• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHHAVHostomice (okres Beroun) a celé širé okolí...
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    ahoj, neznáte tu v okolí někoho šikovného, kdo by mi navrtal do betonových zdí úchyty na police a garnýže a tyhle věci? aby nezničil půl zdi a nechtěl za to šílený prachy? díky :)
    SAGVANTOFU
    SAGVANTOFU --- ---
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    http://picasaweb.google.com/lotusjeep/RozhlednaLhotka2692009

    Vyhlídka z vysílače a rozhledny u Lhotky u Berouna

    (možná to někomu nebude fachat, v tom případě sorry)
    ENT
    ENT --- ---
    Ahoj, chcem vyrazit se slečnou pod stan někam do Brd. našel jsem koupání v přehradách Záskalská a Dráteník.Máte někdo zkušenost s tamnější vodou, nejsou tam sinice? Jinak pokud byste meli tip ne nějakej dobrej okruh, výlet, prostě něco dobrýho tak sem s tim.dik moc.
    POHODA_JAHODA
    POHODA_JAHODA --- ---
    Já doporučuji berounskou mexickou restauraci a Madlu či restauraci u Hradeb ;O) Poslední dvě jsou vhodné pro rodinné oslavy, protože ten prostor tam je na to ideální ;O) dobrou chuť!
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    RETESKA: esi nejsi vegetarianka bo rovnou veganka, nech tomu volnej prubeh a uvidis ze snad najdes nejaky podniky kde jim jde o kvalitni pohostinstvi a ne o rychly prachy. Pokud nechces hltat zver, urco vyzkousej toto: http://www.jinakava.cz/ neni to sice primo restauracka, ale vari tam a udajne velmi dobre (je ale nutne mit na pameti, ze je to stale kavarna;)) No treba ti tam poradi i s wifi, páč ji tam maji zadarmo...
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    RETESKA: UPC fakt neni...
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    ještě by mě zajímalo, kde tu je nějaká "lepší" restaurace, kde se člověk spolehlivě dobře nají, jednak teda by mě zajímalo něco luxusnějšího když třeba se něco slaví v rodině nebo přijede vzácná návštěva (nebo je lepší se táhnout do práglu?) a na druhou stranu nějaký bezpečný hotovky, po kterých nemá člověk sračku. je tu něco?
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    RETESKA: tak to ti toho moc nezbyva...

    Bud najdes nejvhodnejsi wifi, nebo vybudujes vlastni ;), nebo premluvis UPCcka at nabodnou Beroun (neni tam coze?-cumim jak zelva), anebo prekousnes naroky a zustanes u au autuuu.

    Asi budes hledat nej-wifi co? Hodne stesti, najdi si tady nejaky berounaky, trochu ti pomuzu--> [ Beroun - kultura, akce, zábava ] tam ti poradeji si mysim o dost lepe nez ja...
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    jsem připojená přes O2 ADSL a nejsem vůbec spokojená.
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    LUCKILL: UPC v Berouně vůbec neni :( mám tu na výběr jen mezi několika wifinama, tak chci najít něco rychlýho a stabilního.
    LUCKILL
    LUCKILL --- ---
    RETESKA: zdravim ze Svini a z Pragy. Zkusenost se siti v tomhle regionu nemam, ale jestli jses na netu tak verim tomu ze najdes reseni docela snadno ;) pak si muzes lajsnout UPC, debilni operatory...
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    přes co jste v Berouně a Králováku připojeni na net? potřebovala bych nějaké kvalitní připojení s ne trapným uploadem, protože pracuju z domova a posílám dost velký balíky dat. poradí mi někdo něco?
    prej máme na baráku uzel od wifiny Svata.net a šlo by to po době rozvést přes TV anténní kabely... o tom jsem nikdy neslyšela :)
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    ahoj z králova dvora :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    nemáte někdo zkušenosti s autoškolama v hořovicích?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HANYONLINE: v 6:50 z nadrazi
    HANYONLINE
    HANYONLINE --- ---
    KUBAN88: A v kolik jezdíš???
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    CVRDLIK: ja jezdim kazdej den vlakem... tak sem si rikal jestli neni nikdo kdo by jezdil denne autem
    CVRDLIK
    CVRDLIK --- ---
    KUBAN88: obcas jezdim vlakem a obcas se sousedem
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    CVRDLIK: nejezdis autem do prahy denne? nebo tak nejak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam