• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Oh shit, tentokrát Jody uhodil hřebíček na hlavičku, zdá se :-). Většina jich vypadá tak skvěle, až samy sobě konkurují a já nevím, jestli chci víc aventurin nebo tu "oranžovou".

    We Just Made The Perfect Affordable Sports Watch!
    https://www.youtube.com/watch?v=2ddv5b2D8-g&ab_channel=JustOneMoreWatch
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    pořád dělají radost 🙂

    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    PAKOBYLKA: Garminservis.cz
    Dělají i test vodotěsnosti
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    GLOBETROTTER: velikost pouzdra
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Omlouvám se za lama dotaz, ale jak se měří průměr hodinek? Je to průměr celého pouzdra nebo průměr číselníku?
    SWIST
    SWIST --- ---
    PAKOBYLKA: Když jsem řešil reklamaci, tak jsme šel přímo ke Garminu, sídlí kousek od Veleslavína... Mají tam prodejnu, ale i servis, tak třeba pomůžou. Jen je to trochu tricky se tam dostat - musíš skrz moderní budovu Olympusu do "vnitrobloku", je tam takový zámeček ve kterém jsou.
    Evropská 176, 160 41 Praha 6
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    XMEDA: mno, tak jsem šla do servisu mobilů, pan mě poslal do hodinářství (asi jsme si teda nějak nerozuměli)... to je přesně to, čemu se snažím vyhnout
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PAKOBYLKA: To bude problem obecne, to se negarantuje ani u servisu telefonu. Jak tyhle sendvice jednou nahrejes a rozlepis, tak uz to nikdy nebude jako novy. Jedine ze by to zrekonstruoval nejaky servis vyrobce a vymenil vsechny lepeny dily za origos novy, ale v tomhle pripade si troufam odhadnout, ze to ani oni neresi, protoze by to stalo vic jak novy hodinky :)



    Je to jeden z duvodu, proc se mi tolik protivi zalepeny vyrobky bez snadno vymenitelne baterky. Jak kdyby tam nemohli dat sroubovaci zadek, jako ma more digitalek s WR100 :(


    How to Replace a Battery in Garmin VivoActive 3 Smartwatch
    https://www.youtube.com/watch?v=CHN4g3ZzDV4
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    XMEDA: tak můžu se zkusit někde zeptat, ale když jsou ty hodinky vodotěsný, tak musej dělat nějakou tu zkoušku vodotěsnosti a dělaj s tim drahoty/nemají na to vybavení...
    proto se radši ptám, jestli má někdo konkrétní zkušenost
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PAKOBYLKA: Baterka jde evidentne koupit za 3-4 stovky a vymenit by to mel zvladnout kazdy servis, co opravuje mobily, postup je temer stejny, jen je to mensi.
    PAKOBYLKA
    PAKOBYLKA --- ---
    zdar, vypadá to, že mi definitivně odchází baterie v Garmin vivoactive 3.
    Nevíte někdo, jestli má smysl řešit výměnu a případně kde by mi to v Praze vyměnili? Moc se mi teď nechce řešit nový hodinky..
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BOBASH: jo Polaci delaji ruzny dily napodobujici originaly a lidi pak skladaji z polomrtvol a tech polskych dilu ruzny frankenstainy, ktery vypadaji na aukru pekne a pak se na tom bavi https://www.facebook.com/groups/288292061780592
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Historie značky Casio – Od kalkulaček přes televize, až k hodinkám
    https://www.youtube.com/watch?v=XrFWkhSl030
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Já su tak šťastné 😁🤜🤛

    BOBASH
    BOBASH --- ---
    Pánové, je tu prosím nějakej expert na starý Primky? Změnil jsem plán z "ke čtyřicetinám si koupím pořádný hodinky", protože běžně nosím Apple Watche, na "ke čtyřicetinám si koupím starý oblekovky", protože to je jediná situace, kde je využiju a chci dodržet tradici co dekáda to hodinky.

    A přišlo by mi dobrý mít jedny Primky. Koukal jsem na hipsterský Prostě Prim, což nevím, co si o tom mám myslet a jak dobře to renovujou, ale tak nějak mi přijde, že když jedny Primky, tak chci pořádný, takže bych chtěl Diplomaty.

    Ideálně originální zachovalej stav, kdyby se povedlo sehnat chromový, tak pecka, když ne, můžou bejt pozlacený.

    Otázka zní – jak poznám pravý? Co jsem prolít fóra na Chronomagu, tak tam lidi řešili, že existujou fejky, což mě docela překvapilo, a když ty hodinky hodlám mít nafurt, tak bych fejk docela nerad...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SIMSA: daval jsme tam opravit svoje levny seika (povoleny rucicky), menit quartz strojek a sklo a parkrat baterku. Citizeny s eco drive neopravil - doporucil poslat nekam jinam. Vse bylo v poho a za par korun, ale jak je na tom s nejakou vic spesl veci vubec netusim.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Skz037

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    IWC Inhouse Movement explained..

    https://is.gd/ifhGrn
    SIMSA
    SIMSA --- ---
    Co hodinář ve Vršovicích, Karel Zahradník? Jaký je?
    Díky za odpovědi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam