• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PAJASTKStk Sound Piratezz

    \ \ \ \ \ SYSTEM WEBDRÁBOVA TVORBADOBROU CHUŤ / / / / /
    rozbalit záhlaví
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    POGPOG: a muj oblíbenej :D
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    POGPOG: ten už je lepší, to je srandy kopec :+D
    POGPOG
    POGPOG --- ---
    THOR_CALYSTERN: tak jestli chceš hejbací taky mám

    Riot_cop_drummed.gif (1561161 B)
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    POGPOG: škoda, že se nehejbe, ale z toho ohínku si toho ten fízl asi moc neodnesl...
    POGPOG
    POGPOG --- ---
    THOR_CALYSTERN: mam lepčí

    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    MANICCA: bylo, v tom smyslu, že dorazilo málo přeživších super mutantů a ghoulů :+)
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    tak jakej byl konec sveta? bylo to apokalipticky? ja jsem bohuzel musela doma apokalipticky sedet nad knihou, takze :( snad priste, pratele :)
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    MILTEX: samozřejmě, z daní si platíme jen buzeraci, další odvod ve formě pokut a v lepšim případě i fyzický napadení - pomáhat a chránit ne asi :+D
    eště že je tolik ovcí, co jim to žere
    MILTEX
    MILTEX --- ---
    THOR_CALYSTERN: A.C.A.B :D
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    přátelé, tohle je sice starý, ale vždycky zahřeje u srdce :+)

    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    LAN23: jestli budou nějaký šušňáky, ale spíš nebudou :+/
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    THOR_CALYSTERN: samozřemě TĚŠTE, těžit můžete na Mostecku uhlí :+D
    FILUS
    FILUS --- ---
    TERCY: ufff jaký videa ? :))
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    Web zase pro jednou malinko aktualizován, od zítřka máknu na těch dalších karikaturách, takže se těžte na hrozný držkotlamy :+))
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    no když si chcete jít sednout na hodně dlouho, tak určitě :+)
    MALA_DADA
    MALA_DADA --- ---
    TROX23: Přesně tak pistole a rovnou takoví ZMRDY střílet!
    TROX23
    TROX23 --- ---
    THOR_CALYSTERN: hovno nuz pistole by sme si meli poridit sem fakt extra nasranej to neni prvni utok na hospodu(party) tam u nas
    HLAWA
    HLAWA --- ---
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    TROX23: dosti nepříjemné, v minulosti mě párkrát sejmuli, takže vim dobře o čem mluvim... snad jen můžu ostatnim doporučit, aby u sebe nosili nůž, jako to dělám já (ne v případě, že je člověk po alkoholu agresivní a tahal to pak někde na party před bednama :+)
    TROX23
    TROX23 --- ---
    naky novinky z black psa:
    XTERINA --- --- 12:49:31 21.3.2011 --- 17:36 :: úvodní stránka2 odpovědi
    DAWEIS: to zase prehanis dejve ja bych rekla ze jich tam bylo tak deset..ale i tak to bylo neprijemny..

    DAWEIS --- --- 12:16:09 21.3.2011 --- 07:02 :: diskuze :: Čarodějnice Ondřejov^
    FREETEKK: pak naskákali do aut z zmizely doprdele. Neni na to si jen tak z plezíru zaskákat a pak zdrhnout. Měli i bejzbolky apod. Týpka tam pořezali, další měl díru v hlavě. No mooc, trochu mi to připomíná jak tenkrát naběhli z face to face tam pod ten most, kde spal jeden týpek asi byl moc a probuzení kopačka do hlavy a do břicha

    FREETEKK --- --- 12:12:05 21.3.2011 --- 01:42 :: sledované diskuze^
    DAWEIS: pico, tak to je slusny..

    DAWEIS --- --- 12:10:34 21.3.2011 --- 07:02 :: diskuze :: Čarodějnice Ondřejov^
    FREETEKK: myslíš asi těch 30 nácků co tam skákali po techňácích?? Sem přijel a říkám si co je to za bordel. Jdu se podívat blíž a tam typka řve na nějakou horu ať toho nechá, kouknu a hora kopá do týpka kterýho hodila na zem. přichází další dva a na mě: Co čumíš a už proti mě běželi. Zatmělo se mi a v hlavě jen : přežít, přežít. když sem se otočil lidi s kterejma sem tam přijel tam už nebyly tak sem zdrhal sám. prej nějaká paní s podpadkama co tam taky vystoupila tak nevěděla co se to děje tak začla zdrhat s známejma taky.

    FREETEKK --- --- 12:06:24 21.3.2011 --- 01:42 :: sledované diskuze^
    prej ste tam meli nejakou neprijemnou navstevu..?
    TERCY
    TERCY --- ---
    hele ty videa sestriham a nak to zahesluju radsi pac to bez cenzury nejde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam