• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEVINTAGE BAZAR DRESS UP
    BOO
    BOO --- ---
    ta perlovka je ale dle me tak nejak drazsi.. a v michelsky byly naposled hromady m.jacobse ;))
    DEBBIE
    DEBBIE --- ---
    AGLAIS_MAGLAIS: je to dlouho co jsem tam byla .. cca 2 roky, tehda jsem si tam chtela koupit sukni co mi ucarovala, stala tehda snad kolem 400,-
    AGLAIS_MAGLAIS
    AGLAIS_MAGLAIS --- ---
    DEBBIE:
    HOMO_ALIENS: Když jsem tam teda byla já, tak tam nic levnýho neměli, samý věci kolem 1000 a nad.
    DEBBIE
    DEBBIE --- ---
    jak v Perlove tak v te Michelske, jen ten v te Michelske je vetsi .. a jeste jeden takto podobny obchudek je v ulici Karoliny Svetle kousek od ztrat a nalezu Hl.m.P
    HOMO_ALIENS
    HOMO_ALIENS --- ---
    EUCHENIE: byla jsem a obchod nadchnul naprosto jsem se tam zasekla:) A jak jiz rekla Debbie ceny ruzne - od smesne nizkych po smesne vysoke.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tak trochu OT, ceny se obavam, ze taky nebudou sekacovy, ale kdyz mi to kamos poslal, musim to nekam dat.]
    http://cz.prague-stay.com/lifestyle/clanek/115-vintage/
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    http://selminek.rajce.idnes.cz/prodej/
    doplneno o nejake dalsi kousky, pridany botky, taky slevneno. Ceny a popisky pod fotkama, smlouvani se u nekt.veci nebranim:)
    KATCHENQA
    KATCHENQA --- ---
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    LEON_CHAMEAU: achjo:( take chcem
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    A mam toto a musim sa pochvalit teda :)


    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    MARINNE: Asi tak dva tyzdne, takze spokojnost.
    DEBBIE
    DEBBIE --- ---
    MARINNE: podobne maji v zara ..
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    LEON_CHAMEAU: a kolko to asi trva, nez balik dorazi?
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    MARINNE: Postovne zavisi od velkosti a hmotnosti balika, jedny saty by mohli byt do 20$, ale vsetko to tam prerataju este pred ukoncenim objednavky. Robila som dve objednavky, obom sa clo vyhlo (objadnavky do Prahy), takze neviem, ci slo o stastie alebo to prechadzaju.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Ahoj,
    davno sa tu riesil nakup z modcloth, tak som sa chcela spytat viac skusenych :) vyhliadla som si tieto saty http://www.modcloth.com/store/ModCloth/Holiday%20Gift%20Guides%202009/Music%20Lover/Lucky%20Star%20Dress%20in%20Rock na ples, ale neviem kolko moze byt postovne (resp. pokial ide o balik do urcitej sumy je asi nizsie) a taktiez ci sa plati clo. Preto ak viete niektora ako sa to rata a aku ciastku to hodi, budem vdacna za rady. Dorucuju do Prahy, ze jo? Dakujem predom :)
    HEYKAL
    HEYKAL --- ---
    HEYKAL
    HEYKAL --- ---
    Originální VOLCOM kožená kabelka 900,-kč

    úžasná černá kabelka do ruky i přes rameno letní kolekce 2007
    atypický střih, nabraná látka ve středu po obou stranách
    šikmo střižený horní díl, možno ohnout - vzor malých diamantů Volcom
    nastavitelné poutko až 66 cm
    39cm šířka ___ 30cm celková výška ___ 17cm výška horní části od zipu
    vnitřní podšívka 100% bavlna geometrický vzor bílo - černý - šedý

    p.c. 1499,-
    stav velmi dobrý, jako nová
    předání osobně centrum Praha nebo poštou

    LE_JOUEUR
    LE_JOUEUR --- ---
    HOMO_ALIENS: se mi to prvni cele smazalo a pak jsem tedy zapomnela napsat vse potrebne :)
    je to docela volne (prsa/hola zada..) a i pruzne, takze velikost neni "netvrdo". je to tak 36/38, ani kolem nohou to neni nijak zvlast utle, takze i 40 asi nebude vypadat spatne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam