• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEF3UMIS FAOL
    UMIS FAOL Sme súkromná fakulta založená 12. októbra 2005. Vyučovanie je však spoplatnené nakoľko si fakulta financuje svoje výskumy vrátane laboratórnych testov sama. Vyučujú sa výroby a výrobne postupy na získavanie omamných a psychotropných latok. Fakulta poskytuje študentom kvalitné a odborné vzdelanie v tejto oblasti, zdravotnú starostlivosť a ďalšie výhody, ktoré sú ovplyvnené témou štúdia a šikovnosťou študenta. Táto fakulty nepropaguje užívanie drog - iba obhajuje právo jednotlivca pozmeňovať svoje vedomie a propaguje konkrétne akcie, ktoré majú k presadeniu tohto práva prispieť. Koná tak v súlade s Ústavou a s Listinou základných ľudských práv a slobôd. Som si vedomý, že užívanie akýchkoľvek omamných látok (teda i mäkkých drog, vrátané marihuany) môže mať negatívne účinky na ľudské zdravie, a že ich pôsobenie môže byť nevratné. Tuto skutočnosť nijako nepopieram, a teda nami šírený materiál sa vôbec neda považovať za šírenie toxikománie v zmysle paragrafu 188a trestného zákona.
    rozbalit záhlaví
    ALEF3
    ALEF3 --- ---
    nahodou keby sa dalo studovat to co ma FAOL v osnovach tak konec... Ale ja som urcite za, nema niekto znameho na skolstve, ze by nam dohodil povolenie legislativy?? :DD
    MINIK
    MINIK --- ---
    ALEF3: jasne, www stranka se kvuli legislative poresit neda, ale registrace u ministerstva skolstvi jo ... ROTFL
    KAPKA1
    KAPKA1 --- ---
    Blbost, uz jenom ty tituly, prelozte si jejich vyznam a uvidite...
    ALEF3
    ALEF3 --- ---
    Pubikacia clanku na: www.biotox.cz/enpsyro/

    http://www.biotox.cz/enpsyro/index.php?L=enp&P=7744&R=DF~pj3f10~0

    Kombinacie...
    Docent 20.11.2008 22:23 (20.11.2008 23:58)

    Tak ako zalezi co s cim ale ja hovorim ANO >))
    1.) THC + metamfetamin (MA) = nie... MA uplne prebije travu a tak z toho nic nemate...
    -------------------------------------------------------------------------
    2.) alkohol (EtOH) + MA = ako skoro to iste co v predoslom pripade ale s tym rozdielom, ze po odozneni ucinku MA vam bude zle z alkoholu
    -------------------------------------------------------------------------
    3.) THC + EtOH = v pohode ale len to neprehnat s alkoholom
    -------------------------------------------------------------------------
    4.) extaza (XTC) + MA = vyborna kombinacia vylucovania hormonov dopaminu a serotoninu :))
    -------------------------------------------------------------------------
    5.) MA + THC + DOB = tak tato kombinacia s STP tripom DOB je velmi kruta... halucinacie max. do 3/4 hodiny (v mojom pripade to bola 1/2 hodiny), jednoducho vas caka silny zazitok
    -------------------------------------------------------------------------
    6.) DOB + Datura stramonium = v tomto pripade sa nadherne ukazala vlastnost durmanu, t.j. deformacia casu a priestoru
    => dalsie neskor doplnim...
    vypracoval: prodekan pre vedu a vzdelavanie UMIS FAOL: Doc. PhT. BONECKO, ThC.
    ALEF3
    ALEF3 --- ---
    MINIK: ani by som nepovedal.... ono neda sa vytvorit kompletna www stranka nakolko legislativa..... takto sa to da osetrit uvodom co je napisany pre tuto diskusiu
    MINIK
    MINIK --- ---
    ALEF3: akorat ze je asi spatne zadanej, protoze miri zpatky na tuhle diskuzi
    ALEF3
    ALEF3 --- ---
    MINIK: to je jeden webu kde neco najdes
    MINIK
    MINIK --- ---
    tj, a jak je ten link na web?
    ALEF3
    ALEF3 --- ---
    MINIK: kazdopadne existuje, o tom predsa musim vediet a vies je jedna reklama : ze o necem nevite neznamena, ze to neexistuje
    MINIK
    MINIK --- ---
    ALEF3: spis jakoze se mi nezda mozny aby takovadle skola existovala ;o)
    btw. odkaz Web : [ UMIS FAOL ] vede zase jenom na tudle diskuzi

    tak to cely vypada jako FAKE ;o)
    ALEF3
    ALEF3 --- ---
    MINIK: iba skratka
    MINIK
    MINIK --- ---
    co to je za FAKE? LOL
    ALEF3
    ALEF3 --- ---
    Univerzita Medzinárodnej Ilegálnej Spolupráce (UMIS)

    Fakulta aplikácie Alkoholu a Omamných Látok (FAOL)

    Email : UMIS_FAOL@azet.sk
    Web : [ UMIS FAOL ]

    Detašované pracoviská

    1.Bratislava : Výskumný ústav varičský
    2.Brno : Výskumný ústav varičský
    3.NACHMED : Natural – chemical – medical drugs
    4.DFC : Dee’s failure company
    5.SPAOL : Strana priateľov alkoholu a omamných látok
    6.VŠZ : Vysoká škola zverská
    7.Ordinácia u Doc. Bonečka, ThC.


    Študijné programy pre prvý ročník na akademický rok 2009/2010

    Názov študijného odboru forma, titul, trvanie (roky), plán prij.

    1.Legálne omamné látky (LOL) E, Dt., 3, 20
    2.Stimulanty CNS (SCNS) E, Dt., 3, 15
    3.Narkotiká (N) E, Dt., 3, 10
    4.Halucinogény (H) E, Dt., 3, 10
    5.Farmakológia nervového systému (FNS) E, Dt., 3, 5



    Termín podania prihlášky

    - 31. mája / května 2009

    Termín konania prijímacej skúšky

    - 15. – 28. júla / července 2009

    Štruktúra štúdia na FAOL

    - po úspešnom ukončení tretieho ročníka a absolvovaní prvej štátnej skúšky získava absolvent titul : Discipulus toxicologis – Dt.
    - po úspešnom ukončení piateho ročníka a absolvovaní druhej štátnej skúšky získava absolvent titul : Artifex toxicologis – Axt.
    - po úspešnom ukončení ôsmeho ročníka a absolvovaní tretej štátnej skúšky získava absolvent titul : Philosophus toxicologis – PhT.

    Štipendiá

    Prospechové motivačné – nenárokové štipendium, ktoré sa môže priznať za vynikajúce študijné výsledky dosiahnuté v danej etape štúdia. Podmienky priznania upravuje smernica dekana.
    Mimoriadne – nenárokové jednorazové štipendium priznávané za vynikajúce študijné výsledky, výskumné výsledky, výsledky v ŠVOČ, priznanie tohto štipendia opäť upravuje smernica dekana.

    Všeobecné údaje o príjímacom konaní

    - na jednej prihláške sa možno prihlásiť iba na jeden študijný program
    - fakulta potvrdí príjem prihlášky a zašle informácie o príjímacom konaní najneskôr do
    15. júna / června 2009
    - podmienkou pre prijatie je zaslanie kompletne vyplnenej prihlášky s priložením životopisu vo forme nazvanej Môj drogový príbeh a získanie min. 40 bodov z max. počtu 100 bodov z písomného testu zo všeobecnej toxikománie
    - v prípade malého počtu uchádzačov o niektorý študijný program môže dekan odpustiť uchádzačom príjímací test zo všeobecnej toxikománie

    Prípravné kurzy

    Budú organizované prostredníctvom internetového chatu s uverejnením vzorových úloh na test . Ďalej je možnosť zakúpiť si vydanie knihy TESTY NA FAOL, ktoré fakulta posiela na požiadanie na dobierku. Cena publikácie je 150,- Sk/Kč

    Charakteristiky študijných programov

    Legálne omamné látky – absolvent ovláda problematiku jednotlivých vlastností a účinkov legálnych drog v našej krajine, dôkladne pozná drogovú politiku u nás aj v zahraničí a je schopný samostatne riešiť výrobné problémy týkajúce sa tejto oblasti omamných látok. Štúdium sa sústreďuje najmä na nikotín, kofeín a alkohol, ale dôraz sa kladie aj na solvenciá a voľne dostupné farmaká.

    Stimulanty CNS – absolvent dokonale ovláda problematiku jednotlivých vlastností a účinkov stimulantov a je schopný samostatne riešiť výrobné problémy týkajúce sa tejto oblasti omamných látok. Štúdium sa sústreďuje najmä na amfetamíny a kokaín, ale dôraz sa kladie aj na nikotín, kofeín, farmaká s obsahom stimulantov alebo stimulačným účinkom a iné budivé amíny.

    Narkotiká – absolvent dokonale ovláda problematiku jednotlivých vlastností a účinkov narkotík a je schopný samostatne riešiť výrobné problémy týkajúce sa tejto oblasti omamných látok. Štúdium sa sústreďuje najmä na barbituráty a opiáty, ale dôraz sa kladie aj na farmaká s narkotickými účinkami, farmaká slúžiace ako náhrady narkotík (napr. heroín) alebo farmaká s obsahom syntetických narkotík.

    Halucinogény – absolvent dokonale ovláda problematiku jednotlivých vlastností a účinkov halucinogénov a je schopný samostatne riešiť výrobné problémy týkajúce sa tejto oblasti omamných látok. Štúdium sa sústreďuje najmä na halucinogény a kabanoidy, ale dôraz sa kladie aj na farmaká spôsobujúce alebo naopak potlačujúce halucinácie.

    Farmakológia nervového systému – absolvent dokonale ovláda všetky informácie o účinných látkach vo farmakách nervového systému. Ovláda štruktúry, výrobné procesy, účinky, využitie jednotlivých látok a pozná lieky, v ktorých sa dané látky nachádzajú.

    Doc. PhT. BONEČKO, ThC.
    ......................................
    prodekan FAOL
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ha o co tu de ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam