• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAHRASTAUHK - Univerzita Hradec Králové
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JAHRASTA: klub tu byl, vyhnil

    DUB: rikas poslat Skalske pozvanku? :)
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    DUB: jeste jich je asi 5 v knihovne, tak to nekupuj :)
    DUB
    DUB --- ---
    VIRUS31: jak to je? ma na prodej prej naky knizky, mnuzu si to koupit zejtra na prednasce?
    JAHRASTA
    JAHRASTA --- ---
    Jak to kdo máte s ubytováním? Popřípadě jaký sou tak ceny podnajmů v Hradci??
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    BASTOCH: tak nic, já jsem 2. rokem na učitelství pro zš 2. stupeň - anglina & informatika :)
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    BASTOCH: jaký předměty?
    ESELVIRA
    ESELVIRA --- ---
    DUB: haha, připojojuju se k dotazu :D
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    DUB: rikal jsem si, jestli te uvidim na prednasce .))
    JAHRASTA
    JAHRASTA --- ---
    DUB: Bohužel.. o tomhle nemam páru :)

    BASTOCH: Koukam na rozvrh no a v úterý máme UPOL spojenou se studentama PdF.. ale ja nechodim na přednášky, takže nevim sám no...
    DUB
    DUB --- ---
    neni tu nekdo kdo rozumi na FIM pravdepodobnosti a statistice? :)
    JAHRASTA
    JAHRASTA --- ---
    BASTOCH: To máš pravdu..mě nenapadlo no.. teď jsem vstal a ještě ani nesnídal, tak co bys po mě chtěl :)
    Já jsem na ff na politologii.. nemáte s námi spojený přednášky na UPOL.. někdo z peďáku snad má..
    JAHRASTA
    JAHRASTA --- ---
    Ahoj, koukal jsem, že všechny VŠ mají tady svoje diskuse a UHK ne, tak jsem to tu založil, pro sdílení informací, jak už mezi samotnými studenty, tak i pro informace pro lidi kteří zvažují právě UHK a samozřejmě i pro studenty co se chtěj prostě sejít na pivo. Momentálně nemám moc času, ale později sem na nástěnku začnu dávat různé materiály a linky, které poslouží právě třeba novým uchazečům. Tak se nebojte na nic ptát a něco sem psát..zatím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam