• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADIETTAvohoz na dnesek
    DEB
    DEB --- ---
    FEFERONIE: vypadají báječně, to ano, ale prave jsem si představila jak mi natecou nohy:))))
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    DEB: V poho. Ja je miluju. Bolely po peti hodinach, kdyz mi otekly nohy, jinak je to laska
    DEB
    DEB --- ---
    FEFERONIE: vrsek dobry, ale ty boty me trochu bolej
    ELIS
    ELIS --- ---
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Jeste k ty rooftop party dneska prisla fotka. Ja mela kostym a trochu nahaty triko ladici se sprostejma botama. Jako letni hit to neni, ale jednou za cas to takhle vynesu

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KURE: Bomba, co? Časovaná
    KURE
    KURE --- ---
    MADIETTA: jsou dobrý. Takový nadčasový.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MADIETTA:
    Jo :)
    Slusej ti.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Na bazárku jedna dáma poptávala šaty s hodinkovým vzorem, tak jsem si řekla, že už jsem tyhle neměla na sobě asi milion let a že je zkusím nabídnout a vůbec, že kdyžtak stejně pudou na Vinted, no a pak jsem si je oblíkla a usoudila, že jim dám ještě šanci :D

    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SRETSIS: ja te chapu! Ja mam rada zeny, co delaji bold moves a riskuji! Jsi krasna baba co unese a vynese hodne;)
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    SARAJ: Děkuju a s kabelkou máš určitě pravdu, jenže já skoro žádný nemám a tak skoro pokaždý beru tuhle „jistotu“.) Nějak vždycky utrácím za něco jinýho.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SRETSIS: tak samozřejmě, že základ je byt sama spokojena a s peknym usmevem to sluší kazde ženě. Navic to absolutně beru. První, co me napadlo, že foot fetišisti musí slintat, ale bala jsem se, aby to nebylo špatně pochopeno :) To, že to ruší mě, neznamena, že to jinde nesedne.
    EMAET
    EMAET --- ---
    SRETSIS: mě to zcela příjemně dráždí :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SRETSIS: za mne je to kombo proste rajc! Mne ten kontrast bavi, jen kabelku bych brala subtilnejsi.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    MICHELLEDANIELS: No, jak říkám, nebyly v plánu, ale pak se mi ta kombinace vlastně i líbila. Ale já jsem dost fashion střelec, když mám pocit, že tam je potřebný „šik“ flow, vyrážím spokojená etiketa neetiketa.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    FEFERONIE: Jee a děkujem.) Až se příště zase někde uvidíme, tak se určitě hlaš.
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    DEB: Slavili 20. výročí.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Druhý konferenční den

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam