• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOUKYCOTAM
    Prostor pro Vaše typy, rady, nápady, gratulace, soustrasti, pomluvy, pochvaly, šprýmy a vážnosti:
    Diskuse fanoušků a přátel kapely COTAM
    rozbalit záhlaví
    VLASAY
    VLASAY --- ---
    Neaktuální název a záhlaví!
    JOHNMASON
    JOHNMASON --- ---
    MARTY_CTM: já to zazdílel jen mezi pár vyvolených... prostě mi to nedalo :D k nim žádnou kolegialitu nesdílim... ale nebudu to spamovat všude pač HCR mám rád.. sem fakt zasmál
    KOFIII
    KOFIII --- ---
    MARTY_CTM: Nikam jinam jsem to z úplně stejnýho důvodu nedával...ale upřímně...svrběly mě prsty:)
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    KOFIII: Kdybych v sobě neměl tolik hudební kolegiálnosti, tak už to sharuju kde se dá, je to fakt přesný :D
    JOHNMASON
    JOHNMASON --- ---
    KOFIII: no ty wole :D
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    KOFIII: NEJLEPŠÍ! :D :D
    KOFIII
    KOFIII --- ---
    No prostě jsem si nemohl pomoct když jsem je tam viděl na tý HCR stránce ...

    KOFIII
    KOFIII --- ---
    musim ještě podotknout že v plný lyžařský výstroji...čímž se akt značně prodlužuje...
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    ZEAVER: Souhlasim a zároveň doufám, že do tuhle diskuzi nikdo neobjeví :D
    ZEAVER
    ZEAVER --- ---
    FILAS: Pěkně si odůvodnil 5+2, s čímž bych naprosto souhlasil. Ovšem nevidím důvod pro další +2. Navrhuji komisi ohodnotit zmiňovaný výser 7 body.
    FILAS
    FILAS --- ---
    KOFIII: Pokud vezmeme v úvahu všechny vlivy na tvůj kaďák, výsledek by byl tedy následující: Sraní ve sněhu na divoko = 7 pointů (sraní na divoko v lese je za 5 bodů plus dva za sníh). Nizká teplota je problém, ale ne zas tak veliký, protože venkovní vykládání je záležitost krátká. Sečteno podtrženo 7 + 2 = 9 bodů do tvojí tabulky střelců. Výsledek však nabyde oficiálnosti až se poradí celá komise.
    KOFIII
    KOFIII --- ---
    Potřeboval bych radu od mistru hráčů...za kolik je sraní na divoko ve sněhu? v -10 se silným protivětrem
    FILAS
    FILAS --- ---
    Jo myslel sem že tohle je ten privátní, těžko se to poznává..jsou si dost podobný co se přispívajících lídí týče :D
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    Spíš v našem privátnim CTM [ COTAM ]
    FILAS
    FILAS --- ---
    Tak můžem probírat a řešit tady
    JOHNMASON
    JOHNMASON --- ---
    sám jí nemůžu už najít... tak aspoň něco vytvořte :D ať můžeme probírat a řešit

    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    JOHNMASON: Kde?
    JOHNMASON
    JOHNMASON --- ---
    Dejte hlasovat pro založení tý skupiny co jsem teď vytvořill!!! :)
    JOHNMASON
    JOHNMASON --- ---
    ZEAVER: Už jí štrekuju :D
    ZEAVER
    ZEAVER --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam