• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: je to kazdeho vec jak jsem uz psal. pokud se najde nekdo kdo za to ty penize da tak proc ne.
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: To by mě zajímalo, co si myslíš o cenové politice Seika - vzhledem k cenové politice třeba takového Rolexu :-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    PANPOSPA: ono i ta cenova politika neni uplne ok ale to je asi kazdeho vec.
    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    to se docela divim, že se vám to dvojitý provedení datumovky nelíbí - mně to přijde naopak celkem stylový, i když je pravda, že zrovna u tohohle modelu je tam hodně výrazný to šedý ohraničení.. bez něj by to bylo ok

    LEXXA: seiko má svoji nepochopitelnou strategii a některý modely k nám prostě nepouští, moc tomu ani nepřispívá distributor, kterej prej není zrovna dvakrát aktivní v domlouvání nových řad atd
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SKATEMURAI: nebejt ty naprosto tragicky datumovky, tak jsou to fakt jako extremne krasny hodinky a dal bych plus vsema deseti.... nedelaj je bez toho? protoze to je peklo uplny
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Imho ty ručky jsou potaženy jenom chromem, ty dva odstíny vidíš proto, protože jsou v podélné ose lomené (profil příčného řezu tvoří stříšku ^ ) - tohle právě Seiko dělá u "oblekovek" nebo "elegantních" hodinek...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SKATEMURAI: hlavne je nekupuj v cr :) nechapu proc se u nas nedaji koupit J verze seik. to jsme jako druhorady trh nebo co?
    jinak moc hezke hodinky. jestli to chapu dobre z fotky rucicky jsou potazene lumibritem jen z jedne strany. to musi vypadat famozne...
    FINSON
    FINSON --- ---
    SKATEMURAI: Tak na kožený řemen se dávají spíš oblekové modely... já osobně si řemen pořizuju k hodinkám extra, podle sebe - nejsem pak omezen ve výběru hodinek tím, že výrobce k nim dává jenom NATO řemen, například.
    SKATEMURAI: U mě dobrý! Skoro bych o nich přemýšlel sám :-)
    JOPS: Ta upadlá, zakutálená a nakřivo zapadlá mezi 4 a 5 u Bosse se ti líbí víc? Ty Seika mají big date datumovku ze dvou věnců => výborná čitelnost.
    JOPS
    JOPS --- ---
    SKATEMURAI: ta datumovka tam je jak pest na oko.....
    KAZAAM_32
    KAZAAM_32 --- ---
    u Brauna platíte za Dietra Ramse, chlapci...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak už sem to našel...čas cca 35:00

    G-Shock Rangeman User's Guide Pt 1 Module 3410
    http://www.youtube.com/watch?v=_S6cQYqTfU0
    MORVAGOR
    MORVAGOR --- ---
    MIKLO: Nejak nechapu, proc treba inzerovany "analogovy" http://www.braun-clocks.com/watch/BN0095S za 800$ maji v sobe samozrejme Rondu. To je docela predrazeny, i kdyz vypadaj hezky.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MIKLO: holící strojek included?
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    SKATEMURAI: Co třeba tyhle?


    Stojej šest a půl, což je o litr víc než ty Morelato co jsi postoval, ale narozdíl od nich maj špičkovej nadčasovej design a podstatně větší koule než všechny ty značky, který jsi tady zmiňoval.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    RENDALF: furt tomu nerozumim...ukáže mi to třeba pruběh cesty stoupání klesání čas nebo počasí, nebo kudy sem šel...nerozumim furt... máte s tim nekdo praktickou zkušenost?
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    WOJTYLA: Data recall mode, for recording (and viewing) a climb log, like a dive log on dive computers... podle internetu http://galpo-bla-bla-blog.blogspot.cz/2011/10/casio-g-shock-riseman-review.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hele znalci digitálek...marně pátrám po tom co je to Recall mode u gshocků...
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    DOT: určitě ne .. normální koupačka .)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LELI: Dovolím si doplnit, že zatímco Festina je fashion značka, ze které české zastoupení dělá něco hóch, co ve skutečnosti není, tak Certina a Seiko jsou "echt" svébytné hodinářské značky s dlouholetou historií a tradicí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam