• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FAITHLESSzážitky - adrenalinové, sportovni, relaxační, netradiční
    nejbližší společná akce: nic
    zážitky, zážitkové agentury, zážitky jako dárky - zkušenosti, tipy, diskuse, fotky, videa, společné akce
    rozbalit záhlaví
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    FAITHLESS: simtě potřebovala bych nějaký info, chtěla bych tohle dát mladýmu k vánocům třeba...nechci ho zničit, tak mi dej typa, kolik minut pro začátek a téměř nedobrovolný zážitek a taky kam na to chodíš, díky:)
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Jinak dneska jsem byl na motokarach v Radotine, docela dobrej relax a pak v Cryosaune - na 2 minuty v -160C, docela brutal, byla to moje prvni procedura...hlavne ze zacatku, kdyz tam klesa teplota...pak uz se to da, akorat mi mrzly ruce, tak jsem si je musel asi po minute vyndat na teplo...oni tam nektery lidi chodej i s rukavicema...
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    MAZDA: Ty chodis nekde jezdit na koni?
    VIOLET_ULTRA
    VIOLET_ULTRA --- ---
    MAZDA: Prechody hor? Kolegyne z prace tedka absolvovala 22-ti hodinovy pochod (vkuse)přes Beskydy, kulha, skučí bolestí a odlezly jí 3 nehty na nohách...A to je trenovaná :-)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    FAITHLESS: tak jednoznačně mě napadají různé druhy relaxace, když koukám ven :)
    ale jinak by se dali využít různé přechody hor, kopců, nebo klidně i po rovině (v tomhle počasí je to větší sranda).
    nebo třeba i jezdectví - tomu by tohle počasí moc vadit nemělo.
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    Jinak jako aktualni tema bych navrhnul zazitkove aktivitity v Cesku v tomto rocnim obdobi.
    FAITHLESS
    FAITHLESS --- ---
    VIOLET_ULTRA: Ano, pokud bys pochopila muj prvni prispevek, tak bys sem tuhle reakci nemusela psat.
    VIOLET_ULTRA
    VIOLET_ULTRA --- ---
    FAITHLESS: No ale nemusi to byt jen zazitky pres agentury, ne? Treba si nekdo najde jinou cesticku k tomu, jak si neco uzit :) nez jen agenturu, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam