• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HUMANBEINGHorrorové filmy
    COMODORRE
    COMODORRE --- ---
    TEOCZE: Nedavno sem koukal taky, koukat se na to dalo i tam byly nektery velmi zajimavy momenty, ale celkove vzato takovej lehce lepsi prumer. Vic nez pulka filmu je vlastne jenom chozeni po tme s baterkou:-)
    JERRYGN
    JERRYGN --- ---
    GULDUR: ještě nikdy jsem neměl v kině tak intenzivní pocit toho, že "tohle už jsem někde viděl"
    TEOCZE
    TEOCZE --- ---
    BEESWAX
    BEESWAX --- ---
    JERRYGN: To první je Dark Skies... nebo ne?
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    tak jsem přišel z Hradu, resp. z Conjuring...za mě stručně - pozice Insidious nepřekonána a ani neatakována. Byl to takovej o něco lepší The Possession kříženej s prvním Poltergeistem, The Haunting, Amityville a další záplavou klasickejch horrorů...nevim, asi jsem měl přehnaný očekávání, ale tohle mi teda na Jamese Wanna přišlo jako lehkej nadprůměr....komentáře o mimořádné děsivosti ani atmosféričnosti moc nechápu. Pár vyloženě děsivejch scén bych asi vyjmenoval, ale bude jich tak 5-6, což je na poměrně dlouhou stopáž trochu málo z mého pohledu...ale bylo zábavný si v hlavně zařazovat odkazy na jiný filmy, kterejch je tady opravdu požehnaně...
    BORG
    BORG --- ---
    DZEJLA: Hodne dlouho jsem nevidel tak divnej film :) Nevim co si mam o tom myslet vubec, ale chvilema to pusobivy vazne bylo :)
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    JERRYGN: To druhý by mohla být Hra na schovávanou. Akorát tam je teda holčička. :)
    Hra na schovávanou / Hide and Seek (2005) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/176375-hra-na-schovavanou/
    JERRYGN
    JERRYGN --- ---
    Pomoc! Jak se jmenují tyto dva filmy? Vy to budete určitě vědět...

    a) Ve filmu se jedná o únosy lidí mimozemskými tvory, nějak se jim to moc nedaří, na konci jeden z nich řekne do vysílačky "dejte mi ještě chvilku čas!" a ono ho to vycucne nahoru (jestli se někdo zachrání nebo ne to už si nepamatuju)

    b) otec s malým synem se přestěhují někam na americký venkov, on je myslím spisovatel, ten kluk má nějakého imaginárního přítele.... pak se zjistí, že ten otec je vlastně sám magor.

    Dokáže to někdo podle těchto nesmyslně nedokonalých popisů identifikovat?
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    BOD1E: Reklamy typu: Now playing "the scariest movie I ever seen" me dostavaji do kolen.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    KARLOSZ: Ja zaznamenal opravdu hutnou medialni masaz na facebooku: http://www.facebook.com/TheConjuringMovie
    KARLOSZ
    KARLOSZ --- ---
    BOD1E: tak já nevim. IMDB 8,1 z 10 CSFD 84% a podívej se na ostatní duchařiny kolik mají procent. jako je pravda že hodnocení je dost subjektivní, ale do kina si druhý trencle beru :) a mimochodem, já moc velkej hype nezaznamenal. jediný větší kino v Čr který informuje o tom že film budou promítat je premiere cinemas. cinema city za kino nepovažuju. už jen pro to že maj sály jak odněkud z horní dolní...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    jinak jsem koukal včera na The Pact, kterej je údajně lepší než Insidious....no není to špatný, ale spíš bych to počítal někam k průměru..hlavní hrdinka se sice sympatická, hlavní myšlenka taky není úplně k zahození, ale nějak se ty ingredience nepovedlo smíchat v dobrej horror. Za mě tak 5/10 a pozice Insidious a Sinister tak pro sebe považuji za uhájené
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KARLOSZ: no to teda byl horror...dvě hodiny na tohle koukat bylo dost děsivý
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    KARLOSZ: Já vám nevím. Tak dlouho sleduju hype na netu, až si nakonec říkám aby to nebylo těžký zklamání.
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    KARLOSZ: okrem toho že to ma napísané v popise si to myslí len pár blondíniek. ;)
    KARLOSZ
    KARLOSZ --- ---
    GULDUR: Evil Dead byl horror? :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    KARLOSZ: se taky těším, až to bude v kinech...potřebuju si po Evil Dead napravit chuť horrovou návštěvou kina..
    KARLOSZ
    KARLOSZ --- ---
    Tak Conjuring od Wana je prej čistá duchařina s na CSFD 84 procenty :) ať už je čtvrtek a můžu do kina :D
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    po mnoha letech jsem se rozhodla vyhledat horor, ktery mi v detstvi zpusobil trauma, pamatovala jsem si jen par detailu, ale vyhrabala jsem to - je to hrozna sranda teda. na youtube k nalezeni cely film s titulkama.

    Deep Red - Theatrical Trailer - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=IO8dtFwvu-Q
    DZEJLA
    DZEJLA --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=3xoXq0WSfSA

    zadna lekacka, zadne velke mysterium, presto docela neprijemna podivana, do dnes na to vzpominam a mam trochu husi kuzi....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam