• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    K čemu to je?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KOUDY: dej ok vedet dost jsem o nem uvažoval...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    tak sparovani s iphonem bez jedinyho problemu..Je to krasne rychly a intuitivni..nice..Sem zvedavej na vydrz a notifikace.







    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BAAL: vodotesny bohuzel nejsou ani podobne drahy fitbity nebo jawbony..taky me to sere..stejne jako ze tomu nevydrzi baterka alespon tyden (ted mam fitbit hr a tam baterka vydrzi ctyri dny..coz uz jde..u apple watch mi vydrzela baterka 14 hodin)...tak uvidim co band
    LEXXA: prosimte mam jak iphone 6s tak lumii 950xl a zkusim to samozrejme s obema telefonama (predpokladam ze s lumii to pujde lip:)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: blbecku. tak aspon platformu a verzi. a protoze jsem hodnej kluk mi staci abys mi to napsal a nechci fotku shodinkama a fakturou
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: sedy
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: jaky mas telefon?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    novej gadget :)..uz je maj na alze

    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Teď mi nějak uniká rozdíl mezi inhouse hodinařinou a řemeslnou masturbací. Z mého pohledu jdou GS kalibry v současnosti špička nad úrovní Rolexu. Což by btw. mohl být ten čistý inhouse v mechanice...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BOBASH: plne seiko made by seiko/epson je grand seiko. ale to pro me neni hodinarina ale cista masturbace nad dovednostma remeslniku
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BOBASH: v x8x kalibrech jednu dobu pouzivaly pruziny od noviraxu. stare 6Rx taky.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LEXXA: Seiko? :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Já vím ;-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: myslel jsem mechanicke hodinky ale ok. 1:0
    FINSON
    FINSON --- ---
    LEXXA: Casio
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: vsak proto pisu: ne ze by to nedelal kazdej druhej :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: tak kdyz to chces brat do extremu tak kolik vyrobcu ma 100% ihouse napric cele produkce? napada me z hlavy PP, FP Journe a (kdyz jeste existoval) Heuer.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: asi zalezi jaky rady, kamarad ma v tech Limousine hodinkach ten jejich 2426 kalibr a to je trochu divocina. Jestli pouzivaj exportovany Seiko tak jedine dobre, akorat se tim degraduji na vyrobce obalu (ne ze by to teda nedelal kazdej druhej vcetne Omegy, Tissotu a pod.) :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: nevim. tohe jde nejak mimo me. klikl jsem na odkaz, videl jsem strojek seiko nh3x a zavrel jsem to. 7S hodinek mam doma dost :)
    DOT
    DOT --- ---
    To je v haji jak sympatie k zemi ovlivni i sympatii k vyrobkum. Ja bych si proste rusky hodinky nekoupil i kdyby byly sebelepsi/hezci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam