• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEVINTAGE BAZAR DRESS UP
    REALLK
    REALLK --- ---
    no ja nevim jak pani spravcova,ale ja bych to tady nechala?myslim,ze se tady opravdu vintage kousku moc neukaze :/
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    REALLK: jej tak sorry...chcete to tady nechat, nebo to mam smazat?
    REALLK
    REALLK --- ---
    ZUZANAR: no takze je to na nas:)ja jsem se ted vratila do ovy po 5 letech v pha a tak vselijak a rozhodne se to tady zlepsilo,ale jak jsem psala je to na nas:)neni se ceho bat preci.)moc rada bych tady otevrela zase nejaky obchudek,ale zda se mi to jeste stale nerealne...jeste neni spravna doba:/
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    GEISHA: ja sem videla v brne, jak je mestsky divadlo, jezdi tam jednicka tusim okolo nej, tak na protejsi strane, nez je vchod do dvora divadla, je spousta dvoru a v jednom z nich je takovej minisekacek, tam meli zajimavy veci, ikdyz to nebylo upe muj salek caje, ale zaujalo me to i tak
    ZUZANAR
    ZUZANAR --- ---
    oprava- "úžasně", pardon, stydim se
    REALLK
    REALLK --- ---
    ELODY_MELODY: to je retro:)
    vintage veci jsou kousky znamych znacek,ktere proveril cas,vetsinou luxusni zpracovani a materialy nebo to take muzou byt nekdy az sberatelske kousky,ktere odstartovaly tu a tu modni zalezitost ve svem boom.)
    ZUZANAR
    ZUZANAR --- ---
    REALLK: Já tím myslela právě ulici a ne nákupy (to bych si nedovolila, už jsem tu sehnala spoustu fantastických věcí:) V Berlíně je každej originál a nebojí se jít i do extrémů, každá procházka po městě je ůžasně inspirativní. Tady vyjdu ven a všichni mi splývají v jeden stejně oblečenej nevýraznej flek:(
    REALLK
    REALLK --- ---
    ZUZANAR: pozor pozor paniii,Ova neni tak nudna,naopak,kdyz vis kam zajit,tak originalni a retro kousky vetsinou zustavaji bokem pac je tady nema nikdo odvahu nosit.)
    ZUZANAR
    ZUZANAR --- ---
    Ahoj, jen jsem se chtěla zeptat k tomu Berlínu, nevíte někdo jestli tam existuje podobný projekt jako "hel-looks.com", nebo u nás "madeonstreet.com"? Berlínskej styl mě totiž taky dostal, ale bohužel jsem teď v daleko nudnější Ově, tak že bych ráda potěšila oko aspoň skrze obrazovku:)
    REALLK
    REALLK --- ---
    tak jestli se me podari si konecne poridit fotak,tak porad tady jeste neco mam co nam zbylo z Kudy Tudy ,ale teda opravdu vintage kousek no nevim nevim,vetsina je retro.)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    jeste aby chtel nekdo prodavat:)))
    JEHNECI
    JEHNECI --- ---
    taky doufám, že se klub udrží....chci nakupovat :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    KEMENTARI: ooo! dekuji! pisi si za ucho a nekde na monitor;)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    EUCHENIE: Na stylové sekáče doporučuji Prenzlauerberg, tam jsou doslova za každám rohem. Okolí Kastanienallee, zastávka U2 Eberswalderstrasse. O víkendech je blešák na rohu Oderbergestrasse. :)
    ANIT
    ANIT --- ---
    Nee,nemazat!
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    MARCELLE: jasny, no napad je to dobrej, otazka co v praxi, drzim palec a az pojedu do berlin, chci adresy!:))
    MARCELLE
    MARCELLE --- ---
    EUCHENIE: kdyz to nepujde tak, jak si predstavuju, klub smaznu. :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    mnooo, tak good luck s prispevateli.. a jejich hodnocenim co je "a la berlin!" .)
    MATAGOTCHI
    MATAGOTCHI --- ---
    book:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam