• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    fotogalérka vašich módních kreací

    Ukažte, jak jste se oblékli a vymódili na akce a příležitosti všeho druhu; škola, práce, party, festival, karneval, divadlo, kamkoliv. Meze se nekladou.

    Pokud si vysloveně nepřejete, aby vaši fotku někdo komentoval, napište to k ní. Ostatní účastníky prosíme, aby to respektovali.

    Jinak jsou komentáře a diskuse povoleny, nicméně mají pravidla.
    1) není žádoucí komentovat fyzický vzhled, natož ho zostouzet. Odpusťte si narážky na postavu, tvář, špeky, vyčnívající žebra, tvar nohou, tetování, barvu vlasů. Můžete komentovat, zda se oblečení hodí k tělesnému typu, ale urážky a posměch se tolerovat nebudou.
    2) nebudu trpět žádné narážky a invektivy osobního charakteru.
    3) osobní spory a antipatie a frustrace si ventilujte někde jinde.
    4) za cokoli z výše uvedeného dostanete varování, uplatňuju princip jednou a dost, budete-li se i po varování chovat jako hovada, dostanete na týden RO. Vrátíte-li se a budete v hovádkovství pokračovat, dostanete permanentní ban.

    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOUDY: ukaz kotniky, jinak nehraju!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Malej casual patek. Na setkani s novou miss world jsem kdyztak taky pripraven.

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LUCCASH: děkuju!
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    IF_: úplně chápu, ono taky záleží na vkusu lidí a někdo dokáže s lehkostí kombinovat věci, které by spousta lidí dohromady nedala. Hlavní je se toho nebát :)

    ULO: dík, přes 10 let v módním průmyslu ve mně zanechalo stopu :))
    ULO
    ULO --- ---
    BARBARELLA: hezky shrnuto. A konstruktivne. Jen bych za sebe jeste dodala, že ozdobný rantlyk ponožek taky moc do outfitu nesedí, ale to je už jen detail.
    IF_
    IF_ --- ---
    BARBARELLA: Beru, tohle jsou fajn pripominky do budoucna. Ja bohuzel nemam moc cit pro modu, takze mi tyhle veci na prvni dobrou vetsinou nedocvaknou:)
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    MADIETTA: jako vždy ti to moc sluší :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    IF_: ještě svetr, to seš dobra, ze si to tam narvala :D mě baví to sako s kalhotama a teniskama je to takovy fresh a jarni, ale ta tmava halenka tomu bere ten potencial, ale obe ty modrý ti sedi! :) jsou to detaily, díky, že to bereš pozitivně:)
    IF_
    IF_ --- ---
    BARBARELLA: Souhlas, mouchy to ma, ja pod to sako nacpala jeste svetr kvuli zime, coz kazi ty linie a coz me neomlouva pri hodnoceni:)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FEFERONIE: tohle není moc komentář, kterej by něčemu nebo někomu pomohl :) just sayin

    IF_: přijde mi, že je to trochu překombinovaný, asi bych volila jen jedno vázání. Přijde mi, že to jak máš uvázaný to sako, tak to zbytečně deformuje tvojí postavu. Kalhoty, ponožky a boty jsou vic casual, zatímco vršek má být asi víc official, ta modrá halenka je takovej statement kus, na kterym by mohl stát celý outfit, ale v kombinaci s barvou a střihem saka mi to nesedí, nechala bych sako ale s jednodušším vrškem bez vázání nebo vázanku a jednodušší top přes to :) nevyžádaný rady na nyxu at its best
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Ou
    IF_
    IF_ --- ---
    Na setkani s novou Miss World:)

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LILY28
    LILY28 --- ---
    Pracovní.

    MAMBA
    MAMBA --- ---
    Venčení dítěte a psa poslední den v péřovým kabátu. Dnes mu poděkuju a nechci ho několik měsíců vidět.

    1KA
    1KA --- ---
    Dnes do divadla a pak rovnou na metal ;-)

    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Vohoz, co sem měla na dnešním firemním večírku
    MARUSIA86
    MARUSIA86 --- ---
    to si takhle ráno člověk vezme sukni, a pak venku skoro zmrzne

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SUBVERSION: Chelsea - vyšší/nižsí, pak asi spíš zpracováním/zdobností svršku (oxford, broque, derby apod.), nebo pak méně klasické/víc casual boty - kožené tenisky apod...
    MARUSIA86
    MARUSIA86 --- ---
    když to venku začíná kvést :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam