• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAJASTKStk Sound Piratezz
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    THOR_CALYSTERN: Jsme nedavno porovnaval google chrome/explorer/mozilu/operu v tom kolik vyzadujou operacni pameti. Sme se v praci hadali, pac kazdej mame radsi neco jinyho, a explorer zabira stejne jako 2x spustena mozila :D Zbytek si uz nepamatuju, tam to bylo podle stranky, ale vitezil na cely care google... I kdyz mam rad mozilu, tak kdybych mel netbook jdu do chrome.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    CZERW23: Tak je to otazka vkusu, ja jsem se zminovanych moznosti pro infranview, ale jsem taky nezakrytej nepritel MS... Ano mam Widle, ale jenom kvuli vzdalenymu pristupu do prace, pac je tam cisco a nejak to s linuxem nespolupracuje. Jinak na muj net, prohlizeni fotek, vypalovani a koukani na filmy mi staci bohate linux a dnesni distribuce jsou uz pro lamy jako jsem ja.
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    POGPOG: :))) ja sem pro....
    CZERW23
    CZERW23 --- ---
    THOR_CALYSTERN: tak drzej se zatim statecne, uvidime jak dlouho vydrzi, explorer je kapitola sama pro sebe :D
    CZERW23
    CZERW23 --- ---
    TEJDEN_V_BOTE: jj, mas pravdu, zkousel jsem to ve W7 a je to videt dost, ale na rychle zmenseni/zvetseni obrazku z webu si myslim, ze staci.
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    CZERW23: MS paint ti klidne sam pri ukladani do jpg zmeni barvy. Cervena z jpg neni stejna jako cervena z bmp v tom samym programu a je to viditelny i na podprumernym LCD od Fujitsu Siemens. Nedej boze co by to hodilo za barvy na mym dellu. Takze s Tebou musim nesouhlasit ze staci. Od programu, kterym chci delat kompresi cekam vic. A infranview je zadarmo.
    CZERW23
    CZERW23 --- ---
    THOR_CALYSTERN: hele to uz je trapny to nadavani MS, navic urcite jedes na widlich, tak se divim ze jeste nejsi v Bohnicich :D
    CZERW23
    CZERW23 --- ---
    THOR_CALYSTERN: tady je videt ta profesni deformace, na zmenseni obrazku staci mspaint :P
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    nic se mazat nebude...
    OTZ
    OTZ --- ---
    staci irfanview
    OTZ
    OTZ --- ---
    fuj Kaco didoprdele sem se lek fuuuuuuuuuj ble takova barbina je to vubec zivy?:D
    OTZ
    OTZ --- ---
    POGPOG: kazdopadne tyhle recese bych se rad zucastnil:)
    OTZ
    OTZ --- ---
    HLAWA: by me zajimalo co to bude za pecku teda:)) si matne vzpominam jak ten chlapec shanel nejakou melodii, snad z knight ridera a jeste chtel po lidech aby mu poslali midifile:)
    POGPOG
    POGPOG --- ---
    HLAWA: hlásim se dobrovolně na pálení sraček do první řady,demonstrativně bysme to mohli zaplít na nejbližší prosex párty
    TEJDEN_V_BOTE
    TEJDEN_V_BOTE --- ---
    THOR_CALYSTERN: S tim se nevypisuj, den tam rovnou (Worlwide)
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    Todle si nemuzu odpustit :)) smeju se moc a asi si ji koupim abych ji moch zapalit :)) klido se muze nekdo pridat ale budu wybirat wstup aby se mi to wratilo :)))))))))))))))))) kdyz wotom tak premejslim tak byh nato moch udelat letak a wywarit na wstupu :))))


    SHERPA (PROSEX) Astrofonik rec. /

    WTK:no lol prosex astrofonik rec:))) sry ale pobavilo takle po ranu

    SHERPA:no looool vychazi mi u nich deska.. tak co lool??
    :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    AUTIST
    AUTIST --- ---
    cau, takhle nahodou neshani nekdo od vas bydleni? :) mam k pronajmuti jeden pokoj, specha, posta)
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    ELESDY: jo jen ma nakej vratkej krok:)A jeji alfasamec se zas tvari jak kdyz se ho to ale vubec netyka:)
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    HLAWA: njn ja vim nooo:)apropo kdo je to?
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    MILTEX: Newim proc ale kdyz sem to widel tak sem si hned wzpomel na tebe :))


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam