• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    AETHER
    AETHER --- ---
    MADIETTA: Super nohy;)
    REDDAY8
    REDDAY8 --- ---
    MADIETTA: super saty :)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BLONDYNKA: kdyz ja se bojim ze jako napoveda bys hercum rikala nejen co maji za text, ale taky co vsechno v zivote udelali spatne a proc jsou kompletne nemozni. A vic sebevrazd si uz v divadle vazne dovolit nemuzem. Ja beru svoji roli svacinare desne vazne.

    A uz koncim cestny skautsky
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Tak popojedem radši, ne. Přestaňte mořit slečnu v (ne)legínách. Můžete místo toho dehonestovat můj obvyklý, v poslední době značně monochromatický standard.

    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SRETSIS: z toho musí až oči ppřecházet :)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    No tak ja videl v divadle i pany a dokonce i damy v dzinach , takze myslim ze tento outfit je jeste z tech slusnejsich...
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    KOUDY: čím víc dědina tím lepší oblečení, bo by mne susedky pomluvily
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: pletes si to. tam se docela hledi na dress code. ale to ze u aidy streja kali gothaj s houskou uz kazdeho nechava chladnim.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    vzdyt to bylo v divadle v brne...tam je jedno co si kdo vezme na sebe
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    A fakt jsou to legíny? Vy to vidíte? Klidně to můžou být skinny kalhoty ze silnější látky, já to teda z té fotky nepoznám. Netvrdím, že je to do divadla nejúžasnější outfit, ale kalhoty se snad už jako formální oděv připouštějí.


    BLONDYNKA: tak ale roli to hraje, ne? Člověk se obléká podle věku a postavy. Mladá a štíhlá může nosit skoro cokoliv, na rozdíl od staré a/nebo tlusté.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    ALTOR: to uz jsi tak trochu udelal tady ALTOR: :)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BLONDYNKA: Skvele, muzu se prihlasit na funkci otrapy? dziny mam..
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LEXXA: Ty nemají nárok vůbec na nic.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ALESH: hnusny holky nemaji narok na kulturu nebo jak to myslis? :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    BLONDYNKA: Takovy je bohuzel trend a to u nas je to jeste dobry. Kamaradka byla na premiere rusalky v NY a tohle by tam bylo jeste zlaty:) Na druhou stranu nechci byt za remcajiciho duchodce. Je to hezka holka a dobre, ze chodi do divadla:)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    LORAIN: Tohle mne ale prijde jako spatne premysleni. Protoze pokud snizi standard obleceni, tak sice asi o neco malo vic lidi prijde, ale zase tizacnou nosit veci horsi (zase na spodni hrane standardu). Takhle to muzou snizovat dokud tam nebude moci jit i ten delnik rovnou ze stavby (vsak aspon bude plno ne?). Mne osobne to prijde jako hrozne neuctive jit do divadla nevhodne oblecen.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BLONDYNKA: Přiznám se, že legíny jsem neidentifikovala, měla jsem za to, že jde o skinny kalhoty. A Kleer je skutečně štíhlá a mladá, takže jí prostě sluší. "Lepší divadelní průměr" z jejího oděvu dělá ten kabátek/sako a lodičky. Přiměřenost vzhledu je taky o věku a postavě, takže argument s padesátiletou stokilovou dámou mi přijde lichý.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BLONDYNKA: To by bohužel byly divadla totálně vylidněný :-( protože tohle je ještě, co se vhodnosti oblečení týká, rozhodně lepší průměr!
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    BLONDYNKA: tak to je snad poprve v historii nyxu, co s tebou musim souhlasit.
    Ale pekna holka snese vsechno, i leginy se ztrati.
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ALTOR: vrátná je prdlajs funkce. taková uvaděčka, to je jiná liga :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam