• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOTEONEPHORE and CHEATER


    Phore - SoundOffer STÁHNI ZDE


    Cheater - Tweeties Nightmare STÁHNI ZDE


    Cheater - Lil´Sis Daisy STÁHNI ZDE


    Cheater - Criss Cross STÁHNI ZDE
    rozbalit záhlaví
    CHEATER
    CHEATER --- ---
    Wow, tak to je slusnej mazec!! :)) Ctyr kanal je pecka, taky nad tim premejslim, ze vezmu na splatky nakej ctyrkanal lepsi uz.. Ale spis si zatim asi pockam :) a hrajes pres virtual, nebo traktor?
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    mám terminal mix 8, jako slušnej nářez to je. Hele rozkoukávám se na psytrancu, postahovávám nějaký tekno a acidy a pojedu. Jojo už mi kluci psali, zda mají nás dát jako hlavní hvězdy, tak jsem psal, že určitě do toho jdeme ))))))
    CHEATER
    CHEATER --- ---
    faakt? :) jakej? ja mam starej bilej reloop z bazaru z nemecka za 50 euro a dneska mi k tomu prijde externi zvukovka, tak zacnu zase hrat poradne :) a co hrajes za pecky? :) a co ten xmassakr? zahrajem tam letos teda? :D
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    CHEATER: já dobrý, mám novej midi, tak jedu pecky :)
    CHEATER
    CHEATER --- ---
    Tak co Didzeji? :D
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    CHEATER: nebuzeruj nebo te bloknu a budu si sem chodit sam :D
    ne tak je jasny ze tve prani respektuji a muzu neco sesmolit,ale ono neni v podstate
    co :D musime neco udelat spolu az budu v cesku aspon.treba jen pul hodinovyho,ale
    aspon neco kurnik :D
    CHEATER
    CHEATER --- ---
    MOTEONE: Tak jak teda? Dneska je sedmnactyho! A vohodnot ten criss cross nebo tezabiju.. :D Nikde tu neni napsany jak nase kariera roste a jak jsme zadany po cely evrope. Myslim, ze by to chtelo tyhle informace hodit do zahlavi!
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    Cheater vytvoril novy set Criss Cross.hodnotte
    CHEATER
    CHEATER --- ---
    MOTEONE: ty jo furt nic jako, hned se ti ozvu, jakmile budu neco vedet
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    CHEATER: tak co dable,uz si to nejak sefoval ten klub?
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    CHEATER: jj zkus to co nejdriv pls.ja asi hrat nebudu,tak to necham na tobe :)) hele nevim,bud si to nechej do toho 17. nebo se muzem nejak dohodnout
    CHEATER
    CHEATER --- ---
    MOTEONE: jasny pohodicka, hlavne ze si zahrajem :) zkusim to dohodnout! a co s tim midi? hnije u me uz asi mesic ne? a ja se mu ani nemuzu venovat, jelikoz neni cas, coz si tak uzasna vecicka nezaslouzi!
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    CHEATER: hele zkus dyztak na 17.09. domluvit ty 77cky prosiiim
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    CHEATER: urcite budu delat,ale este to naplanovany vubec nemam.mohlo by to byt v ty 77 jak sme hrali,aspon by padla nejaka trzba tam a rovnou by sme neco zahrali,ale nechtel bych moc HC jen z lehka vis jak:)
    CHEATER
    CHEATER --- ---
    MOTEONE: a budes teda delat rozlucku? uz mas prestavu kde a kdy?
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    CHEATER: hele musim se podivat na letenky,ale do mesice budu pryc.takze tak za tri tejdny bych chtel letet
    CHEATER
    CHEATER --- ---
    MOTEONE: jo to uz sem slysel od peci, ze si v chorvatsku. mystickej les ted jeste prave nevim jestli pojedu :/ prachy podelany proste... a kdy odizdis do toho skotska?
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    kamo byl sem ted mimo CR a do mesice jedu do toho skotlandu,takze rozlucka nebo mystickej les to jisti
    CHEATER
    CHEATER --- ---
    MOTEONE: tezkej! :) co treba zase domluvit ty sedmicky? jen tak si zase zahrat. jinak ozvi se voe nekdy taky, nemam na tebe ani cislo nic a ty na me prdiiiiiiis! :(
    MOTEONE
    MOTEONE --- ---
    co to tu je za smrad?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam