• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILHOUSEPITEL SOUND FREETEKK LABORATORY - - - - - - MÁCHÁČ CORP.
    TOMBAS
    TOMBAS --- ---
    sory za vtěr, ale třeba i tady bude někoho zalímat tadle zajímavá smečka z berlína
    BTAERKAK23
    BTAERKAK23 --- ---
    Mácháč se povedl, byla jsem spokojená...i počásko nakonec vyšlo, ikdyž to tak v jednu chvíli nevypadalo :-)
    MILHOUSE
    MILHOUSE --- ---
    PITEL DETOX PAR CVAKU Z PLAZE
    http://mlh23.rajce.idnes.cz/PITEL_DETOX_09/

    MOC STAROSTI VYBITY BATERKY MALO FOTEK KDYBY NEKDO NEJAKY ESTE MEL KE ME SNIMA
    MILHOUSE
    MILHOUSE --- ---
    MILHOUSE
    MILHOUSE --- ---
    losuelo losuelo doraz vecer na jezero uz se to u nas vyprselo a sviti slunko tak to bude snad cajk
    ZRK
    ZRK --- ---
    Trošku OT/SPAM, ale snad mne za to nezlinšujete:)
    Ode dneška do konce měsíce je možno hlasovat pro tuto fotografii na odkaze http://zerika.rajce.idnes.cz/Soutez/

    Za každý hlas vám s Appouškem budeme moc vděční!!!:*
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    hej cau pitlaci ;) tady kristian ;) doufam ze to na carach poradne rozjedete.... uz se tesim
    KETA
    KETA --- ---
    no my mame takovej malej (meli jsme ho i vloni), takze bysme ho mohli vzit, jestli nekdo nebude brat jinej...
    KETA
    KETA --- ---
    jasnyyy, na vozejk bude uvaleny embargo :))

    ad odjezd... cesta tak ca. 4 hodky, takze by to chtelo vyrazit spis uz dopoledne, aby tam bedny byly teda vcas... co myslite?
    PITEL
    PITEL --- ---
    ja uz mam lednici zabudovanou v dodavce, akorat jeste nefunguje na plyn, ale na 220 v poho... event. muzu vzit jeste jednu prenosnou... aby se tam jo vsechno veslo i s jidlem...

    a to sem se chtel taky zeptat jak a kdy pojedem, pac zas nema cenu, abych tam prijel prvni sam s bednama bez CL... si beru kazdopadne taky ve ctvrtek dovcu a bud pojedu uz ve stredu vecer do splav nalozim system a pojedu rano a nebo az vecer s pepou a spol...

    ale vzhledem k tomu jakou chcem stavet stenu, tak je potreba aby tam byly bedny PITEL i CL co nejdriv...

    ad sewerske zewleni - doufam ze mi nezahnila markiza, musim ji cvicne roztahnout ;o))

    KEETO prosim zarezervujes vozeyk?
    TUTENSMUK
    TUTENSMUK --- ---
    kazdopadne na lednicku jsem uz taky myslel ale bouzel mi nemame,at si muzem vychladit kaleni a uskladnit vecere :)
    jinac vemem zas ten nas velkej stan tak udelame severske zevleni po hromade :)
    mi sme se domlouvali ze tak v jednu vyrazime z lipi,tak se treba muzem dohodnout a jet spolu?
    KETA
    KETA --- ---
    no ja mam dovcu uz ve ctvrtek, takze bych se klido svezla s nekym driv ;)) ale spis to vypada, ze pojedeme az odpoledne s Pepou dodavkou... se vejdete, ma 8 mist ne? :)
    MILHOUSE
    MILHOUSE --- ---
    a kdo kdy jak pojedete na tu moravu
    KETA
    KETA --- ---
    dyt vim, ze na carach bar nedelame... :)
    a lednici by to fakt chtelo, tak ji hlavne nezapomen jo ;))
    PITEL
    PITEL --- ---
    prave ze na cary ji potrebuje feda, tam my bar nedelame... ale SNAD do ty doby zprovoznim lednici na plyn v dodavce, aby sme meli aspon minibar... vlastne co to kecam, lednice bude fungovat urcite, natahnu si nenapadne 220 od soundu z agregatu ;o)) hohooo
    KETA
    KETA --- ---
    budeme ji brat s sebou na cary? to abysme ji o vikendu proplachly coz?
    tak jako tak by to pred sezonou chtelo, at na baru neposlouchame stiznosti... :)
    PITEL
    PITEL --- ---
    tak pipa je u heni, kze don't worry
    PITEL
    PITEL --- ---
    MILHOUSE: jo woe dej mi opravneni k upravam at se ti tu do toho sem muzu srat ;o))
    KETA
    KETA --- ---
    upravte prosim nekdo (Ivo?) v zahlavi velikost letaku na carodky... kdo to ma rolovat :) dekujuu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam