• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASWEBY - tvorba malorozpoctových, formou bartru, na splatky, spoluučasti na zisku ....atd nabídky, poptavky, napady, ukazk
    EASY917
    EASY917 --- ---
    prosim pekne doporucte mi nejakej programek na tvorbu web galerii, je jich spousta ja vim, jen stoho dicky vypadne neco co vypada jak z roku 98 :) chtel bych neco peknyho ala mac. dik
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    KOC256: jasne, dik
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COSMIC_MONCHI:
    vestim ze to bude napsane v PHP takze spise -> [ PHP + MySQL ]

    A stejnak ti tezko nekdo pomuze kdyz ten script nikdo nevidi a nezname nastaveni serveru a proste nic...
    COSMIC_MONCHI
    COSMIC_MONCHI --- ---
    ahoj, mozna se ptam ve spatnym klubu, tak mne kdyztak prosim nasmerujte. Mam problem s nahravanim obrazku na stranku (pres adminovsky formular). Nedelal jsem ho ja, je uz predprogramovany... Nektere fotky (jpeg, RGB) jdou nahrat bez problemu, ale tak 50% fotek se sice ulozi na ftp do odpovidajici slozky, ale ve formulari se neobjevi potvrzeni o nahrani (pokud se fotka nahraje uspesne, tak se rozsviti "yes", pokud ne, tak to pise "no") - asi u 50% fotek zustane svitit "no", prestoze se na ftp nahraji... je to hodne obecne popsany, ale chtel jsem se zeptat jestli se to nekomu nestalo a netusi, v cem by mohl byt problem. diky moc
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Zdar lidi. Potřeboval bych nějakýho schopnýho webdizajnéra na úvodní prezentaci budoucího shopu s broušeným sklem. Rád bych měl tu sajtu hotovu nejpozději do 10.2. kdy začíná veletrh ve Franfurktu. ať máme na vizitkách platné odkazy. V případě zajímavého návrhu, nabídnu další spolupráci. Více kdyžtak pošta plz. Zn. platím dobře & cash & rychle:)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    KACZER: a co nabizis ? :) jak se hodlas podilet ? si programator, desinger...
    KACZER
    KACZER --- ---
    pokud mate nekdo rozumne napady na projekt, ktery bude ziskovy, rad se na nem budu podilet. rad se k tomu sejdu a pobavim se o tom. do posty prosim
    CZEENDA
    CZEENDA --- ---
    čuzte
    shánim někho kdo mi udělá E-SHOP (na míru) a rozřeže grafiku.

    podmínkou je schopnost se sejít, takže PRAHA, cena 20 000 - 30 000,-
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    dej to na trziste a uvidis kolik budes mit nabidek ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    113KW: nemyslim ze je to malo spis myslim ze vomhle klubu je malo lidi :)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    CHARVYBURGER: Cena je parametr, nikoliv podminka :)
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    113KW: Ano 4000 je malo... =)
    113KW
    113KW --- ---
    113KW: je 4000 malo? zaplatim kolik si reknete - skutecne nutne behem mesice potrebuji web zprovoznit
    113KW
    113KW --- ---
    ahoj, najde se nekdo kdo by mi udelal portfolio - ktere bude vizualne zajimave na prvni pohled a obsahovalo tri odkazy - na muj zivotopis, na muj blog (redakcni system mam) a na galerii videi - mych praci (nejsou vsechny na youtubu, a navic bych radsi kdyby byly na mem hostingu) - videa aby se daly stahnout/shlednout online - a statistiku navstevniku a koik lidi stahuje videa atp. - domenu a hosting mam. jedna se o "novou tvar" meho soucasneho webu.
    nehledam profasionala- spis nekoho komu by stacilo cca 4000? nevim mozna vic, zalezi na domluve - viz posta.
    jo a potrebuju to co nejdriv, cim driv tim lip zaplatim ! :-)
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    KOC256: Diky za paradni pripominky, hned jsem si s tim jeste pohral. To zahlavi nekonecny uz je a ten bold tam neni, ale to bude tim obrazkem...

    A muzes mi na ne hodit pls odkaz. Hledal jsem nejaky a nasel jenom tohle a nejaky zajimavy webovy projekty, coz taky neni uplne onco. Uz mi nejak zlobi vyhledavani. =)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CHARVYBURGER:
    to se mi celkem libi... ale:
    - zahlavi bych udelal na obe strany nekonecne
    - jak bude vypadat hover efekt nad menu? jen cervena odzrazka?
    - "čtěte více..." zkusil bych to bez boldu
    - jak bude vypadat obrazovka kde bude bud prostrdni sloupec delci nudle a nebo pravy sloupec novinek bude delsi nudle nez obsah... takto to vypada pekne ale co kdyz to nebude tak idealni?
    - ty aktuality bys mel jeste trochu propracovat. dost mi to splyva... nejak oddelit treba zvyraznenim datumu nebo tak neco...

    Jinak OK.
    BTW jsi ve spatnem auditku. jsou tu minimalne dve dalsi auditka pro kritiku webu ;-)
    CHARVYBURGER
    CHARVYBURGER --- ---
    KOC256: S tim se prave trochu peru. Beru tu barvu z logomanualu. A jim se ta cervena kostka tak libila a dokonce mi to jeden z partneru jeste poslal mailem, ze to je dobra cesta. Tak bych byl blbej s tim nepracovat. Ale asi to musim nejak zjemnit...

    Ten Oskar je trochu blbej, ja vecel ze mi to neco pripomina. Ale zase uz je mimo...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CHARVYBURGER:
    cerveny kosoctverec mi pripomel OSKARa :) ale moc... a takova plna cervena mim moc nesedi s vetou: "Musi to byt hodne slusnacky, ale zase ne nuda.". Cervenou klidne ANO ale spise linky a ne takovy vility kybl ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam