• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FENRISMOLESKINE


    Celým světem prolétá jak lavina, móda luxusních kapesních zápisníků, vycházející z fracouzské tradiční výroby.
    rozbalit záhlaví
    NTR23
    NTR23 --- ---
    OSTROVAN: Z notebooku bych problém neměl, ale z diáře netrhám. Mám v něm na rozdávání nalepené postity
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    TOMMY_: Přesně... neni to žádnej pergamenovej svitek z dob egyptskejch faraonů...
    Já mam taky moleskin jako obyčejnej notes, co využívam jak se mi hodí... potřebuju někomu dát informaci: hotovo, stačí trhnout a je to....
    Jste všichni moc velký citlivky...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    a z moleskinu se nesmi trhat ? vzdyt je to jen blok..
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    no jo, ale on je sociopat, "Nejsem psychopat. Jsem vysoce funkční sociopat." jak sám říká, takže od něj se to trhání dá čekat ;o)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    LEON_KOWALSKI: vímevíme! akorát mě vždycky trne, když z něj trhá listy .))
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Sherlock Holmes taky používá Moleskine ;o)



    NILA
    NILA --- ---
    prvy krat som si kupila denny diar a teraz uvazujem, co s tolkym priestorom...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LEON_KOWALSKI: Teda pokud je rec o evernote papirovym a ne o aplikaci pro iPhone :o)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    AMSTERDAM: "evernote je jedina smysluplna nahrada za papir" ...... to je otázka, tady záleží hlavně na tom co používáš na psaní - já používám Moleskine diáře a skicák, ale na normální psaní a záznamy používám něco co je fountain pen friendly - třeba Rhodia webnote, u toho nemusím laborovat jestli inkoust a hrot pera bude OK, a jestli nebude bleeding nebo feathering. U Rhodia zápisníků vezmu pero a píšu, bez ohledu na to, jestli mám v ruce zrovna Lamy, Parkera, nebo Waterman s Diamine inkoustem, nebo Parker quink, nebo Waterman, či Lamy bombičkama.

    Protože Moleskine je, bohužel, pro plnící pera velmi špatně použitelný, což je škoda :o(
    Kdyby změnili papír tak, aby byl pro plnící pera OK, tak by to byla bomba a já bych mohl přejít na Moleskine komplet, protože mi vyhovuje, mimo jiné, že mají stejnou velikost - diář, skicák, deníček, všechno stejný. Taky hodně vydrží, moje neustálý tahání po kapsách, otevírání, zavírání vkládání papírků atd.. atd... .

    Protože nemám rád propisky, špatně se mi s nima píše, tak do Moleskinů píšu a maluju Faber-Castell Pitt artist pens a Sakura Pigma Micron. Ty jsou naprosto OK, a to jak slabé hroty tak i silné štětečkové. Jo a taky Stabilo point 88 fine 0,4.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Skoda tech evernote zapisniku... To italove trochu zazdili.. Cekam na to uz od zari.. Jinak to doporucuju, jako dlouholety moleskine geet, evernote je jedina smysluplna nahrada za papir.... Ted je to v symbioze.. Konecne. Je tu nekdo z Moleskine.cz tymu, kdo vi, kdy tu ty evernote zapisniky budou? Diky a hodne zdaru. A.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Jinak já bych moc chtěl umět kreslit (jakože umím, ale po svém, moc se to ukazovat nedá). Začal jsem s "kreslením na pravou hemisféru". Zatím je to teda jen obkreslování. Ale vzal jsem si na to Lego Moleskine

    NTR23
    NTR23 --- ---
    CYLAH
    CYLAH --- ---
    Tak to jste mi udělali radost :) těším se na další obrázky od vás.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    CYLAH: Cylone, já malovat neumím a nikdy asi nebudu, Moleskin používám jen jako diář, ale vždy mě takovéto kresby potěší! Děláš čest uživatelům Moleskinů .))
    MILANVASEK
    MILANVASEK --- ---
    CYLAH: taky se mi to moc libi :)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    CYLAH: úžasné. moc se mi to líbí.
    CYLAH
    CYLAH --- ---
    NTR23: LEON_KOWALSKI: Děkuju za podporu.
    Rozšířím tedy svůj příspěvek. Jinak mi teď leží v knihovně ještě nenačatej moleskin na akvarel, se hřbetem na kratší straně, ale ještě se mi nedaří překonat ten prvotní strach a respekt z čistých listů :)) jako bych se bála že mu ublížím, když do něj nějak nehezky čmárnu.









    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    CYLAH: ještě nějaký obrázky by to chtělo, tenhle je super.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    CYLAH: úžasná kresba
    CYLAH
    CYLAH --- ---
    Zdravím všechny, taky jsem si tyhle černé zápisníky zamilovala a skoro všude si jeden beru s sebou. Nejdřív jsem si představovala že do něj budu kreslit nějak plánovitě a organizovaně, nakonec z něj je takový ilustrovaný zápisník toho co každý den řeším a nad čím přemýšlím. Dělám si do něj i všelijaké seznamy a píšu poznámky ze školy. Tímhle tempem si budu muset brzo pořídit další :-)) ale od toho tu jsou, že?

    Tohle je první obrázek v mém prvním moleskinu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam