• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • zobrazit sekci



    ...o brazilske hudbe a jejich ruznych podobach - tradice, historie, pritomnost, doporuceni, mp3 a tak vubec...

    tak jak nazev napovida - auditko je tu pro vsechny, ktere zajima brazilska hudba- v ruznych jejich podobach.
    Ja osobne bych byl radsi, kdyby to tu zilo predevsim zanry tradicnimi, ale ani moderni brazilske hudbe se nebranim
    at uz to bude brazilsky, sambarock, mpb nebo baile funk a nebo cokoliv jineho.

    Nejradsi vas budu mit za ruzna doporuceni a linky na zajimave veci, ktere se kolem hudby toci. Stejne tak pokud nekdo
    na neco hraje o to vic vitam. Ja se ted snazim naucit na pandeiro, alespon nez bude karneval, abych si nepripadal
    menecenny - tenhle nastroj mi vazne ucaroval, s praxi v mem amuzikalnim podani to bude uz horsi.

    Ja mam jinak z brazilske hudby nejradsi asi bossa novu, sambu, forro a pak skoro veskerou hudbu kolem macumby
    a candomble - baile funk muzu jenom nejaky, choro mi prijde zajimavy ale za srdce me uplne nebere, mam rad br
    hiphop a bavi me ve smes vsechno vcetne stareho 50s-80s brasil popu - ted momentalne nejvic ale asi ta samba.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam