• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    LELI: souhlasim. Ty, jako mercedesář bys měl mrknout na IWC :)
    ty DC mi přijdou hodně kýčovité...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LELI: kouknu bych se spis po iwc nebo tagach
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DRAK00LA: proč? co je na té značce špatnýho?
    CODE
    CODE --- ---
    LELI: msylim ze opravdu pekne. elegantni
    DRAK00LA: ne kazdej potrebuje davat na odiv znacku ,-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: sou nadherny.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    S takovymhle rozpoctem bych se urcite koukal vejs, nez FC...
    LELI
    LELI --- ---
    Je to dobrej napad, je to spatnej napad, nebo jake je to napad? :-)

    Frederique Constant FC-935MC4H6 | Hodinky Koscom
    http://www.hodinky-koscom.cz/cz/frederique-constant-fc-935mc4h6
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAK00LA: strasny
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    MORVAGOR:
    DRAGON:

    Tohle je sice bastl, ale tohle se normalne delalo/dela, Vacheron tusim minulej rok udelal reedici starejch ridicskejch hodinek. Lip se (prej) na to kouka, kdyz mas ruce na volantu...

    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    DRAGON: Jasneze predelavka kapesnich hodinek na naramkove, na ebayi jsou toho tuny, prodejci tam pouzivaji i takove kecy, ze je cifernik specialne pootoceny tak, aby na nej bylo lip videt, nebo ze hodinky maji specialni dvojity ochranny plast (na obrazku je pak fotka s odklopenym spodnim krytem dynka, jak uz kapesni hodinky mivaji) :)
    Koukal jsem na nejake vintage hodinky a nestacil jsem se divit, jake mutanty hodinek se tam odvazuji prodavat :))) Hlavne ze je vsechno original, special, rare a tak :))
    SCHAGI
    SCHAGI --- ---
    Zdravím místní diskutující, objevil jsem v shopu černé oblekovky Atlantic Seacrest Automatic (50744.41.61) za celkem slušnou cenu. Nemá někdo zkušenost? Případně alespoň se strojkem (měl by být ETA 2824-2)? Moc se mi líbí.

    Vizuálně odpovídají tyto: http://www.teo-watches.com/en/catalog/category33/item154.html

    Velikostně na ruce lze kouknout tu: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/37245-atlantic-seacrest-aneb-prvni-automaty/

    Díky :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    jsem levák, mám hodinky na pravé a nikdy jsem neřešil kde je korunka.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GREGI: boha jeho to sou kecy :D
    GREGI
    GREGI --- ---
    DRAGON: nerikam ze se mi to vylozene libi ale na levou ruku to muze bejt docela prakticke... clovek pak nemusi davat ruku tolik kolmo k obliceji aby mel hodinky srovnane
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MORVAGOR: chapu dobre, ze jsou to kapesni hodinky v naramku a nebo je ta pitomost s o dve hodiny souplym cifernikem "moda"? :)
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    Tomu rikam "big driver watch" (z ebay) :)

    FRENZY_
    FRENZY_ --- ---
    ROMMIE: Ano, níže odkazované Invicty. Vše OK, jen trochu rozčarování, že na jedné fotce je mj. strojek Miyota 8215, ale ve skutečnosti přišly se Seiko NH25A...ale japanese automatic jak bylo v popisu to je, no :-).
    LOPIN
    LOPIN --- ---
    MORVAGOR: tvuj nazor. Ja mam mariny malitare (panerai pro chudy) za 50usd, alpha chronography za 128, a pak dvoje submarinery za 18 dolaru z ebaye. jeden z tech subu jde lip nez vsechny moje drazsi mechanicky hodinky - rada, seika, bernhardty. ti rikam, cinsky seagull jsou kavalitni a spolehlivy strojky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LOPIN: ty cerny jsou snad jediny (tohoto "rolex" typu), ktery se mi docela libej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam