• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    QWITI
    QWITI --- ---
    a já mám veliké kalhoty a mému muži se nelíní :)

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    BERRUNA: A mně se to líbí. I ty barevné kontrasty - dobře mezi sebou vyniknou a vzájemně se podtrhují.

    Navíc fakt miluji tyhle lněné věci.
    Protože ze mne upřímně kape závist - já v nich prostě vypadám jak selka, navíc v tom působím nevýrazně, pro mne jsou tyhle materiály tabu. Takže tiše tleskám. Max bych zvážila jít do klasických kožených sandálů nebo kožených vietnamek. Ale to je zase moje profesní postižení, že tenhle typ bot na fotce mi prostě evokuje pseudopapuče do kanclu (ale v klidu, sama jich mám nejméně 5 ks).
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    BERRUNA: Uplne v pohode, v Kodani potkavam tyhle kombinace pravidelne. Postavu na to mas.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    NOIK: Pobavils:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Kosile se daji prevazat na dámský letni top. Je ze bych to uměl ale dost zen ano
    NOIK
    NOIK --- ---
    SPIKE411: já jsem holt skončil ještě než jsem začal no:(
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    NOIK: Světlý spodní prádlo je začátečnická chyba.
    NOIK
    NOIK --- ---
    ...ještě kdyby ta košile byla dostatečně dlouhá, tak by se dala použít samotná i jako šaty na ležérní proplouvaní, například na palubách jachty s drinkem v ruce ..ale vepředu byznys, vzadu bylinky, to snad nefungovalo asi snad nikdy
    DEB
    DEB --- ---
    jeste pridam culottes, svetle modre, hnede nebo bile :))
    těch možností je mraky
    DEB
    DEB --- ---
    WRNQ: lněné bile kalhoty, bila dzinova pouzdrova nebo midi ackova sukne, lnena bila sukne, lnene nebo bavlněné bile kratasy nebo bermudy, siroke wide leg dziny s vysokym pasem bile nebo modre
    NOIK
    NOIK --- ---
    WRNQ: jedině zase k nějaký pytlovině no... ..přitom je to tak strašně pohodlný a nejlepší na léto ...měl jsem jednou světlý lněný kalhoty. ok rovnej seriózní střih, žádný zvony, baggy nebo legíny, ale prostě nedokázal jsem se přenést přes pocit, že v tom vypadám jak nějakej nedomrdlej ejmiš ..nehledě že prosvítaly i světlý trencle ..holt něco za něco no...

    ...cool story bro, vyprovodim se s rotující klíčenkou kolem ukazováčku sám
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Já to totiž původně plánovala rozbít červeným páskem a k tomu červené Conversky - ale tak, to už by byl vážně úlet :D
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Mně by teda zajímalo, k čemu byste tu košili teda vzali? K něčemu bílému? Protože mě z těch kombinací vychází černá nejlíp. Max tmavě šedá, protože tuhle kombinaci mám ráda.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    JONY: já mám bílých košil strašně moc, chtěla jsem zkusit práveže něco jinačího, ale máte pravdu, klasika je klasika ;)
    Děkuji všem! <3
    JONY
    JONY --- ---
    GENEVIEVE: nebo bílou košili k těmto kalhotům. Jedno je formálnější a druhé neformálnější.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    BERRUNA: souhlas. Obojí dobrý. Dohromady spíš ne. Bílý kalhoty k ty košili.
    DEB
    DEB --- ---
    BERRUNA: kalhoty ano i kosile ano, dohromady by to taky bylo ano, kdyby kosile byla jine barvy, to je ale muj osobní nazor, nemam rada tuhle lososovo-merunkovou a uz vubec ne v kombinaci s cernou
    co by se mi k ty kosili libilo, by byly svetle kalhoty stejneho strihu
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    NEI: ja se nedivím Nei! Už ničemu, klid ;)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    NEI: to nech prosím na mně, ok?
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    NEI: a tak spis na cele kombo jsem se ptala, ne na to, zda se to muchlá…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam