• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HUMANBEINGHorrorové filmy
    PAN_GAZPACHO
    PAN_GAZPACHO --- ---
    Host - překvapivě dobrá duchařská jednohubka, natočená jen přes webovou kameru
    Host (2020) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/890692-host/prehled/
    NIGHTINGALE
    NIGHTINGALE --- ---
    YENICK: Jo a má to parádní soundtrack!
    NIGHTINGALE
    NIGHTINGALE --- ---
    YENICK: Tak jsme to včera zkoukli a za mě spokojenost. Ani ne tak horror, u kterého se člověk bojí, ale spíš příjemná černohumorná jednohubka. Bavilo mě i to občasné pohrávání si se žánrovými klišé. Budu si muset na tvůrce Ryana Spindella dávat pozor, řekl bych, že o něm ještě uslyšíme :-)
    YENICK
    YENICK --- ---
    THE MORTUARY COLLECTION Official Trailer (2020) Horror Movie
    https://www.youtube.com/watch?v=Gj21P4DBrqM

    The Mortuary Collection (2019) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/771769-the-mortuary-collection/prehled/
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    JAMILLOS: vzdyt to ma.na horror skvelych 70% )) jo to jde..ale.tyhle vysinuty důchodci nadelaji vetsi creepy atmosferu nez cokoli jinyho. na to preoperovany jeptisky fakt nemaj
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    LUCCASH: No tak to potom možná nemůžeš zase tak moc objektivně hodnotit, když tě to obecně moc nebere.
    Jinak co se mi poslední dobou líbilo ale opravdu hodně, je film, kterej sice není duchařina, ale má atmošku jak prase a jsou tam skvělý výkony - a sice The Visit (2015). Nějaký internetový hodnocení vůbec neřešte.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Mně přijdou super díly, který točil Wan. Jeho režijní styl duchařin mi hrozně vyhovuje.
    Ovšem pouze u horrorů. Aquaman nebo jeho fast & furious jsou nebetyčný sračky, ať má nadání jakýkoliv.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    LUCCASH: tak ze to neni nejaka prulomova filmarina je jasny.. za posledni dobu me z "new era" hororu nejvic dostalo Hereditary
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    NALLE: fakt ti přijdou ty první díly o tolik lepší? Mně to celé přijde fakt děsně hloupé, možná mi jen něco uniká. Třeba je to tím, že mám mnohem raději staré horory a obecně mě ty duchařiny nějak moc nebaví. Ale fakt mi to všechno přijde jak přes kopírák.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    NALLE: me jen a pouze ty prvni dily pak uz nuda a šeď a Annabelle je vareni z vody, to jsem prozýval od zacatku do konce
    NALLE
    NALLE --- ---
    LUCCASH: Annabelle je jen odvar z Conjuring, ale prvni dva dily Conjuring a Insidious mi prisly hodne fajn
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    Mně teda přijdou všechny ty Conjuring, Insidious, Annabelle a pod. na jedno brdo. Pořád to stejné dokola. Nechápu, že se to tolika lidem líbí a už vůbec nechápu, jak to může být na prvních příčkách žebříčků.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    GULDUR: Me se libil zacatek, ale pak mi to prislo jako parodie...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    DELLAMORTE: mě popravdě nechytlo ani první Conjuring...ne, že by to bylo vyloženě špatný, ale ten mix Exorcisty a Amityville mi prostě nějak nesednul..
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    Jako ze vsech ostatnich Conjuring, Insidious apod. filmu...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    NALLE: přitom to vypadalo ze začátku, že to místo horroru pojmou jako temnou fantasy ve stylu Faunova labyrintu (ty jo, to jsem taky neviděl ani nepamatuju..), ale bohužel nakonec z toho byl jen podprůměrnej film s lekačkama
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    NALLE: To už si ani nepamatuju... čili to asi až tak dobrý nebylo. :)
    NALLE
    NALLE --- ---
    JAMILLOS: Tak snad nebude tak strasny jako treti Insidious
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Příští rok bude The Conjuring 3.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    FRDK: tak seklo ji to tam, ale ja proste nejsem fanousek jejiho hereckyho projevu:) Spis me tam potesil Vincent Cassel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam