• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HUMANBEINGHorrorové filmy
    Tento klub je určen pro volnou diskusi o horrorových filmech. Podělte se o svoje tipy, které by mohly ulehčit fanouškovi horrorů hledání rezavé jehly v kupce hnijícího sena.
    Současné téma: Definice hororu.
    rozbalit záhlaví
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    LOVE_DALI: dvojka nebyla zas tak marná, i když jednička je kult, kor pokud máte zálibu v americkym okultním blacku typu Xasthur, Leviathan, Twilight (první deska) a Procer Veneficus. Co se týče Poltergeista I, tak má v sobě cosi ze Spielbergova stylu vyprávění, ale spíš se to blíží třeba Insidious v rámci takové té hravé strašidelnosti. Ovšem dvojka Poltergeist je snad lepší než první díl a je to totální demon-psycho, jeden z mých all time. Trojku nebrat, jediný strašidelný prvek je skutečná smrt hlavní hrdinky krátce po dotočení filmu.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    TEOCZE: Mně se dvojka líbila víc než jednička. Druhý díl byla sice naprosto průměrná vyvražďovačka, ale na rozdíl od dílu prvního mě aspoň nevytáčela k nepříčetnosti.

    LOVE_DALI: Poltergeist nelíbil velice velmi. Spielberg a já se až na pár výjimek dalece míjíme a Poltergeist mezi ty výjimky zrovna nepatří.

    KLATIC: Hlad a Žízeň, ano!
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    TEOCZE: Jj, jenom se snažili vytěžit ze jména, co lidi znají.. Mimochodem, nedávno jsem si vzpomenul na takovou klasiku, o které jsem slýchával kdysi a to: Candyman. 1 byla super, ale další díly se mi riskovat neche.
    BTW: Co si kdo z vás myslí o Potergeistu 1. Koukal jsem se na to a nic mi to neříká. Na mě je to takový až moc Spielbergovský..
    TEOCZE
    TEOCZE --- ---
    Tak jsem se včera podívala na Záhadu Blair Witch 2. Řekla jsem si, že to přece nemůže být tak hrozný a ono to bylo ještě horší. Větší blábol a nesmysl jsem snad nikdy neviděla :-/
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    KLATIC: plus jeho deníček
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    vrele doporucuju si prolezt oblibene horory tohoto uzivatele od roku 1960

    J*A*S*M - Jakub Smutný | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/uzivatel/58909-j-a-s-m/
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    jedna delikatesa ve stylu noci otrleho divaka :o)

    Necro Files, The (1997) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/143539-necro-files-the/
    BORG
    BORG --- ---
    FURYAN: Koukam nejak se v dnesni dobe nedari horrorum dotahnout to do zdarneho konce a udelat celkovy dojem .) jeste jsem nevidel je to uz nekde v nejaky normalni verzi?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Mno, Conjuring... co k tomu rict, ten film je stejnej, jako kdyz vyhrajete v soutezi o nejlepsiho bubaka novej mercedes za tri mice ale musite v nem vozit po dobu peti let na sedadle spolujezdce smrdutyho bezdomovce. Prvni 1/3 skvela, 2/3 slabsi, 3/3 odpad. Co nadelame... 5/10
    M0R
    M0R --- ---
    MOUSEK: a taky hlavni postava je stejna
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    ENDREW: no jediné čo je tam spoločné je ten bezhlavý jazdec. Ale prostredie aj téma sú úplne iné.
    ENDREW
    ENDREW --- ---
    MOUSEK: souvisi to nejak s timto? http://www.imdb.com/title/tt0162661/?ref_=fn_al_tt_2
    Nebo jen shoda jmen?
    M0R
    M0R --- ---
    LUCCASH: to jsem videl uz docela davno. pamatuju si, ze poprvy se mi tam z jedny sceny uz delalo trochu spatne :)
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    KLATIC: břitva fakt dobrá
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    FURYAN: Viděl
    MOUSEK
    MOUSEK --- ---
    Čaute dnes som videl pilo nového seriálu i keď to nieje úplne horor ale je to skvelé zatiaľ .... http://www.imdb.com/title/tt2647544/?ref_=ttep_ep_tt
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    BOD1E: A videl jsi puvodni verzi?
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    FURYAN: Me to prislo ok. Trochu ujety ale slusnej splatter.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Conjuring mě moc neuchvátilo a to mi stačí málo. Teda, koukala jsem se na to v posteli a párkrát jsem zalezla hlouběji pod peřinu, ale to je nic v porovnání s tím, jak jsem se třeba po Mirrors několik dní bála jít večer na záchod :o)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Sem si dal vcera toho novyho Lesniho Ducha. Naprosta ztrata casu, u me odpad. :-/
    Snad nekomu usetrim 2 hodiny zivota
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    NALLE: jo jo, u toho hezky mrazí...kor, když si člověk o tom případu něco zjistí..tyhle americký legendy maj takovou zvláštní hrůzu už od Hawthornea a Poea...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam