• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HUMANBEINGHorrorové filmy
    CDR
    CDR --- ---
    zatímco Cabin fever od Eli Rotha považuju za takřka geniální počin, Hostel 1 i 2 je naprostý odpad. Nebýt dvou bezvýznamných plusů, v jedničce očičkové scény a v jedničce a dvojce česko-slovenské reálie, tak je to nekoukatelné.
    MANXX
    MANXX --- ---
    Mě bavila jednička. Dvojka už byla úplně jiná.
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    MANXX: Mě Hostel naopak zas baví a to hodně.
    CDR
    CDR --- ---
    DZEJLA: smysluplnější Lynch, to je výstižné :D U mechanika se mi i moc líbilo výtvarné provedení filmu, sice teď už nepříliš originální, ale vhodně použité, sedlo to.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    MANXX: Já se u dvojky docela pobavila, rozhodně znám mnohem horší a nudnější filmy, které zaclánějí v přihrádce "horror". Akorát to teda mohl být větší krvák, víc ujeté a tím pádem zábavnější.
    A herci pro mě byli (snad až na R. Deodata - a tuším, že tam měla cameo ještě nějaká známá giallo jména, ale konkrétně giallo moc nakoukáno nemám, tak nevím kdo) samé neznámé ksichty.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    KLATIC: Exit Humanity - zajimavy, podivny, libilo...
    MANXX
    MANXX --- ---
    Právě jde v TV Hostel 2. Za ty roky jsem zapomněla, jak je to neuvěřitelně pitomý a absurdní. Málokterej film mě sere tak jako tenhle. Bratislava coby rozvojová vesnice s terorizujícími cikáňaty, parta blbých Američanek, dva herci z Desperate Housewives coby deviantní úchyláci, Kňažko střílející cikáňata a do toho znějí český lidovky....... znovu po letech na to koukám s vytřeštěnýma očima. Jak všichni ti herci mohli? :-O
    BORG
    BORG --- ---
    DZEJLA: Mechanik je dobrej film. Rád se k němu vracím v určitých rozpoloženích:) Každopádně na Baleovi je vidět, že i herectví může bejt fakt dřina a odříkání vzhledem k tomu jak extrémně musel zhubnout.
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    LUCCASH: Koukla jsem se na to taktéž. Musím uznat, že nápad dobrej, ale zpracování (jak už to tak bývá dost hrůza a kdyby změnili konec ve smyslu všichni umřou ci jinak byl by uchazejici, nic prevratneho, ale dalo by se na to koukat) Viděla jsem ukázky a jak jinak byli dobré, ale realita nic moc. Palec dolu.
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    teoreticky spis psycho thriller, ale The Machinist s Christianem Balem mi zajistil docela neprijemne usinani pred par dny... Pripomina to Hitchcocka a trochu smysluplnejsiho Lynche.

    The Machinist (2004) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt0361862/
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    NALLE: ok, parkrat se u toho leknes ale v zasade je to asi takovej horor jako Vriskot.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    LUCCASH: Chceme, panbuh ti zehnej
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    vcera jsem si znova daval http://www.csfd.cz/film/300026-urban-explorer/

    a nechapu to nizke hodnoceni...prijde mi to opravdu hodne dobre i napodruhe...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    CHOBOT: Cabin in the woods je super horor ....ktery ma atmosferu a nekolik levelu hustsi nez vsechny nize popsane horory za posledni minimalne tyden...
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    NALLE: bojíš se u toho snad? :) Do žánru to zapadá proto, že se na něj film sám neustále odkazuje a stříká tam krev. Řekl bych, že to je spíš parodie na horror.

    Je to podobný jako před chvílí zmiňovanej Mega Shark vs. Giant Octopus nebo třeba Sharktopus, sice jsou formálně klasifikovaný jako horrory, ale ve skutečnosti to jsou komedie (a právě kvůli tomuhle maj tyhle skvosty na všemožných filmových databázích hodnocení kolem 10%)
    NALLE
    NALLE --- ---
    proc se o cabin in the woods neustale rika, ze to neni horror???
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    CHOBOT: děsná sračka, jestli ten sequel bude podobná píčovina, tak je série REC v kopru

    ATM, který jsem tu kdysi zmiňoval - NEBRAT. Je to tak strašná píčovina, že lituju každý vteřiny, kterou jsem strávil koukáním na tenhle odpad. Zase se potvrzuje, že hodnocení na csfd je úplně k ničemu. A Mega Shark vs. Giant Octopus má 19%, přitom je to tak skvělej film.

    http://www.csfd.cz/film/306043-cara-oculta-la/ - můžu vřele doporučit. Jaksi ne moc horror, ale to koneckonců neni ani Cabin in the Woods.
    NALLE
    NALLE --- ---
    CHOBOT: ted jsem dokoukal. zabavny to bylo.
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    Jinak na tohle jsem vážně zvědavej. Jen nechápu proč do hlavní role obsazují tak nesympatickou herečku. :/
    Silent Hill: Revelation 3D Official Trailer #1 (2012) Horror Movie HD - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=9b4iOhWswYM
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    NALLE: mam jich tu v zasobe hodne. Chcete to sem davat i s odkazama na stazeni? Nektere jdou hodne blbe sehnat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam