONDO --- ---
    Takže fakt hnutí "MCs v ČR nechceme"? V uvědomělost na nejvyšších místech jsem skutečně nedoufal.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Krystof Bifidus Benca to je přesně to, co jsem psal. MC přijede na festival jako "návštěvník" a v den hraní toho daného umělce se "vnutí" na stage. pokud mi ten DJ řekne, že toho MCho chce, tak mu to prostě nemůžu zakázat... a proto jsem psal tento post - aby si DJs uvědomili, že ničí svoje sety tím, že si myslí, že to, co funguje v Anglii, je aplikovatelné i u nás. Není. My MCs nechceme
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA:
    Krystof Bifidus Benca
    17 hrs · Prague ·
    Tak jsem si projel diskuze a je tu opět jedno velké téma: MCs. Snažíme se, aby na LIRu MCs nebyli, protože to ve většině přápadů zkazí žážitek z hudby. Čest výjimkám. LIR návštěvníci prostě ví, kdy mají aplaudovat a zvedat ruce nahoru. Nepotřebujou šaška, který bude donekonečna opakovat rušivé fráze. Některé acty bez MCho prostě nevystoupí a mají to dané, ale já osobně při tvoření programu všem zástupcům umělců říkám, že MCs tady nechceme a nepotřebujeme. Ale bohužel, oni si je vozí i na své náklady, někteří MCs přijíždějí sami na své triko a pak se cpou na stage. Já říkám NE a pojďte nám v tom pomoci. Pokud vám MC zkazil zážitek ze setu daného umělce, prosím, napiště mu zprávu na fanpage nebo hoďte komentář a vyjádřete svůj názor. Díky
    L4MA
    L4MA --- ---
    KYN: co se deje?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KYN: mc jacob by mel zalozit odbory a pod jeho hlavickou by meli protestovat ze chtej svuj podil na LIRu.
    KYN
    KYN --- ---
    MEDAN: amen. Podle toho, co tam Bifi píše jsou ty zahraniční uplně stejný jako ty český. Ano hnusně zobecňuju, čest výjmkám atd.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    Po vylouceni ze sceny se MCs ve volnym case naucej varit, aby se zase dostali zpatky na lajnapy,)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VON_GILOTINE: ban sice treba dostanou, ale jak znam mcs, kterych se to tyka, tak ti si cestu na podium stejne najdou... jsou jak mouchy, jednim oknem ven, druhym dovnitr.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam