• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Ještě mě napadl příspěvek k tématu.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ATELIER: jediný, kdo se tady bude uklidňovat, jsi ty. Nebo se na týden půjdeš uklidňovat jinam. Si vyber. Já bych mou trpělivost nezkoušela.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    ATELIER: Tady je to o hadrech, takže tobě půlka věty přebejvá. A už buď ticho, prosím.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    zacpat banánem nebo aspoň rohlíkem, tohlecto.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Nn, klasicky se tu musí všechno točit kolem chlapů a jejich wet dreams, prostě nic nového
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ATELIER: "Jen ti do nich chybí prsa".. ale já jsem mimo, ok :D.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    JAKE_UP: mnoho pánů má kozy moc velký.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    KAIAFOX: Co ti brání říct chlapovi, že má malý kozy?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DEB: Ale tak teď to teprve začíná být zajimavý.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    A mně naopak naskocila myšlenka “Škoda, ze nemám prsa na takové šaty”
    Závidím všem, které můžou nosit cokoliv bez podprdy.
    DEB
    DEB --- ---
    ATELIER: posli 100k a muzeme nejaky vybrat :)))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KAIAFOX: mna ja, do te doby, stejna mince a pozadavky:) ne, je to roztomile, fakt.. tenhle nymand aspon zahlasi nesmysl pres net a cau, ja mam rada situace, kdy ti tohle pristane do obliceje, to mne bavi hodne, bez ironie. Muzu pak dat volny pruchod sve evil bitch strance a to je obcas takove blaho:D jeeej!.))
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SARAJ: Chtěla bych se dožít dne, kdy by byla rovnoprávnost v těch nesmyslných požadavcích na vzhled. To by bylo fňukáníčka.
    N_I
    N_I --- ---
    id atelier., brddskej tramp. sodom..a dalsich 5 fake id...

    ..nácek, člověk co stalkoval lidi z nychu, dluží kam se podívá, lidský dno.....lidi pozor na něj....!!!
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KAIAFOX: v poradku, spravny muz ma byt hladce oholen a umyt, vlasy zastrihle a upravene, obleceni ciste, padnouci, vonave a vyzehlene, boty vycistene a neokopane, vhodne k sezonnimu obleceni. Hodinky sladene s obuvi a paskem u kalhot.
    Ramena ma spravny muz mit akorat siroka, ruce lehce svalnate, manikurou udrzovane nehty, bricho nepretekajici. Chodi vzprimene, nenadava, je galantni a vyzaruje inteligenci a sarm.
    Jestli to tak nema, tak neni spravnej muz, ani kdyz ma nuz a chajdu v Brdech. Neudelas nic.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ATELIER: Protože jediný poslání ženy je mít velký kozy, abys na ně zrovna ty mohl slintat, aha. Tvl, zalez, ty hezčí brácho George Clooneyho :D.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Tyblaho voslizlej nemytej caveman tady komentuje něčí prsa, roztomilé


    Mohl by ukázat svůj vohoz na dnešek, vzít si třeba ty lepší tepláky a min propoceny triko :)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ATELIER: tělesné proporce nekomentujeme, a když jsme na to upozorněni, neděláme blbýho a držíme zobák.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ATELIER: vegeta je o klub dál
    DEB
    DEB --- ---
    DELIRIUM:
    FIFI: diky :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam