• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _BENNYPolitická korektnost & pozitivní diskriminace
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    MUADDIB: nesouvisí, četl ale ty ne kašpárku, takže nemel
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ITCHY: to je ale parametr se kterým se dá něco dělat... s tím, jestli jsi muž, nebo žena se dá dělat zhruba to, co s tím, že jsi debil... tedy náročná operace, dlouhodobá a nákladná hormonální a jiná léčba a výsledek prostě stejně není stoprocentní...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ITCHY: jestli je to Tobě jako DP jendo, tak mně ne...

    ITCHY: nesouvisí, četls to?

    ITCHY: demagogu... v první, nebo v lůžkový může cestovat KDOKOLI, kdo si to zaplatí....

    ITCHY: abych to shrnul... ITCHY se cítí být arbitrem toho, co koho má a nemá pobuřovat... nepřekvapující...
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    WRONSKI: ano mám
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    BOBASH:já ti nevím ale nemám pocit že by kvůli existenci pánského kadeřnictví zástupy šílených feministech pořvávaly cosi o diskriminací
    pánské či dámské kadeřictví a holičství máš zářný příklad diskriminace.....
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    NYIBELUNGER: no ale to je totiž ten nejpodstatnější blábol
    pocit naprstého bezpečí totiž nevadoit nelze nikdy anikomu a nikde
    tento plác typu čd selhaly v pocitu navození bezpečnosti odpovídá pácu typu vláda selhala v navození poctiu bezpečnosti na českých silnicích
    s tím totiž udělají něco pouze cestující, potažmo účastnící
    pokud je nrod pln nekulturních hovad pak to holt tak bude
    navíc je to spekulace, neexistuje totiž žád ný adekvátní půrzkum který by toto tvrzeníé o tom že se ženy cítí ve vlaku nebezpečně potvrzoval
    hergot vždyť je to služba navíc o co vám jde,KOMU TO VADÍ A PROČ????
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    NAVARA: dikriminuje to ty co na to nemají
    stejně je diskrimující oddělená sauna či záchody,máš bimbáska tak musíš na pány
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    ITCHY: Jsem si poměrně jistej, že by vznik čehokoliv jen pro chlapy vyvolalo obrovský protesty feministek, stejně jako by vznik čehokoliv jen pro bílý nebo heterosexuály vyvolal protesty proti diskriminaci.
    NYIBELUNGER
    NYIBELUNGER --- ---
    ITCHY: Ten poslední odstavec byl argument ve stylu "svoboda pohyby-chci do reaktorové nádoby".

    Mě na tom vadí toto: ČD selhaly při navozování pocitu bezpečí pro cestující. Statisticky (nejspíše) vychází, že žena se bude spíš bát muže než naopak -> ČD se rozhodlo svoji neschopnost řešit separací. "Problem solved"

    Segregace do vagónů první/druhé třídy popř. lůžkového vagonu je na základě lístku, který si však může koupit každý. Svého chromozomu Y se "bohužel" jeden zbavit nemůže.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    ITCHY: Aha, máš v tom poměrně jasno, co? :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ITCHY, ITCHY: je tam prima diskriminace podle bimbaska - mas bimbaska? musis do tamtech vlaku podradne kvality.

    prvni trida je pristupna vsem po zaplaceni priplatku, nediskriminuje na zadnem faktoru ktery se dnes povazuje za diskriminaci (rasa, pohlavi,...)
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    abych to nějak shrnul
    vagóny pro ženy jsou možná nepříliš šťastným nápadem čd které se inspirovaly v cizině nicméně to nijak nesouvisí s 2 roky platným antidiskriminačním zákonem a dokonce to není ani nic co by kohokoliv mělo pobuřovat

    respektive jedná se o službu iteré ženy mohou a nemusí využívat a rozčilování se nad dalším extra vagónem je stejně logické jako se rozčilovat že k soupravě připojili jídelní vůz a já si na cestu nevzal peníze,komu to vadí i přesto že na tom v podstatě nemá co vadit může navíc čd bojkotovat a přepravovat se jinak

    ostatně se vagony pro ženy zcela jistě budou týkat 100% všech spojů v rámci čd
    a jednokabinové motoráky budou proto párat ve vozovnách flexou v půlí

    a na závěr omezení pohybovat se ve vlaku máte už dnes, taky nesmíte do poštovního vagónu,nákladního či lokomotiy,tak proč sakra takovej humbuk kvůli něčemu co bude součástí maximálně dálkových spojů a pokud případne voyaery děsí představa že ve vlaku budou pouze smdradlaví a nemytí chlapi a všechny ženy se natlačí do 1 vagónu, ergo nebude po kom pokukovat či s kým konverzovat,pak jsou naivnější, či hloupější -vyberte si prosím - než jsem si myslel

    ITCHY
    ITCHY --- ---
    NAVARA: prosím než začneš plácta hovadiny přečti si antisdiskriminační zákon a vysvětli mi kde je souvislost mezi vagónem pro ženy v ranku čd
    souvislot tam je asi taková jako složení menu na palubě letadla a zákona o leteckém provozu
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    NAVARA: ach jo to je jak u blbejch na dvorku
    kde máš diskriminační faktor,to je neskutečně tupé a nesmyslné téma navíc
    je diskriminační že existuje první třída, turistická a lůžková?????????????????????????????
    tak holt existuje vagon extra pro ženský KDE ALE TY ŽENY SEDĚT NEMUSEJÍ PAKLIŽE NECHTĚJÍ,TZN TO NENÍ TOTÉŽ
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WRONSKI: jisteze souvisi... je tam znevyhodnovan nekdo (chlapi) na zaklade bimbaska

    ITCHY: vylucovani casti spolecnosti do vyhrazenych vlaku, casti autobusu,... na zaklade diskriminacnich faktoru tu jiz bylo, "cerne vlaky" protoze prvni kdo museli sedet extra, byli cernosti a to prave proto, ze byli cernosti.
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    BOBASH: nic
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    WRONSKI: to že v zákoně není nic o nutnosti separovat pohlaví v hromadné dopravě
    doufám že na tuto poměrně indolentní otázku netřeba delší odpovědi
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    ITCHY: Co tě vede k názoru, že s tím antidiskriminační zákon nesouvisí?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Mě by spíš zajímalo, co by se stalo, kdyby někdo udělal třeba v autobusech sedadla jen pro chlapy...
    ITCHY
    ITCHY --- ---
    NAVARA: ??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam