• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAHRASTAUHK - Univerzita Hradec Králové
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    zdravíčko, prosimvás marně na oficiálních stránkách vaší školy hledám nějaké výsledky přijímaček z minulých let, abych ,mela aspon malou představu o procentu přijatých...kdybyste mi kdokoli mohl nakym zpoüsobem poradit, kde to vykoumam, budu vam vdecka
    JAHRASTA
    JAHRASTA --- ---
    Rad bych predal tuto diskuzi dale, ma nekdo zajem?
    AREDHEL
    AREDHEL --- ---
    Tak uz maji na Aldisu info o plesu. Porada se 3.3.2010: http://www.aldis.cz/informace-g.html
    AREDHEL
    AREDHEL --- ---
    tolik jsem si domyslel taky :) Doufal jsem, ze uz bude nekdo znat presnejsi datum.
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    někdy na začátku března IMO
    AREDHEL
    AREDHEL --- ---
    kdyz uz jsme u toho plesu, vite nekdo kdy ma letos byt? Na strankach to nikde nevidim, je tam informace jen o lonskem.
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    Hele lidi, můžem nějak přes net sehnat vstupenky na ples UHK? Nebo musíme dojet do Hradce?
    MIRA_KA
    MIRA_KA --- ---
    BASTOCH
    BASTOCH --- ---
    NESMELY: myslim, že jen ve fisu
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    ja tam nebyl, ale minule tam prej bylo narvano, ze tam pomalu nebylo k hnuti
    no a jak uz to byva, tak samy divny lidi co se jakoze zajimaj o problemy v Africe :(
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    AMOPRA: heeeej, normálka jdu!!!! já ji žrala a ráda ji uvidím :-)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    MISHACZEQ: Už tam jednou byla a musím říci, že naprosto v pořádku..))
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    AMOPRA: Horakova v Crossu? si ji tam nejak nedokazu predstavit
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    NESMELY
    NESMELY --- ---
    Prosím vás existuje na webu uhk nějaký seznam bakalářských-diplomových prací, jako např na webu upce? Nemůžu nic najít...
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    DAGLU: jo tak to už si nepamatuju, hele, ale rozhodně vím, že Zelenka se nespokojuje s málem :-) Slovník nekupuj, ten bude v knihovně určitě, ale do těch UCR skript bych na tvým místě šla :-) Jinak tento vám předpokládám Zelenka představil: http://ucr.uhk.cz/
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    jo a ještě k tý knihovně, jsem přihlášená, ale nejde mi knížky rezervovat, tápu. asi dělám něco špatně
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    pokračovat asi spíš nechci, ale nikdy člověk neví co bude
    já právě váhám jestli to mám kupovat, nebo jestli stačí ten slovníček co je vzadu v té Páskové a ten co máme na WebCT, poradíš?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam