• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SCHADEWearHouse.cz - Exclusive Design & Author clothing
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Dovolte mi představit pár nových kousků značky Tilteed - další autorský projekt z USA. Každý motiv na trikách Tilteed má svého originálního autora. Motivy autorů nejprve "soutěží" o své místo na triku formou hlasování a do tisku jdou jen ty nejlepší. Unikátní motivy jsou tištěny na kvalitních trikách American Apparel ze 100% bavlny.




    Pokud vám nějaké padne do oka, navštivte online shop WearHouse.cz, kde jsou trika k dostání nebo mi napište do pošty a domluvíme případně nějakou slevičku.

    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Tak tu mame par novych kousku Design By Humans ! Nove taky moznost postovneho zdarma pri objednavce nad 2000 Kč.
    Par kousku zde, zbytek na adrese http://www.wearhouse.cz



    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Nazdarek, nadesel cas dalsi objednavy trik Design By Humans. Pokud chcete, mate moznost si vybrat tricka dle vlastniho vkusu na strankach http://www.designbyhumans.com
    Mají tam ted spoustu novych a vydarenych motivu. Poslete mi odkazy s velikosti a jestli damske nebo panske a ja pro vas trika objednam.

    Ceny jsou nasledujici (vzdy za 1ks):
    1 - 3 trika = 500,-
    3 a více = 450,-

    O platbu vas poprosim predem na ucet c. 3205144001/5500 a do poznamky nejaky identifikacni znak. treba NYX ID :D
    Vybrat si stihnete do konce pristiho tydne (19.3), pak objednavky uzaviram.
    Pokud mate jakekoli dotazy, piste. Takze prijemny vyber, zeptejte se kamosu, znamych a oblekejte design ! ;D

    http://www.wearhouse.cz
    http://www.designbyhumans.com
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Nově taky možnost uplatňovat slevu pro lidi s ISIC / ITIC / ALIVE kartou:

    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Nová trika Design By Humans ! Tady nejaky na ukazku:



    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Objevila se nová trika DMC a DMC Technics. Mrkej !

    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Zdarek ! Chystam se v brzky dobe objednavat trika DBH, pokud byste mel nekdo zajem o predobjednavky dle vlastniho gusta tak vybirejte zde a hazejte mi to do posty - nejlip jako odkaz na konkretni model plus velikost a jestli damsky / pansky.
    Cena bude 500 - 550 za triko, urcite ne vic. Tak poteste sebe a treba i ostatni...do vanoc to tu urcite bude :D.
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    SCHADE: v tech panackach poznavam Kofolu :)
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    Nová várka Threadless na sklade ! Pripravena k rozesilani do sveta...ochutnavka:

    Holky:


    Kluci: ... (ten robutek je svitici a mam i damsky :D )
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    WEE: to je jasna vec !
    WEE
    WEE --- ---
    tak hlavně dej hned vědět, pač já se už nemůžu dočkat, tak abych hned zapřáhla lenina :)
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    WEE: je na ceste, ocekavam ji netrpelive kazdym dnem :D
    WEE
    WEE --- ---
    tak kdy bude nová várka ??? :)
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    jste off topic :D
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    SCHADE: spíš před pípu, ne? :) a já budu hlídat :)
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    SCHADE: ty woe však víš že před náma každá pípa radši uteče, bo už nás znaj že je vypíjíme do poslední kapky :))
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    VASALOPETE: Prid a za pipu se pudem postavit potom :D
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    SCHADE: sem zvědavej jak ti to pude za pultem bez pípy :) ti tam přidu dělat reklamu :)))
    SCHADE
    SCHADE --- ---
    4. a 5.9 se v Praze uskuteční festival extrémních sportů JOYRIDE, bude tam spousta disciplín, kapel, workshopů....a m.j. také prodejní stánek WearHouse.cz. Měla by tam být vystavena většina sortimentu takže kdo má chuť může přijít okouknout, ozkoušet. 4.9 to bude na císařské louce a 5.9 v braníku. Vstup je zdarma tak přiďte ! Stánek se bude nacházet v zóně A. Těšim se !

    GREENY
    GREENY --- ---
    AVALON_CZ:
    TRAFO: nikoliv, to pouze značku technics lecjaký "výrobce oblečení" zcela bez skrupulí ukardne.
    Uživateli to sice může být jedno, ovšem jediný licensovaný Technics wear je od DMC, tedy ten sortiment co nabízí wearhouse. Technics samozřejmě sám o sobě žádný oblečení nevyrábí.... Nutno také podotknout, že ty ostatní "designy" jsou většinou dosti slabé, buď jde pouze o nápis bez jakékoliv invence a nebo o kopii DMC designu obvykle podivného provedení....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam