• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HUMANBEINGHorrorové filmy
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    JFL: to je klidne mozny.... pfuj! prvni pulka filmu masakr...a o druhy ani radsi nic rikat nebudu :)
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    SADAKO: Takže, viděn Srbský film - je to opravdu dobré. Ten film mi vyloženě udělal radost, sice to není žádný ultramegahypermasakr, což ovšem nevadí, je to celé velmi slušně natočeno (a moc fajn hudba, btw.) a méně hustých scén je tentokrát více, navíc jsou některé opravdu moc rozkošné.
    Nicméně ty řeči o nejzvrácenějších hnusárnách v dějinách exploitation jsou (tradičně) trochu mimo...nebo holt mám velmi zásadní odpor k úplně jiným věcem, než jaké byly tady, hm.

    JFL: A nebyly to spíš kolapsy z nevyspání, únavy a nadměrné konsumace alkoholu? :)
    JFL
    JFL --- ---
    MIAVONM: No, údajně při projekci fiulmu na Letní filmové škole v Hradišti došlo k nějakým nervovým kolapsům.
    MIAVONM
    MIAVONM --- ---
    coho prosim ta...je to nechutne ale da sa na to kukat :-)
    NALLE
    NALLE --- ---
    MIAVONM: tohohle se furt trochu bojim
    MIAVONM
    MIAVONM --- ---
    Mučedníci / Martyrs (2008) - Režie: Pascal Laugier - Hrají: Morjana Alaoui, Mylène Jampanoï, Xavier Dolan - CSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/235981-mucednici/
    NALLE
    NALLE --- ---
    jezero se mi taky libilo.
    BLOND
    BLOND --- ---
    dum nalevo jsem nevidel, zkusim
    BLOND
    BLOND --- ---
    jezero bylo super :]
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    tak jsem zkoukl pár kousků:

    Šepot - průměr (trochu mystično narozdíl od filmů dole)
    Poslední dům nalevo - masakr - doporučuji
    Jezero smrti - ne zrovna příjemný film, mne se to nelíbilo, ale to je asi u hororu dobře...
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Viděl někdo tohle? http://www.csfd.cz/film/273926-srpski-film/
    Zrovna to tahám a koukám, že se všichni předhánějí v superlativech, vážně se můžu těšit na (tentokrát i po technické stránce) hodně kvalitní masakr?
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    SIMCITKO: jako je to humus..ale v kontextu s tema udalostma to sedlo do deje...
    SIMCITKO
    SIMCITKO --- ---
    OMIKK: ježiš to je neskutečně úchylnej nápad, ty lidi jsou fakt už nevěděj co by :D
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    UNREALONE: a hlavně nadčasovost snímku... jedna báseň.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    UNREALONE: Riget rulezzz!
    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    ze serialu se mi vybavuje Kralovstvi od Larse von Triera - sice divne, ale atmosfera super!
    OMIKK
    OMIKK --- ---
    NALLE:dobry maso..hlavnne ta scena jak produkcni kraji toho trandaka jako navnadu pro zombie ))
    NALLE
    NALLE --- ---
    OMIKK: to se mi hodne libilo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam