• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    COUDAK: kupuje to děda a kdybych vybral hodinky za 500, tak by se cítil méněcenně, takže by k tomu koupil hromadu drahých plastových nesmyslů s kterými by si kluk 2x pohrál a pak by akorát zaváděly v pokoji. :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    SYDO: stopky celkem využívá, jinak mi šlo hlavně o tu velikost
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    LELI: to je fakt krasnej technickej napad!
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOLDRIK: Mido je docela fajn švýcarská značka, v ruce jsem je sám neměl, ale na fórech nadšenců na ně čtu dost chvály.
    LELI: Paráda! Jednak hodinky, druhak supr mít takovýho kámoše.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja kupuju darky malo..:)

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: koudy, ty mas novou ikonku?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LELI: nez jsem se zacetl ty svetlejsi vypadaly na prvni pohled jako cosmograph of f.p. journea.
    LELI
    LELI --- ---
    Darky jsou moznost nekomu koupit neco, co by si nejspis jinak neporidil a udela mu to radost, ne nezbytne z financniho hlediska, ale treba ze by ho to nenapadlo si neco takoveho koupit. Uz jsem podaroval lidi ruznymi vecmi, neobvyklym a exkluzivnim alkoholem (treba lahev cognacu z roku narozeni, 1945), obrazy, autem (veteranem co mel nekdo na policce a dlouho po nem touzil), ...

    Treba tady jsou jedny hodinky, ktere jsem koupil a daroval svemu kamaradovi k vyznamnemu zivotnimu milniku. Je technickyho vzdelani, takze hranaty kolecko je ta spravna fascinujici vec, sam na ne nekolikrat koukal, od doby co je mel Bechyne na billboardu po praze v predchozi generaci ho to kolecko fascinovalo, tak ted se mu toci na ruce a je to realne nadhera, jak to do sebe zapada. Vybral jsem ty s sedym cifernikem, nazivo se mi libily vic a je velky stesti ze meli v obchode oboje vedle sebe. :-)

    Link na technicka data:

    Maurice Lacroix Masterpiece Square Wheel Retrograde MP6058-SS001-310 | Hodinky Koscom - více než 9000 hodinek skladem
    https://www.hodinky-koscom.cz/...croix-masterpiece-square-wheel-retrograde-mp6058-ss001-310-k0027207

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    No musím říct, že jsou super. Mají odchylku -30s/d. Což bych asi mohl poštelovat, ale asi je časem pošlu k hodináři na vyčištění a naolejování.

    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Ahoj, rád bych se zeptal na názor na značku Mido. Konkrétně na řadu Mido Baroncelli, dámské. Stojí za ty peníze nebo mají i lepší alternativu v podobné cenové relaci? Díky.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Ja bych te chtel za otce :-D ja dostal první hodinky casia a pak az k 18tinam hodinky za neuveritelnych 1500 kc :-D

    Ano tak drahe byly :-D:-D:-D

    Jinak ja kupoval nevlastnim detem bt bentime za cca 800kc... Vodeodolne na plavani a byly to klasicke rucickove i s podsvícením.
    SYDO
    SYDO --- ---
    HONCKA: Předpokládám, že chceš quartz? Pro děcka bych doporučoval WR100, pokud s tím půjde i plavat atd. Využije dítě chrono (které ty Festiny mají)? Nebo je tam kvůli tomu designu?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Vybírám nové hodinky synátorovi k 9. narozeninám, líbí se mu s dospěláckým "agresivnějším" designem, zaujali mě FESTINA 20458/1, ale nevím, jestli nebudou moc velký, nebo můžete mi prosím dát jiný tip? Ta cena 2600 je limit
    FESTINA 20458/1 - Dětské hodinky | Alza.cz
    https://www.alza.cz/beauty/festina-20458-1-d5711492.htm?o=1
    Děkuji
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Sem na aukru zabojoval ..

    jinac se tam prodali za 3600 zlaty DOXA damsky. Chtel jsem koupit pro zenu, ale neprihazoval jsem, protoze jsem myslel, ze to pod 7k nepujde.. sakra

    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Momentálně toužím po těhle nebo podobných https://www.chronoshop.cz/traser-p68-pathfinder-gmt-green
    FINSON
    FINSON --- ---
    COUDAK: Souhlas s HANNIBAL92. Nový Géčka z krabičky mají takový jemný sametový povrch, který při nošení oleštíš o rukáv košile, pak tě zamrzí první pořádnej škrábanec, ale pak už jich může přibývat plno a nezničíš na tom nic - rozhodně ti ten pásek jenom tak neprdne. Navíc se dají dokoupit náhradní, ale to prvních 10 let nejspíš fakt řešit nebudeš.
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    COUDAK:
    A jinak mám GAW-100BL-1A (na stavbu) ty jsou celkem velké, řekl bych na hraně na moje drobnější zápěstí. Řemínek má 2 řady dírek


    a druhé mám GA-2100-1AER (do práce, na výlety) ty jsou drobné, s jednou řadou dírek a lehoučké.
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    COUDAK: Asi zalezi co od nej ocekavas. Ja mam dvoje g-shocky, jedny nosim do prace ve dny, kdy cekam ze budu neco delat rukama a klasicke bych mohl poskrabat + obcas na vylety ven a tak, takze nejsou nijak extra namahane. Druhe nosim vetsinou na stavbu, kdyz o vikendy jedu rekonstrukci domu, takze v nich bouram zdi, rezu flexou, maluju. Cele dostavaji dost zabrat, ale krom toho ze mam na skle par tecek od jisker z rezani flexou, tak je jim to uplne fuk. Asi si neumim predstavit zpusob, jakym bych ten gumovy pasek znicil :-). Naopak, kdyz prijedu ze stavby, tak je beru do sprchy abych je rovnou vydrhnul, takze bych rekl, ze nato strap by byl za chvilku dost humusackej :-).
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Nasel bych tu fanouska g shocku? Maji mi přijít prvni g shocky, chtel bych se zeptat na lehkou radu ohledně pásku. Zda puvodni pásek vydrzi dost, ci hledat rovnou k objednani neco jako nato strap :-)

    Dekuji za radu a omlouvam se vsem sběratelům skutečných hodinek, ze otravuji s digitalkama O:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam