• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAHRASTAUHK - Univerzita Hradec Králové
    RODRIGUEZ_CZ
    RODRIGUEZ_CZ --- ---
    NAVARA: hehe tohle tema uz jsem nekde videl, nakonec nam neposlali samozrejme nic:D
    XX8
    XX8 --- ---
    NAVARA: co ty mas furt s tema fotkama:-) Hralo by to snad nejakou roli?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    XX8: fotka slecen nebude? :)
    XX8
    XX8 --- ---
    Nabizim podnajem pokoje v panelakovem byte na Slezskem predmesti, hned u Intersparu. V byte bydli 3 slecny, shani k sobe slecnu a ja za sebe hledam od brezna nahradu.. Byt i pokoj je zarizeny. Plati se 3000, pokoj je docela maly a byt ma i balkon a lodzii.
    ESELVIRA
    ESELVIRA --- ---
    JAHRASTA: jo, je na to nejakej papir, optej se na studijnim.
    JAHRASTA
    JAHRASTA --- ---
    BASTOCH: Jasný no..ja si to myslel, ale radši sem se zeptal.. stejně ještě čekám jestli sem dal zkoušku nebo jestli mě vyrazej, takže to nijak nehrotim :)
    JAHRASTA
    JAHRASTA --- ---
    Btw, můžu chodit na volitelné předměty, které se týkají jiné fakulty? Třeba já sem na ff na politologii a chodil bych třeba na fotbal nebo co to tam je za sporty..Je tady ta možnost a měl bych z toho ty kredity? Dik
    SCHWITA
    SCHWITA --- ---
    PETERSIS: spravna volba.
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    PETERSIS: tak nic, uz jsem to nasel... Myslim, ze si najdu neco jineho... :D
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    NAVARA: :D potreboval bych vedet jak probihaji prijmacky... Jeste mam sice rok casu, ale chtel jsem se porozhlednout a zrovna mi tento obor padl do oka. Akorat nejsem sportovne nadany (resp. kolektivni sporty ano, ale nejake kliky nejsou pro me) a zrovna jsem narazil, protoze jsou nejake telesne testy. Nevite jak to probiha?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PETERSIS: rika se "je tu nejaka zinenka / nejaky svihadlo" :)
    PETERSIS
    PETERSIS --- ---
    Chtel jsem se prosimvas zeptat, je tu nekdo na sportovnim managmentu?
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    KACHITA: co jsem zjistoval na FIMu neni to zasadni problem co do prechodu, ale u nekterych predmetu.Treba vsechny anglictiny jedou na dennim a dalkovem podle jinych "osnov" tedy vzahemne ti je neuznaji(jsou to dva roky stare informace takze si to jeste over na katedre).
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    zdravim... chystam si podat prihlasku na magist. FIM- Informacni management, jak to u vas chodi s prechodem z prezencniho na dalkove? je to problem? diky za jakekoliv info:)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    a kecam, zapoctu sem mela 8!:))
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    JAHRASTA: stejna flakarna!:))) Ale pravda, ted koukam na letni semestr a tam to uz bude veselejsi-4 zkousky, ale o to min zapoctu:))
    JAHRASTA
    JAHRASTA --- ---
    My na politologii mame 8 zapoctu a 2 zkousky no.. a stejne to jeste vubec nemam :))
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    JAHRASTA: nove otevrenej obor-sociologie obecna a empiricka:)
    JAHRASTA
    JAHRASTA --- ---
    MATHEA: co delas?
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    heh, ja vsecko sfoukla behem zapoctovyho tejdne:)) ale my to mame jako desnou ulejvarnu..7zapoctu a 2 zkousky:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam