• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAJASTKStk Sound Piratezz
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    HLAWA: Jana byla v poho:-)Stydet se rozhodne nebudes muset:-),neni to zadna bačkora:-D
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    MALA_DADA: neweril bych tomu :) jana byla taky pekne rozjeta :) kdyz sem ji poznal nepila wubec a neumela si pomalu dat panaka...no je to tri roky a chlasta pomalu wic jak ja :)) jestli to pude timdle tempem tak se budu za dwa tri roky stydet :)
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    HLAWA: No to ti teda pekne dekuji:-),no holt mne priste svazat a posadit pred bedny.To by snad mohlo pomoct.
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    MALA_DADA: no tak tebe bych w panacich fakt brzdit nechtel :))) klobouk dolu pred clowekem co by te ubrzdil..kam se sere rozjetej wlak :))
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    THOR_CALYSTERN: Tak do toho si mnel fakt daleko:-)Maximalne bych plakala smichy.
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    THOR_CALYSTERN: Ja myslim ze jsi si tu kalbu uzil se vsim vsudy.Rano jsi byl fakt dobrej:-DDDDDDMoc si mne pobavil.
    DOBYTEKK
    DOBYTEKK --- ---
    kandak si vystipal zuby vo bedny jak tam urputne paril :) fakt sem cumel :D
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    Milánek hrál zase bravurne,to si jeste pamatuju.Ale,pak uz nak nevim:-(((No jo priste mne budete muset s tema panakama zabrzdit:-))
    LAN23
    LAN23 --- ---
    good party gaychters ,)
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    ELESDY :nechceš si ten gaychat nechat do pošty????
    KOCICAK23
    KOCICAK23 --- ---
    jako tlaci vam to dobre:) povedenej mejdan takovej privatnejsi:)
    ten zub musel vzit o bednu kdyz se ji furt drzel:D
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    THOR_CALYSTERN: Auu,taky by mne zajimalo o co jsi si to udelal?Kalba byla naprosto perfektni,jen mne mrzi ze jsem to tak brzo zatahla.Ale tech citrusu bylo fakt mooooc:-)
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    dobre ty :))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: jakej zub ne
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: a jakej ???prdni nakej??ses zakous urcite do tech ewecek (ktery dawali fakt strasny pekla) kdyz se rozjela twoje woblibena :) a kdyz sme u toho zwuku tak werejne musim pochwalit mistry zwuku pac to slapalo fakt krutoprisne!!!!
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN: no kalba jak cip :)) ty woe se ani nediwim zes tam prisel wo zub...podle me sis ho wyrazil wo bedny :)))) jak ste wubec dorazily dom...ja to we 4 zatah dokonce sem byl schopnej se i rozloucit :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    já se jedu neska vyndat do motola heč:)
    OTZ
    OTZ --- ---
    MILTEX: že si/sme na kalbě jako dítě? nic neobvyklýho:)
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    OTZ: no jistě že.....
    PAJASTK: no já bych řekl, že u některých jedinců se to násobí počtem kaleb :D
    OTZ
    OTZ --- ---
    PAJASTK: jenom?:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam