• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HUMANBEINGHorrorové filmy
    Tento klub je určen pro volnou diskusi o horrorových filmech. Podělte se o svoje tipy, které by mohly ulehčit fanouškovi horrorů hledání rezavé jehly v kupce hnijícího sena.
    Současné téma: Definice hororu.
    rozbalit záhlaví
    BORG
    BORG --- ---
    SADAKO: No ono u tech vesmirnejch filmu dost zalezi.. Ja jsem treba na vesmir dost ujetej takze me treba uchvacujou sceny ktery nekoho neutralniho muzou nechat uplne klidnym. Kazdopadne zrovna u Sunsihne mi prisel zajimavej i scenar, atmosfera atd.. No kazdej ma sve no .)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    BORG: uzasna vec, v kine naprosto uzasna. Naprosty souhlas.


    SADAKO: Ruins jsou vybornym filmem. Ja si zase udelal radost a dokoupil si Hellraisera 2, kterej mi na DVD utekl a – jako s jednickou je to porad pro mne spicka pekelnych horroru.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Hm, mně se Sunshine (i v kině) tak nelíbilo, že jsem po vylezení ven a uvědomění si, že mě to ještě ke všemu stálo 130,- říšských, měla chuť do něčeho kopnout.

    Ale včera jsem viděla docela příjemný film s vraždícím břečťanem.
    Ruiny / Ruins, The (2008) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/136685-ruiny/
    BORG
    BORG --- ---
    FURYAN: Nebo bych se mohl podivat do slunce pres lupu :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    BORG: Si do obliceje rozsvit projektor ;)
    BORG
    BORG --- ---
    KLATIC: To se mas to jsem nevidel.) Stejne tak muzou litovat ti co nebyli na Trierove Melancholii v kině a libila se jim. Jak se priblizovala ta planeta a cely kino se otrasalo to bylo fajn.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    BORG: si me inspiroval...du si to zase stahnout :o)

    4% slunecniho svitu v kine byl fakt hukot :o)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    BORG: J, vyborny film, min temny, ale libil se mi, videl jsem ho nekolikrat.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KLATIC: toho neni nikdy dost :) Docela bych chtěl vidět ten remake co vyšel ted, i kdyz kamarad říkal ze to stalo za starou belu :/
    MANXX
    MANXX --- ---
    Kdyby měl někdo náladu na hru na nervy, tak tohle je dobrý: http://www.csfd.cz/film/311185-would-you-rather/
    Víc teda thriller než horror.
    HOLAN
    HOLAN --- ---
    KLATIC: http://www.csfd.cz/film/174264-svate-mesto/ uplne stejna povidka jako Vyj, ale mozna trochu strasidelnejsi
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Moon jsem videl...
    M0R
    M0R --- ---
    FURYAN: a co treba Moon? to teda neni vylozene horor, ale je to takovy sklicujici
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Taky bych poprosil o tip na film podbny Syndromu Pandorum, Horizontu udalosti, Vetrelci... Snad jsem nevidel vsechno?
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    HE11_KNIGHT: ten je super...daval sem si o vanocich :o)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KLATIC: Asi bude provarenej ale pro mne uz od dětství je nej stary dobry Viy :)
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    nemate nekdo typ na horror o dablovi/satanovi/pekle/demonech...krom tech provarenejch? klidne i nejakej asia masakr... :o)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    BORG: ma to dost slaby reference....ale zase jako u vseho -- ja nevim, co ty lidi cekaji. v trailerech je jasne znat, ze to bude jen krvava rezacka.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    BORG: Na to asi ženu do kina nedostanu co .. :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    BORG: mě to čeká dnes, tak potom poreferuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam