• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKGames on facebook - co hrajete a jak Vam to jde?
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Pls. a k čemu je ve farmville ten Mastery sign za 3 hvězdičky u nějaké plodiny ?
    Jsem si to dal do pole, ale je to jenom na ozdobu, nebo to něco dělá ? díky
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Hraje někdo Battle Stations?
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Nehladate niekto susedov na Country life? :)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ZONICEK: me se tam objevili treba az po mesici, fakt asi zavisi na mnoha nahodnych promenych, nez se to k tobe dostane :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    to je zavislost ta country life
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    HOCH:
    JJ... tam jsem je ale taky neviděl... Už je tam mám, ale trvalo to přes den :(
    HOCH
    HOCH --- ---
    ZONICEK: obcas to zlobi, ale myslim si, ze i kdyz das neighboor request, tak to chvili trva ale i tak on sam musi najet do zalozky my neighboors vedle zalozky play a tam si te pridat pomoci moznosti add neighboor.
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Chtěl jsem se zeptat k farmville...
    To musim mít toho člověka nějakou dobu v přátelích, abych si ho mohl dát za souseda ? Protože já si teď přidal 2 kámoše a za souseda si je dát nemůžu.. Dám jim request oni daj accept a nic :(
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    nejlepsi je castle age a country story ^_^
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...v mafii jenom klikas, o nicem jinym to neni :) No a farma, tak tam delas v podstate taky jenom jednu a tu samou vec :) Ale je to vysoce navykovy, takze je jedno, ze ve skutecnosti si cvicena opice, presto te to ale bavi dost :)
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    mno, zrovna u mafie jsem nějak nepochopil o co jako jde a to jsem se snažil asi do třicátého levelu .. a farma a akvárko mi prijdou principielně úplně stejné ;-)
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...farma a mafie jsou asi best :) ...naky akvarko, pche :-P :)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    ja hraju happy aquarium:D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    HOCH: jasny, to docela staci :-))
    HOCH
    HOCH --- ---
    SHEALA: ohledne tveho dotazu s tim zobrazovanim prispevku. Vsechny lidi, co to hrajou nebo jim to chces posilat, tak si v uzivatelych dej do jedny skupiny, kterou si nazvi treba vampire wars. Do ty dej vsechny ty, kterym to ma chodit. Potom, kdyz budes posilat nejakou hlasku, tak jako u statusu tam mas zamecek, pomoci kteryho muzes navolik, komu to ma jit. Pokud budes mit tuhle skupinu vytvorenou, tak jednoduse dam das jenom jmeno ty skupiny a prijde to jenom na ne. Ale bycha, pokud takhle delas prispevky pro vic skupin, musis to delat pokazdy, protoze v dalsim prispevku bude tohle nastaveni z prispevku minulyho. Je to ale asi jediny reseni, co me napada. Na druhou stranu se ty skupiny pomerne dobre spravujou. Tak snad jsem pomohl :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    hledam spoluhrace do Vampire Wars :-) jo a asi nejde zaridit aby hlasky z vampire wars se zobrazoali jen urcutim lidem (ktere treba dam do njakyho seznamu? )
    HOCH
    HOCH --- ---
    ...co se tyce hrani na facebooku, tak jenom mafie a farma :) Jeste dvacet lvlu a na farmu kaslu, uz me to nebavi a nechci si na tom vytvorit zavislost :D
    NASA
    NASA --- ---
    trosku ot, ale nechci bookovat odbornejsi klub o fcbk kvuli jedne otazce - kamos ma svoji skupinu, je autorem, nema zadnyho spoluspravce, ale nema tam moznost editovat tu skupinu (pridat spoluspravce a tak...)
    nestalo se vam to nekomu? netusite nekdo co s tim?

    je to tahle diskuze -> http://www.facebook.com/inbox/?drop&ref=mb#/group.php?gid=72428093221&ref=ts
    Mládež proti neonacismu

    koukal jsem na to pres jeho ucet a podle help ma byt pod obrazkem skupiny link na editaci skupiny, ale ten tam neni :-(
    ELDERIK
    ELDERIK --- ---
    Tak já mám v Fishville akvárko lvl 16, Vampire wars lvl 75, a Farmville lvl 37 :-)
    SHULDAA
    SHULDAA --- ---
    ja parim Mafia Wars ted lvl 96 - klidne priberu kumpany
    a FarmVille lvl 25 - taky priberu lidi , kvuli rozsirovani :D
    CaféWorld lvl 13 - to same jako u farmy

    a klasika POKER , mel jsem uz i 6,8M ale promr.... je a to najednou , takova blba hra ja mel postupku k A ale on ji mel v barve :( no co je to jen hra
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam