• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAHRASTAUHK - Univerzita Hradec Králové
    pro studenty nebo uchazeče na UHK..

    Já a UHK..

    83 hlasy od 83 respondentů

    rozbalit záhlaví
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    MYJKA: prislo mi, ze se zajemci vytridi u prijimacek a pak byli vsichni ochotny a mily, kdyz bylo neco potreba, popr. poskytovali kunzultace, pokud mel clovek s necim problemy. naslo se par divnych ucitelu, ale vesmes vse super.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MISHACZEQ: A v pohode?
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    MYJKA: ja jsem byla
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Je tu niekto na managemente cestovneho ruchu? :)
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    čus lidi, prosimvás není tu někdo z lonských absolventů grafiky a multimedií, nebo někdo, kdo by mi na ně mohl poskytnout kontakt?mám takovou trochu drzou prosbičku ohledně materiálú z určitýho předmtu ke státnicím:) Kdyby se tu někdo našel, budu mu neskonale vděčná!
    BIDA
    BIDA --- ---
    ANGEL333: no novej,šestý akademický rok...
    ANGEL333
    ANGEL333 --- ---
    BAREKULA: to je nakej novej obor?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BAREKULA: jojo, letní semestr začíná 11.2.2013 ;)
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    čus, nevite, jestli už od pondelka zacina normalne vyuka na letni semestr?jsem z toho jelen...
    kdyžtak obor grafika a multimedia, nevim, jestli to ma kaszej jinak, dik
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    MRJACKASS: tak to určo využiju :) už ti jdu napsat
    MRJACKASS
    MRJACKASS --- ---
    BARUSSS: Kdybys pak měla nějakej dotaz na tu sociologii, tak mi napiš. Sice jsem terpve v prváku, ale aspoň něco už jsem pochytil :)
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    TOOMIX:
    díky moc :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BARUSSS: "Filozofie" 10:00 místnost A5, "Sociologie obecná a empirická" 11:00 místnost A5; oboje pro bakalářské obory ;)
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    přesně to, ale nechce se mi to zobrazit... V kolik je tam napsaná filosofie a sociologie, prosím ?
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    Ahoj, prodím nevíte v kolik hodin je zítra info přednáška na dni otevřených dvěří pro obor Filososfie a Sociologie ? Díky moc. Vůbec se mi nepodařilo zobrazit tu přílohu, co mají na UHK stránkách s harmonogramem.
    MASCHA_DUDU
    MASCHA_DUDU --- ---
    Nazdar, tento poklad jsem po dlouhé době objevila ve skříni, tak třeba to někoho zaujme :-)

    Retro oranžová mikina "Univerzita Karlova VŠTJ (Vysokoškolská tělovýchovná jednota) Hradec Králové" s 3/4 rukávy (viz foto). Must have pro všechny hradecké sportovnce nebo sportovkyně. Unisex. Na holku vel. M nebo na kluka vel. S. Celkové v dobrém stavu, jen klasicky sepraná, jak říkám, jde o vintage kousek.
    Cena 450 Kč. Kdyžtak pošta.



    SNILEK
    SNILEK --- ---
    studuje tu někdo Katedru výtvarné kultury a textilní tvorby? chtěla bych si podat přihlášku, ale ráda bych se nejdřív dozvěděla něco víc :)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    BAREKULA, TOOMIX: jen doplním, že na fakultu se dá také skočit kliknutím na její symbol v hlavičce vpravo :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BAREKULA: uhk.cz - fakulty a pracoviště - vlevo si vyber fakultu - studijní oddělení - vpravo Harmonogram akademického roku 2012/2013 ;)
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    hele, kdy se odevzdava bakalarka na grafice a multimediich, nevite nekdo?ja jsem uplne neschopna v hledani na UHK webu:DD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam