• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EMENEMSAudi - podlehate rovnez luxusu 4 kruhu?


    Pro nadsence a vlastniky krasavcu od nasich zapadnich sousedu :)
    rozbalit záhlaví
    SCHRAPNEL
    SCHRAPNEL --- ---
    KY_109: Ahoj, ja svoju Q7 servisujem tu: http://www.tmcar.cz/ teraz mi robili brzdy.
    EZEE
    EZEE --- ---
    Agituji za svou B7, bohuzel ne RS4 😅 Tendle typek s kamosem v UK delaji Audiny a tak. Rozumim mu 10 % ohledne problematiky, ale mam pocit, ze vim o cem mluvi.
    Legendarne auto , legendarny majitel. Ano opravte mi auto ale peniaze nemam. Audi RS4 B7...
    https://youtu.be/2qlnHq6h8U8
    KODAS23
    KODAS23 --- ---
    KY_109
    KY_109 --- ---
    Nemeli byste prosim tip na servis v Praze, co nebude za cenu autorizaku a zvladne nejaky klasicky servis, plus nejakou klepmirinu a lak? Je to tusim A4 Combi, imho B8.
    Znamy co zijou v zahranici a chystaji se do Prahy na dovolenou by radi nechali oservisovat a soucasne opravit nejakou plecharinu co paninka pomuchlala pri parkovani. Idealne taky mluvici nemecky nebo anglicky. Diky!
    EZEE
    EZEE --- ---
    HONZAL: Krasna odezva na plynu a razeni jak maslicko i po tolika km, teda aspon u me :) Mam A4 3.0 a chce to to Sko..
    EZEE
    EZEE --- ---
    HONZAL: Dily za hubicku, vzal bych ale 3.0 :)
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    Jsem laik a potřebujeme větší auto, ale za rozumnou cenu (jakože hodně levně). Co tohle - znamená to drahý opravy/náhradní díly? Rezne to? Líbí se mi moc :-)
    Audi A6 2.0 TDI, Navi, Xenony | Sauto.cz
    https://www.sauto.cz/osobni/detail/audi/a6/179876846

    ne třeba konkrétně tohle, spíš obecně tenhle typ, rok výroby...
    EZEE
    EZEE --- ---
    Ke konci videa krasne taha, asi budu setrit na S4. Ten zvuk me zabiji.
    Audi S4 V6 3.0TFSI aká je rýchla s 034 MotorSport TUNE ? Stihne isť zákazník na šprint?
    https://youtu.be/ZLWytchZbc8
    EZEE
    EZEE --- ---
    Ahoj, tak od patku budu taky stastnym majitelem A4 B7 3.0 :) Nekdo zkusenosti s nejakym dobrym prazskym servisem? Dik :)
    TOREN
    TOREN --- ---
    Dělá se ještě a5/a6/a7 v manuálui, resp. který poslední rok se dělaly ?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Tak nejspíš vyřešeno, sehnal jsem všechny čtyři čidla vejšky, zadní vypadaly dobrý, ale přední jsou dost zatuhlý a na jedný straně byl uhnilej ten čep co drží tu plastovou tyčku, a auto se spokojeně nafouklo, dle diagnostiky vše drží, základní nastavení podvozku proběhlo a snad teda hotovo :) kdyby někdo chtěl rozdělovací kostku nebo jednotku vzduchu s E na konci, ozvěte, vyměnim třeba za cigára :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Ahoj, A6 Allroad C5, 2003, 2.5 132 kW. Jedu, prejedu sranky a najednou auto padlo, nejdriv se rozblikaly spodni dve zeleny diody vejsky plus ta pro snizovani, vzapeti i zluta kontrolka vejsky na budikach a auto uplne lehlo. Mechy jsou nedavno meneny, hadicky k nim taky, v kompresoru (kterej je pul roku starej) sem vymenil valec, ojnici, tesnici krouzek, odvezl ho do firmy na repas kde merili tlak a fouka jako novej. Koupil jsem novou rozdelovaci kostku a porad ta sama situace - kompresor fouka, ale auto se nehne ani o milimetr. Diagnoatika nejdriv psala ze kompreaor se vypina z duvodu prehrati, po vymene kostky pise, ze nebyla dosazena nejaka horni mez.Pri nastartovani blika zluta kontrolka na budikach, nejspodnejsi zelena dioda vejsky, blika i dioda zvedani, ale po chvili zhasne a jen blikaj ty prvni dve zmineny. Zbejva uz jen ridici jednotka a cidla vejsky na kolech, nebo vas napada jeste neco, nez to poslu dal do sveta nebo rozprodam na dily? Diky :)
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    LYNCH: kvuli tomu jsem dostal technickou pouze na mesic
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    Zdravim. Filtr v mobilu mi nic neukazuje. Prestali fungovat budiky. Kdyz uz se podari sehnat z bazaru jak je financne nakladne je pripojit? Pry se musi resit imobilizér nejaky pin atd. Vubec tomu nerozumim. Jakýkoli novejsi odkaz, rada bude skvela. Dekuji
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SKAFF: já sem nakonec vzal to, co mi do toho lili na poslední servisce. ;) Nějakej shell
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Máte někde v Praze šikulu na výměnu oleje?

    Rozsvítil se mi servis a jako bonus to ještě před pár dněma zahlásilo minimální stav oleje. Takže to potřebuju řešit a můj dvorní servisák je asi na rybách.

    Btw. protože to nejspíš do konce tejdne nestihnu a víkendu potřebuju jezdit - Jakou značku oleje nalejváte do Audin? Viskozitu a doporučenej typ jsem našel v příručce. Jen netušim jestli Shell, nebo Castrol. Musim tam nalejt aspoň litr...
    BUQOY
    BUQOY --- ---
    na půdě sem vytáh ještě nějaký zbytky z dutníka...kdyby měl někdo zájem o světlo, haupnu a masku na audi 100 . . .
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DUB: Kdyžtak kontakt PM, díky. :)
    DUB
    DUB --- ---
    JOHN_LENON: Ja mel ted a5 v servisu az ve vrchlabi. Na fb v klubu mi to jeden typek doporucil a sem spokojenej. Delal mi novou spojku a menil lamely tak muzu doporucit. Dela jen audi :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Pánové, dotaz: Po diskuzi s autorizákem sem si tedy už definitivně přiznal, že se mi loučí měchy na mé A7. Trošku mě překvapilo, že mi servisák u Klokočky tvrdil, že výmeňa měchů na zadní nápravě vyjde komplet s prací na 30 k. Což je mi nějaký podezřelý. Čekal bych dvojnásobek. Co myslíte?

    Plus, Praha a okolí, někdo, kdo je opravdu schopnej tohle kvalitně udělat?

    Po zkušenosti s autorizákama sem k nim maximálně nedůvěřivej. A auto Beky dělá jen BMW...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam