• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAJASTKStk Sound Piratezz
    KEJMIL
    KEJMIL --- ---
    MALA_DADA: V kamarádově sanitce "Máše" jezdíme občas my na akce.Je fakt,že to není poznat už..pokud člověk tedA nesedí ve vnitř,kde jsou ještě přívody na bomby z rajčákem a podobné serepetičky.:-))
    TU23M4K
    TU23M4K --- ---
    THOR_CALYSTERN: no prave že to nějako vymyslet aby to tolik nezabiralo a vyndavat se to nemuselo,ale byl to jenom,jenom nápad... stejně vim že kdyby to tam bylo vyklápěcí, tak to stejně nějaky to užitný místo vezme...jen mě chytla slina někomu pomáhat..něco vylepšovat.. =)
    TU23M4K
    TU23M4K --- ---
    THOR_CALYSTERN: nechtěli byste kluci do toho nějaky sezení?ono je fakt že to slouží víceméně na převoz aparatury,ale myslel sem něco jako do toho nákladního prostoru vymyslet,měl bych nějaký ty pohodlný sedačky, tak je udělat jako sklápěcí aby to tolik nepřekáželo =)
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    No jako je krasný,ale co takle naky žluty pruhy nebo tak neco,at nevypada chudinka jak pohřebak:-).Jeste nam chybí sanitka a byly by jste komplet:-DD
    CIK_SAN
    CIK_SAN --- ---
    ano, prsne tak :)
    TU23M4K
    TU23M4K --- ---
    DSC01249.JPG (831639 B)
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    THOR_CALYSTERN: Tak to super,a jakou ma barvu,Furt cernou?
    TU23M4K
    TU23M4K --- ---
    A teď z jiného soudku...Hodila by se někomu Avie s hydro čelem?bližší info poskytnu měl-li by někdo zájem... cena okolo 20.000,-
    KEJMIL
    KEJMIL --- ---
    MALA_DADA: Tak to tě naprosto chápu.Mě to stačilo vidět pouze na těch fotkách. Na místě by mi asi lehce tekla slina....-))
    CIK_SAN
    CIK_SAN --- ---
    kdybyste chlapci a devcata vedeli o jakekoliv brigadce tak mi prosim dejte vedet docela mi hori par veci.. dekuji prevelice
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    KEJMIL: Dekuji moc:-)
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    THOR_CALYSTERN: Hlavne nice byly ty auticka,az mne to tam sralo ze ja zadny nemam:-((Doufam ze pristi rok pojedes,a budes zavodit taky:-))
    KEJMIL
    KEJMIL --- ---
    MALA_DADA: musim také pochválit hezké fotky....
    TU23M4K
    TU23M4K --- ---
    a vy mě snad převychováte na mergly :-D
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---

    :-DDDTo je pravda ale,luxus cesta.
    CIK_SAN
    CIK_SAN --- ---
    no bodejt, kdyz to zere jak ruskej tank :)
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    Ale,Vlkot nezavodil:-((
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    danduci | Traks freexcup2010 Milovice – rajce.net
    http://danduci.rajce.idnes.cz/Traks_freexcup2010_Milovice/
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    TIP: ty woe kdes to wyhrabal...to zase byla wostuda :)))
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    TU23M4K: ne asi....sem to ja :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam