• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HUMANBEINGHorrorové filmy
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    videl uz nekdo?

    Svatý Mikuláš (2014) | Galerie | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/390155-svaty-mikulas/galerie/?type=1

    Vzkříšení démona / The Lazarus Effect (2015) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/347066-vzkriseni-demona/
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Už to tu nejspíš bylo, ale…
    The Canal
    http://www.csfd.cz/film/368996-canal-the

    Ne že by to bylo až tak objevný a pointa se taky dá tušit předem, ale i tak to je skvěle natočený a těm postavám všechno věřím, je to i napínák a stojí to za to.
    COMODORRE
    COMODORRE --- ---
    BORG: Souhlas, ze ten potencial se dal vyuzit lip urcite, ale ono to chce mit asi dost zkusenosti v oboru, natocit horror tak, aby pusobil ucelene a ne jako nakej mish-mash. Taky souhlas, ze vetsina tech lekacek je strasne prezvucenejch az je to dost neprijemny. To, ze ma na csfd zatim 62% je pro me celkem dost velky prekvapeni, protoze vetsinou se v cechach setkavam u horroru s nazorama typu- je to kopie blairwitch, kousek poltergeist, kousek to nebo ono takze shit automaticky (opak toho, co rika REFALLENONE) a bez urazky jinym zde, kteri se na to takhle divaji, ale prijde mi to jako dost o nicem tohle rikat, protoze kdyby se tohle delalo u vsech zanru a daleko do minulosti, tak by se dalo rict uplne o vsem - tohle uz tu bylo.
    BORG
    BORG --- ---
    Mně přišlo, že Ghoul vůbec nevyužil potenciál, kterej ve svym tématu a prostředí měl. Jako OK, na Čechy dobrý, ale to si dle mě přesně řekl režisér a stačilo mu to k tomu, aby to absolutně nedotáhl do konce. Když opominu to utrpení s 3D variantou, kterou jsem nešťastně v kině zvolil - vůbec se na tenhle styl kamery nehodí, a šíleně přehulenym volume při lekačkách, tak mě mrzí, že tam bylo zbytečně splácaný duchaření, poslednost, exorcismus, kanibalismus a kdo ví co ještě a navíc všechno z toho bylo tak nějak jalový a nedotažený a příběl mělkej, jak dětskej bazének. Trochu jsem čekal, že se to opře o ponurost tamního venkova a vyždímá to z tý skoro postapokaliptický bídy nějakou pořádnou atmosféru.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Musím náhodou říct, že v subžánru found footage patří Ghoul ke špičce. Koho subjektivní kamera baví, tak ho Ghoul asi nezkalme. Je celkem originální, má sice nějaký mouchy, ale celkem nepodstatný. Částečně to stojí na lekačkách, ale nejsou aspoň zbytečné, jako ve většině generických filmů. Trochu se to vleče a chvílema těžkne příběhem, nicméně kdo si užil Blair Witch nebo Paranormal Acitivity, užije si i Ghoula.
    Ani vlastně nevím, jestli má vedle Upíra z Feratu a Vlčí boudy nějaký horory.
    M0R
    M0R --- ---
    jako ceskej faound footage me celkem zajima, no :) zjevne to bude lepsi nez velka cast zahranicni produkce tohohle stylu
    COMODORRE
    COMODORRE --- ---
    Vcera sem videl v kine Ghoula od Jakla a musim teda konstatovat, ze ackoliv je to blairwitchovsky castokrat dost nudne a dlouho trva, nez se zacne vubec neco dit, tak posledni ctvrtina filmu slape celkem slusne. Rozhodne ale davam velkej palec nahoru za to, ze se Jakl vydal uplne jinym smerem, nez kam smeruje ceska kinematografie. Urcite je tenhle snimek srovnatelnej s mnoha zahranicnima horrorama.
    M0R
    M0R --- ---
    YENICK: to jim patří... :)
    COMODORRE
    COMODORRE --- ---
    S_O_V_A: Je to dobry, prvni pulka pomalej rozjezd a celkem nuda, ale druha pulka je celkem kvalitni:-)
    YENICK
    YENICK --- ---
    Grizzly Trailer 2014 HD Billy Bob Thornton James Marsden Piper Perabo
    https://www.youtube.com/watch?v=Lly0xAWIPTk
    YNOR
    YNOR --- ---
    S_O_V_A: stahuju
    S_O_V_A
    S_O_V_A --- ---
    Už jste někdo viděl Clown?
    Clown (2014) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/336584-clown/

    Na Csfd to má až podezřele vysoké hodnocení a to u hororů nebývá zvykem.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    TETA_JELENA: Jdu to prověřit dnes.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    No tak jeste,z e jsem na tu dvojku nesla, nekdy si stahnu jednicku, az mi dojdou zasoby lepsich filmu:)

    Toho GHOULa uz nekdo videl?
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    SADAKO: Na sychravé odpoledne a v kombu s Akmareul Boatda Unrated a Martyrs je Srpski film nejvíc nejlepší,Human Centipede je víceméně komedie
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    AKNAMOR: Srpski film je kvalita. Jenže oproti Human Centipede je také výrazně lépe natočený, zahraný a není úplně blbý.
    AKNAMOR
    AKNAMOR --- ---
    TETA_JELENA: Tak a pro mě je to jeden z nejoblíbenějších filmů vůbec. Dr. Heitera bych chtěla za muže. Ale tak já mezi svých top 10 řadím i Srpski film.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TETA_JELENA: není na tom vůbec nic strašidelného, je to jenom humus a není to ani blbé takovým tím správným způsobem, aby se tomu člověk mohl aspoň smát.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    SADAKO: ano, ano. diky za recenzi.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    TETA_JELENA: Celkem nuda, hrozní herci (až na pana doktora, ten byl kvalitní), nechutné překvapivě ani ne, nebylo nic pořádně vidět. Nejvíc bodů má za mě samotný nápad, realizace už poněkud pokulhává.
    Dvojka je dost jiná, btw.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam