• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DEB
    DEB --- ---
    BARBORKA: muzes si vzit kalhotovy kostymek, ten je porad v ramci dress cosu a pod kalhot puncochace, do lodicek vlozku, ta extra vrstva pomuze jak rika SARAJ
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FEFERONIE: :D mne naskocila puncocha na krecaky:D
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    PRDELOID: Telovy? To bych videt nepotrebovala
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BARBORKA: co dat proste do bot vlozky? Je to extra vrstva od zeme a na studene nohy by to mohlo zabrat.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    BARBORKA: upřímně nevím, co by sis na Ascott Royal Enclosure jinak představovala, než lodičky - a k nim punčochy/áče :)
    jak říkáš, všechno ostatní je mimo dresscode. ten sice konkrétně na boty u dam vypsaný není, ale to spíš proto, že se to automaticky předpokládá, když máš mít velký klobouk a elegantní šaty minimálně po kolena.
    anebo psk právě ten kalhotový kostým, jak říkám. je výslovně psáno, že kostým po kotníky je povolen (sako i kalhoty ze stejného materiálu). k tomu samozřejmě taky lodičky, ale klidně něco uzavřenýho. nemusí to být peep toe jehly.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    BARBORKA: kup si 60-100 denier a bude ti hej
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    NANTHEI: jojo, jde mi hlavně o zimu - nedokážu si právě představit tělové silonky a lodičky v takové kose, ale všechno ostatní mi přijde mimo dresscode
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    BARBORKA: jestli správně chápu, že ti jde primárně o obavu ze zimy, tak určitě buď tělové punčochy/punčocháče s uzavřenými lodičkami nebo kalhotový kostým v délce po kotníky s uzavřenými lodičkami.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    BARBORKA: šaty s delším rukávem, ke kolenům a níž, lodičky, silonky tělové, hlavní je kobouk, čím okázalejší, tím lepší, v ruce psaníčko na sázkové tickety
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    Zdravím místní módní guru - chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s dresscode na dostihy v Ascotu (Royal Enlosure).
    Chápu délku sukně, ramínka, klobouky.
    Ale nevím, jak jsou na tom silonky a boty - resp. bojím se, jak moje česká zimomřivost zvládne 10 stupnu...
    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    Nakonec ty overaly vezmu na milost

    DEB
    DEB --- ---
    JANNE: boty dobry, ponožky hrůza
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    MICHELLEDANIELS: tak tos myslela špatně, no.
    TESSS
    TESSS --- ---
    DELIRIUM: mám i v černé. Tyhle jsou fajn, vlastně nejsou moc vidět
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Kdyby ty punčocháče TESSS byly černý, tak by se mi líbily víc, nicméně špatný nejsou. Ale já dělám do včel.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TESSS: a já myslela, že Ses ošklivě opařila
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    TESSS: nemuzu si pomoct, ale vidim tam babiccin hackovanej ubrus :D
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    JANNE: boty dobry, ale ty ponozky jsou super.
    JANNE
    JANNE --- ---
    Hlavně nenápadně a přirozeně zachytit i boty :D

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DROOPI: ono by stačilo jen vybrat boty k te kabelce aspoň. Jinak je to hezké, ale takhle spis do pekla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam