• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    SITH
    SITH --- ---
    AKISAN: imho outfit jako bys šel do tělocvičny a tvé příjmení by znělo jak z Turkmenistánu
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MAR_TINA: jj ty teplaky to rozbijej, ale to sem chtel, ale chapu.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    AKISAN: za mě špatný. Vršek pěkněj, dals tomu péči, super kéry, to je taky vidět péče o sebe. A dole tepláky. Tepláky v blbý barvě a s nápisama. :(
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ZUULUU: to je stary Parra triko ale najdu moment.
    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    MORGYSZ: ty si šiju :) Zkama Shoes ;)
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    BAMBERLOK: ja chci ty boty, odkud jsou?
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Tak dal... moje dnesni cernocerna do skoly.

    AMANT
    AMANT --- ---
    JAKE_UP: tak pro tu sobotni pohodicku:)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Jsem z vas vsech zklamanej, ze sem jeste nikdo nedal fotku Julie Roberts z Pretty Woman.
    JANNE
    JANNE --- ---
    ADRIENE: Děěěkuji! :)
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    JANNE: já tě žeru! :) Perfektní póza, límec vysoký top, to mám taky ráda
    DEB
    DEB --- ---
    BARBORKA: muzes si vzit kalhotovy kostymek, ten je porad v ramci dress cosu a pod kalhot puncochace, do lodicek vlozku, ta extra vrstva pomuze jak rika SARAJ
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    FEFERONIE: :D mne naskocila puncocha na krecaky:D
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    PRDELOID: Telovy? To bych videt nepotrebovala
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    BARBORKA: co dat proste do bot vlozky? Je to extra vrstva od zeme a na studene nohy by to mohlo zabrat.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    BARBORKA: upřímně nevím, co by sis na Ascott Royal Enclosure jinak představovala, než lodičky - a k nim punčochy/áče :)
    jak říkáš, všechno ostatní je mimo dresscode. ten sice konkrétně na boty u dam vypsaný není, ale to spíš proto, že se to automaticky předpokládá, když máš mít velký klobouk a elegantní šaty minimálně po kolena.
    anebo psk právě ten kalhotový kostým, jak říkám. je výslovně psáno, že kostým po kotníky je povolen (sako i kalhoty ze stejného materiálu). k tomu samozřejmě taky lodičky, ale klidně něco uzavřenýho. nemusí to být peep toe jehly.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    BARBORKA: kup si 60-100 denier a bude ti hej
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    NANTHEI: jojo, jde mi hlavně o zimu - nedokážu si právě představit tělové silonky a lodičky v takové kose, ale všechno ostatní mi přijde mimo dresscode
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    BARBORKA: jestli správně chápu, že ti jde primárně o obavu ze zimy, tak určitě buď tělové punčochy/punčocháče s uzavřenými lodičkami nebo kalhotový kostým v délce po kotníky s uzavřenými lodičkami.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    BARBORKA: šaty s delším rukávem, ke kolenům a níž, lodičky, silonky tělové, hlavní je kobouk, čím okázalejší, tím lepší, v ruce psaníčko na sázkové tickety
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam