• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HUMANBEINGHorrorové filmy
    Tento klub je určen pro volnou diskusi o horrorových filmech. Podělte se o svoje tipy, které by mohly ulehčit fanouškovi horrorů hledání rezavé jehly v kupce hnijícího sena.
    Současné téma: Definice hororu.
    rozbalit záhlaví
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    ENDREW: ten sinister je na to zrovna velice dobrej....
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    CHOBOT: Souhlas... Ono myslim, ze v horerech maji celkove asiati prvenstvi.
    Zas na druhou stranu mi prijde ze i obycejny drama, podavaji jako horor. Vzdy citim takovou zvlastni uzkost u asijskejch filmu.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Je to teda asie a to se nemusí líbit každýmu, ale chtěl jsi lekačky a v těch jsou asiati prostě nejlepší :)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ENDREW: jop, to je ono.
    Gohyang i: Jookeum eul boneun doo gaeeui noon (2011) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/303244-gohyang-i-jookeum-eul-boneun-doo-gaeeui-noon/
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    CHOBOT: TOTO?
    [Trailer] The Cat (고양이) - Korean Movie 2011 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=kNBP7pi5WXE


    Nevypada to veru zle... Diky
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    ENDREW: the cat
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    Doporucili byste mi na vecer nejakej dobej horor, na kterym bych si vyzkousel muj novej 5.1 zvuk? Mam rád lekacky, neco ala Mirrors, Paranormal activity, Silent hill atd? Diky.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KLATIC: no jo, tak Christopher Young že...to by to bylo, aby to nebylo!
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    Tak Sinister se podle me opravdu povedl.... a ten hudebni doprovod je genialni...

    Sinister / Sinister (2012) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/303202-sinister/
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    Momentálně makám na titulkách. Do 14 dnů to sem zas nahodím.
    Home for the Holidays (TV film) (1972) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/22266-home-for-the-holidays/
    Veľmi zaujímavý, atmosférický horor o starcovi, ktorého na Vianoce prídu navštíviť jeho dcéry a on sa im zverí s obavou, že sa ho manželka snaží otráviť. Keďže macochu v láske moc nemajú a navyše jej za nejasných okolností zomrel aj predošlý manžel, rozhodnú sa na otca dozrieť. Onedlho však začne vražedná noc a rady obyvateľov domu sa postupne zužujú. Rozľahlé sídlo, neprestávajúci dážď, tajomný vrah v pršiplášti, skvelé herecké výkony a neustále narastajúce napätie vás pripúta do sedačky. Aj keď ide prevažne o slasher, tak vraždy či krv moc nevidieť a film sa sústredí hlavne na hustú atmosféru a napínavý dej.


    SADAKO
    SADAKO --- ---
    FURYAN: Jawohl. A to jsem si tentokrát dala záležet, nic o filmu předem nečetla, trailer si nepouštěla, koukala na to v noci a nic, akorát jsem pořád prskala nad tou předvídatelností a lekačky mě jaksi nelekaly.
    Jediné, co na tom mohu pochválit, je soundtrack, ten je vážně ňuňu.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    M0R: CHOBOT: Diky za tipy
    M0R
    M0R --- ---
    taky je dobry La Hora Fria
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    CHOBOT: ještě mothman prophecies nebo jak se tomu nadává
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BOD1E: la cara oculta, woman in black, the pact, uninvited, fourth kind, grave encounters (nic moc), the ward (taky blbost, carpenter na starý kolena zblbnul), the others (to asi netřeba doporučovat), the awakening, the haunting in connecticut, lovely molly, shelter, the cat.

    Další mě z hlavy nenapadaj, až budu mít víc času, ještě něco vylovim :)
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    CHOBOT: Videl jsem oba filmy. Innkeepers byli skveli. Nejake dalsi tipy (pekne prosim)?
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BOD1E: předpokládám, že "westoviny" The House of the Devil a The Innkeepers jsi viděl? :)

    Jinak Sinister dobrej. A asi i lepší, než si nyní řikám, problém je v tom, že jsem po dloooouhý době vyrazil do multikina a hmm, sdílenej zážitek z filmu s celym sálem prostě neni nic pro mě. Neužil jsem si to ani z poloviny tak, jak si nejen horory užívám sám doma.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    FURYAN: ok, souhlasim. pointa mohla byt originalnejsi :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    BOD1E: No ono 2/3 filmu jsou v pohode, clovek je napnutej, ceka, na co prijde, kdy uz konecne zavadi o nejake voditko... Jenze ono nic. Mam z toho proste pocit, jako kdyz mas skvelej sex, kterej konci tesne pred tvym vyvrcholenim tim, ze se slecna sebere a odejde... a ty jen cumis s vyrazem WTF?
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    FURYAN: Asi takhle - od doby co jsem jako dite zhlidnul strazce navesti: http://www.csfd.cz/film/12476-strazce-navesti/ miluju ducharsky horory. Az tak, az moc, ze jsem ochotnej se divat i na paskvily typu Abnormal pasivity :) Naopak filmy typu Martyrs, nebo Texasky masakr me nechavaji chladnym. A tady je problem - dobrych hororu se za rok moc nenatoci a "haunted house" jeste min. Proto jsem byl velmi vdecnej za Sinistera, kterej rozhodne vystupuje z prumeru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam