• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUChoceradský senát - Tady to hulení má kulturní tradici

    Nejstarší zmínka o obci se váže k zápisu z roku 1250, kdy je zmiňován Bruno z Chocerad, nejspíše vladyka či majitel zemanského statku.
    Malá vesnice na velkém nyxu
    rozbalit záhlaví
    APPU
    APPU --- ---
    PURPURKA: sice pozdě, ale děkuju :))) Mám skluz jenom 17 dní :)
    PURPURKA
    PURPURKA --- ---
    Vše nej k svátku Františku!!*†
    APPU
    APPU --- ---
    VELADA: Mame tu neco v malem meritku. Zatim mame specialni popelnici na recyklaci baliciho a vyplnoveho materialu. Ale snad se to casem jeste zlepsi a bude toho vic.
    APPU
    APPU --- ---
    RBIKER: mame zivo v realu, ze ani nestihame psat :))
    RBIKER
    RBIKER --- ---
    máte tu nějak mrtvo vesničani :))
    VELADA
    VELADA --- ---
    Zdravím!
    Máte ve vašem městě nějaký freeshop nebo re.use centrum? Ráda bych vytvořila seznam těchto míst po Česku pro auditko "Cirkulární ekonomika aneb odpad jako zdroj"
    Pokud o takovém místě víte.. budu ráda když to napišete rovnou do auditka sami.
    Pěknej den přeju!
    MELDA
    MELDA --- ---
    No neco v inzeratech na realitkach je..
    APPU
    APPU --- ---
    LUKACZECH: tak my se vidíme každej den v reálu :)) Ale s chatama je to tady teď špatný, jako by sem chtěl každej.
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    ahoj, tady je to nejaky mrtvy.
    kazdopadne, shanim chatu na vlastnim pozemku ke koupi, nekde kolem tech chocerad a klidne i trosku jinde na sazave.
    TSOH
    TSOH --- ---
    APPU: No, tak takový hospy jsou nejlepší... :)
    APPU
    APPU --- ---
    TSOH: U nás hospoda bohužel vyhořela a nikdo se do nový nehrne :/ Základnu sice máme, ale bohužel ne pro veřejnost :(
    TSOH
    TSOH --- ---
    APPU: škoda... Marjánu znám, ta je fajn... jinak v cyklo dojezdu je v Čerčanech fajn hospa U Škvorů (http://uskvoru.webgarden.cz/ ) a take fajn je ve Lštění hospa Pod Hradištěm...
    APPU
    APPU --- ---
    TSOH: bohužel nic :/ O vesnici dál ve Skalici hospoda na Marjánce
    TSOH
    TSOH --- ---
    Co je v Choceradech za dobrou hospodu ? (dobry pivko, a kde se občas něco děje...)
    MURENA
    MURENA --- ---
    Noo my s majklem jsme taky zvolili gaučink. Děti byly hodný nechali nás spát do 12,pak jsme jen cuceli na pohádky dali jsme 3 a pak šli umřít. 3 pohádky a 3 piva. Jen teda mám tělo jak po vrcholovém výkonu. Fakt děkujeme Františku bylo to boží!
    APPU
    APPU --- ---
    WEWA: az na podzim videostop
    WEWA
    WEWA --- ---
    jojo, veliká :) díky za org, Fando, jsou fajn tyhle mejdany... ale teď zas na chvíli budeme hodný, ne? :))
    APPU
    APPU --- ---
    legrace :)
    WEWA
    WEWA --- ---
    dneska už jsem lepší, ale včera to bylo fakt krutý, nevylezla jsem z postele :))
    MURENA
    MURENA --- ---
    heeej bolí vás taky tak tělo jako mě? jsem rozbitá jak cikánský hračky.... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam