• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HUMANBEINGHorrorové filmy
    KARLOSZ
    KARLOSZ --- ---
    BORG: už sem to sem někde psal, ale naprostej souhlas. konec byl pro mě katastrofální. u horrorů podobného typu
    to má končit špatně a ne upřímným pochopením nasrané mámy a "klidným" odchodem postav
    BORG
    BORG --- ---
    Tak i já si přisadím, že konec Mama byl fakt hrozna skoda.. Jinak film je to zajimavej a kdyby dopilovali konec, tak by to byl jeden z nejlepsich horroru za posledni dobu.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    JAMILLOS: Jo tohle je povedena taskarice....a ucitele jsou k sezrani :o)
    TEOCZE
    TEOCZE --- ---
    LUCCASH: Mama a pořád je to v kinech, ručím za to, že to stojí za ty prachy zajít na to do kina ;-)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    The Faculty (1998)
    Fakulta (1998) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt0133751/
    Příjemná oldschoolovka z 90. let. E. Wood, charismatickej Robert Patrick z Terminátora a X-Files, Salma Hayek. Vyvražďovačka a překvapovačka, kdo je ještě normál a kdo už ne...
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    Jsem se poslední rok sekl na starších kouscích a ty nové úplně vynechal. Poraďte co za posledni rok/dva stojí opravdu za to? Nechce se mi to procházet všechno. Takové 3-4 kousky budou stačit. Díkec.

    - Sinister a Cabin in the Woods už jsem viděl a to je asi tak všechno. :)
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    WTG: Uf, parada, ja se The Conjuring uplne mega tesim
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    BORG: no do prdele. tak bojuj.
    BORG
    BORG --- ---
    TETA_JELENA: Dva a půl :/
    BORG
    BORG --- ---
    TEOCZE: Koukam.. To je pekny teda.. No uvidime co se z toho vyklube, treba o nich uslysim za tejden ve Strepinach :-D
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    MANXX: A kde najdu? prosííím
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    právě jsem dokoukal http://www.csfd.cz/film/303202-sinister/ a myslím, že celou noc nebudu spát...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    TEOCZE: tak to je pekne na hovno


    BORG: drzim palec, za kolik to mas?
    TEOCZE
    TEOCZE --- ---
    BORG: Zkušenosti s tím sice nemám, ale když se podíváš na jejich facebookovou stránku (https://www.facebook.com/Filmopolis), tak si tam stěžuje víc lidí. Stačí si přečíst komentáře, možná by to bylo i na nějakou hromadnou žalobu... Každopádně držím palce k dobrému konci ;-)
    TEOCZE
    TEOCZE --- ---
    TETA_JELENA: Za přečtení určitě stojí, je to dobře napsané a dost poutavé, mě to bavilo. On celkově Lars Kepler píše dobře, doma mám i Paganiniho smlouvu, teď se chystám na tu jejich novinku, ale na Hypnotizéra to mít určitě nebude, to nemá ani Paganiniho smlouva :-) Jsem opravdu zvědavá, jak to natočí, ale moc tomu nevěřím...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    BORG: hlava koukala a nezpivala a pak zpivala pri zavrenym poklopu, to s tim, jak si poklepava prstama a zpiva tam nebylo:).
    vtipny bylo, ze jakmile to zkoncilo, tak se manzel zeptal: ach jo, proc vzdycky tyhle totalne blby filmy zbydou na me?:))))
    (horory porad nemaji moc priznivcu a uzz vubec ne mezi zenskyma:)


    TEOCZE: zitra mi ji kamoska donese, pry super. mam pocit, ze se ten film nemuze povest.
    BORG
    BORG --- ---
    Chtěl bych se Vás všech zeptat.. Nemá někdo zkušenost s nákupem v tomto shopu? http://www.filmopolis.cz/
    Objednal jsem si tam poměrně dost filmů, které mi chyběly, a obratem jsem zaplatil. Už je to přes měsíc a stav objednávky je stále jen potvrzeno, na několik dotazů přes formulář žádná odpověď a kontaktní telefon nefunguje. Tak moc nevím.. Jet kvůli tomu do Plzně beru jako nejzaší variantu, tak se ještě zkouším ptát. Díky moc
    BORG
    BORG --- ---
    SADAKO: No ono u tech vesmirnejch filmu dost zalezi.. Ja jsem treba na vesmir dost ujetej takze me treba uchvacujou sceny ktery nekoho neutralniho muzou nechat uplne klidnym. Kazdopadne zrovna u Sunsihne mi prisel zajimavej i scenar, atmosfera atd.. No kazdej ma sve no .)
    BORG
    BORG --- ---
    TETA_JELENA: Jojo to souhlaim.. Ale mam pocit ze to s tim poklopem tam bylo ? :)) nevim jestli zpivani, ale to jak ji tam kouka jen hlava a neco s tam s tim silenym vyrazem povida urcite..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam