• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAHRASTAUHK - Univerzita Hradec Králové
    VAMPIREGIRL
    VAMPIREGIRL --- ---
    furt se v AC nesmí kouřit? :-D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Seznamovací večírek UHK
    5. říjen v 19:00 - 06 říjen v 0:30
    AC Klub - Heyrovského
    Nejen pro všechny prváky z UHK :)

    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    ANGEL333: z Linuxu ne, z Maca funguje bezproblémů (ale tedy zkoušel jsem jen na přístupové údaje z UJEP a HTW Berlin). Nicméně mocná UHK disponuje i návodem pro Linux, tak třeba ti to pomůže :)

    Připojení Eduroam
    http://edu.uhk.cz/eduroam.html
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    pripojeni na eduroam z linuxu.. zkousel nekdo? :)
    LUSY
    LUSY --- ---
    Ahoj. není tu někdo kdo studuje Jazykovou a literární kulturu? Ráda bych nějaké info o oboru :) Můžete doporučit tenhle obor? :) Z čeho jsou přijímací zkoušky? Nemáte někdo staré testy? Odkaz na stránkách fakulty nefunguje. Jak často probíhá výuka v kombinovaném studiu? Děkuji
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    TOOMIX: hele dobryy, dik :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ANGEL333: jako login dej "uhk\login" to uhk a lomitko tam musi bejt, no a heslo je defaultne "UHK.XXXXXXXXXX" misto X je rodny cislo bez lomitka ;)
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    tak to bylo v pohode, jsem student :) ... btw, jak se dostanu do mailu? na http://mail.uhk.cz mi to nejde, to povolej az pozdejc?
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    LUCKAZ: :)) na fimku? drzim palce! :)
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    MATHEA: Já tam zrovna zejtra jedu na státnice :))
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    LUCKAZ: FIMka :) .. uvidim u zapisu jak to dopadne - dyt o nic nejde :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    No ono se stejně na celý UHK na termíny moc nekouká. Onehdá v půlce března kolega přišel na studiní, že to vypadá, že podruhý nedá předmět, a přihlášky do prváku byly jenom do 28.2. Tak mu na FIMu řekli na studijním, že když to zaplatí a donese jim ještě ten den, tak no problemo...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    LUCKAZ: jo, zrovna zejtra rano tam za ni jedu, pac sem dneska zjistila, ze nemam zapsany zadny predmety :))))) sem si jaksi nevsimla, ze to bylo mozny jen do konce cervna..
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    ANGEL333: pokud je to na FF, tak si myslim, že se s nima fá domluvit :) konkrétně s Blechovou, ta je úžasná.
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    TOOMIX: no tak to je teda super... bych se klidne stavil, ale na studijnim mi nic konkretniho nerekla.. uvidime pri zapisu, treba bude prekvapko :o)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ANGEL333: Kamarádka tohle řešila před 14 dny skrze studijní na FF, kam má nastoupit. Řekli jí že v poho, akorát to tam musela zajet zaplatit osobně ;)
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    myslite ze bude velkej pruser, kdyz sem platbu na zapis a prukazku poslal asi pred tejdnem (o mesic pozdejc)? .. volal sem na studijni, kde sem byl pouze servan pokaran.. ptal sem se jestli me treba nevyskrtli, ale smysluplnou odpoved sem se moc nedozvedel... :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    prosimvas co se týče hradeckých kolejí, nepovedlo se mi na stránkách školy najít jejich ceny, nemohl byste mě někdo informovat?ik
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NAVARA: to bude asi tím, že většina lidí z UHK, zejména FIMu používá na diskuze krajtu ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam